Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves nő milyen eséllyel...

34 éves nő milyen eséllyel talált párt?

Figyelt kérdés

Sosem volt komoly kapcsolatom, a szüleimmel élek, elég csúnya vagyok. Nehezen ismerkedem, elég csípős a nyelvem, nem tehetek róla, de nagyon nehezen felelnek meg nekem az emberek.

Szeretnék gyereket, szerintetek találhatok még olyan párra, aki nekem is megfelelő?


2013. máj. 26. 18:36
 71/120 A kérdező kommentje:
Hacsak a nasa ezúttal meg akarja előzni a pánikot, akkor máj.31.
2013. máj. 26. 22:17
 72/120 anonim ***** válasza:
Én smink nélkül szép vagyok :D sminkel meg gyönyörű. Te miért nem vagy szép smink nélkül? :D
2013. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 A kérdező kommentje:

Te szép vagy, én meg le tudom írni helyesen, hogy: sminkkel.

Ritka, hogy valaki szép is, meg okos is, mint láthatjuk a szolgáltatott példából is.

2013. máj. 27. 08:28
 74/120 anonim ***** válasza:
66%
Hát, el kéne menned valami önismereti foglalkozásra, hogy érezd, mit váltasz ki az emberekből. Én például szívesen fölpofoználak.
2013. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 anonim ***** válasza:
78%
Igen, tényleg ritka, hogy valaki szép is, meg okos is, de az még ritkább, ha valaki buta is, meg csúnya is egyszerre.Neked viszont ez is sikerült, lehet, hogy erre olyan irigy rád az a sok ember???
2013. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 A kérdező kommentje:

Ha ilyen érzelmeket vált ki nálad a gyakori, az már baj...

Nem tudod, hogy nézek ki, lehet, hogy szebb vagyok nálad, csak őszintébb az önkritikám.

2013. máj. 27. 10:03
 77/120 anonim ***** válasza:
75%

Úúú, találtál egy hibát. Gratulálok!


"Én a tengerpartra vágyom, hogy ott éljek, egy olyan nációjú férfivel, akire mindig is vágytam (spanyol) Már megtanultam kicsit spanyolul is. "

- Mondat végére pontot kell tenni.


"mert rígy vagy, biztos neked is egy álházasságod van, és utálod, hogy más még az egész előtt van és úgy alakítja az életét, ahogy akarja. Én elutazom és csak gazdagabb leszek."

- Mondatot nagy betűvel kezdünk, olyan szó pedig nincs, hogy "rígy".


"Olyan vagy, mint egy "barátnőm", ő is állandóan ezeket a rosszindulatú feltételezéseit zúdította rám, meg próbálta belémdumálni a dolgokat (hazudik, kihasznál). Ő is csak hiszi, hogy boldog a házasságában."


- A megpróbálta szót egybe kell írni, a belém dumálta pedig nem egybe írandó.


"Mert minél idősebb a férfi, annál biztosabb, hogy lányai lesznek. Én pedig nem huszonévesekre pályázom.:)"


- Ez szimplán baromság, illetve a mondat végi pont után nem árt, ha szóközt ütsz le.


"Hacsak a nasa ezúttal meg akarja előzni a pánikot, akkor máj.31."


- Itt fogalmam sincs mit akartál írni, de a NASA nagybetűvel írandó, illetve ha jól emlékszem a máj.31. sem helyes.



Igazából én az első kommentemnél kedvesen válaszoltam, csak miután felszínre került az igazi személyiséged, úgy döntöttem írok olyat is. Bocsánat, hogy vétettem egy helyesírási hibát, biztos találsz még ezret, de azt el ne felejtsd, hogy az intelligenciát nem a helyesírás mutatja meg, hiába törekedsz nagyon rá, akkor is található a tiédben is hiba.


Ezért nevezhetsz butának, de szerintem te sokkal butább vagy, és ezt nem azért mondom, mert találtam én is pár helyesírási hibát, hanem a felfogásod korlátozott, beszűkült és vádaskodó.


Üdv, egy libáskodó, irigy, szerinted boldogtalan ember.

2013. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/120 A kérdező kommentje:

Jó sok időt fektettél a revansba, az egyszer biztos. A meg próbálta előtt vesszó volt, én felsoroltam.

Ha a helyesírás nem, az mindenképpen megmutatja az intelligenciát, ha olyan külsőségért csúfolunk valakit, amiről nem tehet.

2013. máj. 27. 11:11
 79/120 anonim ***** válasza:
52%

Hűű, ezt aztán odamondtad!


Te meg a szerencsétlenül alakult életük miatt bántod az embereket, és irigynek, libáskodónak hívsz olyanokat akik nem olyanok mint te. Ez volt az utolsó válaszom hozzád.

2013. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 A kérdező kommentje:

Na, helló!

Máj. 31 pedig a kisbolygó érkezése, erre utaltam.

2013. máj. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!