Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves nő milyen eséllyel...

34 éves nő milyen eséllyel talált párt?

Figyelt kérdés

Sosem volt komoly kapcsolatom, a szüleimmel élek, elég csúnya vagyok. Nehezen ismerkedem, elég csípős a nyelvem, nem tehetek róla, de nagyon nehezen felelnek meg nekem az emberek.

Szeretnék gyereket, szerintetek találhatok még olyan párra, aki nekem is megfelelő?


2013. máj. 26. 18:36
 81/120 anonim ***** válasza:

Úristen. Mondom: önismeret. Durván el vagy tájolva. És ha nem is ennyire, de nagyon hasonló voltam jómagam is, sokkoló volt, mikor felnyitották a szememet, de örökké hálás leszek érte. Ne maradj boldogtalan, fordítsd a hajó orrát új (talán most még félelmetes) irányba. Ne vesztegess el több évet így, cserélj szemüveget. Amivel magadat és az életet is szebbnek látod. Hajrá!

(Nem a gyakori váltott belőlem ki ilyen indulatot, hanem a szavaid, csak érzékeltetni próbáltam.)

2013. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 anonim ***** válasza:
73%
szerintem kicsit nagy az arcod ahhoz képest, amit eddig elértél.
2013. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat, nem amit elértél, hanem ahhoz képest, amiket írsz magadról, magasak az elvárásaid.

Ettől függetlenül, nem lehetetlen, csak nagyon nehéz lesz találni hasonló értékrendű társat.

2013. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, értem, amit írsz, sajnos egyet is értek veled, első olyan válaszoló vagy, aki a kérdésre válaszolt, értelmes emberi hangnemben, tanácsok nélkül.

Köszönöm!

2013. máj. 27. 14:55
 85/120 anonim ***** válasza:
Olvasgasd végig a válaszokat, rá fogsz jönni, hogy többen is voltunk, akik hasonló válaszokat írtunk, mint az előző. Persze ezzel nem az ő válaszát akarom kisebbíteni.
2013. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 A kérdező kommentje:

Te egy mondatot nem tudsz leírni különböző utasítások, jó tanácsok nélkül (ld.: legutóbbi, most éppen olvasgatnom kellene). Kétszer tértetek ki a halálomra...

A válaszra értelmes módon csak az említett kommentelő volt képes.

2013. máj. 27. 17:29
 87/120 A kérdező kommentje:
Nem életmódtanácsot, nem is változási tippeket kértem. Többször hangsúlyoztam, hogy nem kívánok megváltozni. Arra gondoltam, akad hasonló típusú ismerősötök akad talán, aki talált párt, vagy nem, és ezt atapasztalatot megosztjátok velem. Ehelyett jöttek a világjobbító tanácsok, hogy hasonló legyek hozzátok, vagy ahhoz az átlaghoz, amit ti átlagnak gondoltok. Más vagyok. Tudom, haljak meg egyedül, ez lett a konklúzió.
2013. máj. 27. 17:40
 88/120 A kérdező kommentje:

És hogy mit értem el, ebben a nagy monopoly játszmában? Viszonylag boldog vagyok, mert önmagam lehetek. Megvannak az örömeim és a bánataim is. Vannak még álmaim, vannak gyenge pontjaim, na és, kinek nincsenek.

Egyből boldogtalannak, fogyatékosnak és menthetetlennek bélyegeztetek, csak, mert teljesen más az értékrendem. Sajnálom ezt a fajta mentalitást, mert lehet, hogy én vagyok kibírhatatlan, de nem átkozódom, csúfolódom külsőségeken. Inkább nem néznék magamba, nem hasonulnék ehhez a többséghez.

2013. máj. 27. 17:45
 89/120 anonim ***** válasza:

83-as azért tetszett nekedm, ert azt mondta, h nehéz lesz párt találnod. ez a te olvasatodba azt jelenti: nem lehetetlen. Mint a Dumb és dumber c. filmben, amikor a nő azt válaszolja uerre a kérdésre a pasinak, h az esély arra, h valaha egy pár legyenek egy a millióhoz. Mire a pasi felkiált. "Úristen" tehát van remény, van esélyem nálad!"


Amúgy persze, lehet párod. Ha találsz egy idősebb pasit, akit a saját bavallásod szerint (is) csúnya nőkre bukik, nem zavarja, h soha nem volt még komoly kapcsolatod és nem tudod, milyen együtt élni egy férfivel, ugyanakkor maximálisan megfelel a magas elvárásaidnak ("nagyon nehezen felelnek meg nekem az emberek") annak ellenére, h te, aki elvileg élete párja, testi-lelki jóbarátja vagy, gyakran köszörülöd rajta a nyelved, simán beszólogatsz, mert hát ilyen vagy, nincs mit tenni. Mindemellett az éltes spanyol úr feltétlen vállaljon veled gyermekeket élete alkonyán, mert te, te , te, te és mindig csakis te, ezt szeretnéd. Nyugodj meg, van esélyed: egy a millióhoz.

2013. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 A kérdező kommentje:

Nah, nyomd még a billogot a faromra. Ez már csak neked jó.

Csúnyaságom, saját maximalista elvárásaim szerint csúnya. Talán szebb vagyok, mint te.

Éles nyelvemet, pedig, mint már párszor említettem, sohasem a páromon élezem, sőt.

Értem én, hogy miért kommentelsz és miért így, ezért nem zavar.

2013. máj. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!