Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves nő milyen eséllyel...

34 éves nő milyen eséllyel talált párt?

Figyelt kérdés

Sosem volt komoly kapcsolatom, a szüleimmel élek, elég csúnya vagyok. Nehezen ismerkedem, elég csípős a nyelvem, nem tehetek róla, de nagyon nehezen felelnek meg nekem az emberek.

Szeretnék gyereket, szerintetek találhatok még olyan párra, aki nekem is megfelelő?


2013. máj. 26. 18:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
96%
Költözz el otthonról, ez az első, nagyon fontos lépés! Aztán fogalmazd meg, amúgy mit szeretnél az életben, ami neked jó. És ha olyasmit csinálsz, amit szeretsz, úgy élsz, ahogy szeretsz, jönni fog Ő.
2013. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem, minden guny nelkul mondom, nehezen.

Amiket itt elmondtal magadrol, ahhoz kepest tul magasak az elvarasaid.

Nem a kor az ok, en is annyi vagyok, nincs ilyen gondom.

Probalj meg valtozni!

2013. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
54%

Van egy ilyen ismerősöm, rohadt idegesítő, hihetetlenül anyagias csajszi. Nem valami szép, de neki adonisz kell, mai napig szűz amúgy.


Ha nem tetszik a dolog, akkor adj lejjebb az elvárásaidból. Ha valakinek van hozzád gusztusa, akkor neked is legyen másokhoz. Költözz el a szüleidtől, fogd vissza a gúnyolódást, tégy azért, hogy kívánatosabb legyél (pl. sminkeld magad, csináltass frizurát) és kicsit csökkentsd az elvárásaid. Nem most nem azt mondom, hogy elégedj meg a rosszal, hanem hogy ne lásd rossznak a rosszt, valószínűleg szebb a pasi mint te. Már bocs, az ismerősömből indultam ki.

2013. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
54%
a csípős a nyelv.. az akadály
2013. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 A kérdező kommentje:

Sosem sminkelem magam, az olyan hazug dolog. Libaság. Nem szeretnék itt élni, ebben az országban. Spanyolországban dolgoztam pár hónapot, ott volt egy pincérrel kapcsolatom, néha eljárkáltunk, meg feljött hozzám, azt hittem ő lesz az igazi, azt mondta nyáron majd látogassam meg.

Nem tudok elköltözni. Városba nem megyek, meg gyűjtök utazásra Spanyolországba.

2013. máj. 26. 18:54
 6/120 anonim ***** válasza:
75%

Tipikus vénlány effektus.

Miért kell 34 évesen s szülőkkel lakni? Magadról azt mondod, csúnya vagy, de Neked is nehezen felelnek meg az emberek.Kettősség.Nehéz lesz, de nem lehetetlen.

2013. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
75%
Ajjaj, itt a felfogással is baj van. Libaságnak én mást neveznék, de tényleg nem akarlak megbántani.
2013. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 anonim ***** válasza:
75%
itt nem a koroddal van baj. magadba kellene nézni egy kicsit
2013. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok. Erre irányul a kérdésem, lehet ilyen típusnak párt találnia?
2013. máj. 26. 19:03
 10/120 anonim ***** válasza:
81%

olyan beszűkült vidéki vénlány mentalitásod van (ettől még nem feltétlenül élsz falun) tündérmesékbe illő elvárásokkal. szerintem nem nőttél fel teljesen. talán el kellett vonlna szakadni a szülői háztól és meg kellett volna próbálni egy fedél alatt, tartós kapcsolatban egy férfival. ez a sminkelés libaság dolog gyermeteg személyiségre vall


ne haragudj, h ezt mondom, de ez az őszinte véleményem és ha jól értem, erre voltál kíváncsi

2013. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!