Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámmal jó viszonyban...

Édesanyámmal jó viszonyban vagyok, de nem merem elmondani neki, hogy abortuszom lesz, már nagykorú vagyok, de szerintetek is jobb, ha nem tudja?

Figyelt kérdés
Neki is volt fiatalabb korában, de tudom, hogy nagon fölkavarta.
2009. okt. 8. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
soha nem akarsz gyereket?
2009. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
50%

Csak nem bírtál magaddal számítógépes apafej!

Olvastad a kérdezőt? Erről beszéltem! Fogalmad sincs mit jelent egy ilyen döntést meghozni NŐKÉNT. Nem te fogsz befeküdni szétterpesztett lábakkal a műtőasztalra. Rohadtul nem érted ennek az egésznek a lélektanát!

A sértegetést pedig te kezdted amire azt mondtad, hogy csak azt tudok, mondván hülye meg buta vagyok. Miért? Azért mert te mondtad? Júúúúúúúj XD És akkor mi van?


A nagy okoskodásodban és pontos szöveg visszaidézésekben egyet elfelejtettél MINDANNYIAN EMBEREK VAGYUNK! Mindenki követhet el hibát. Csak akkor válik felelőtlenné valaki, ha a hibáiból nem tanul és újra meg újra elköveti azt.

Na akkor most tanultál az élet iskolájából is valamit.

Érted ezt? Addig fi.god nincs az egészről amíg csak olvasgatsz róla meg ítélkezel a számítógép mögül.



A kérdezőtől elnézést kérek és kitartást, erőt kívánok!

2009. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
59%

És mielőtt nagy felfedezést tennél megint , igen én vagyok a 60%-os és a 80%-os hozzászóló is.


Analizálgasd tovább magad! Ha nem megy , segítek!

2009. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
50%

Akkor húztad föl magad, amikor megkérdeztem , akkor ma nincs szex?

Ez nem sértegetés volt, csak kérdés. Nincs, van, nem válaszolok rá. EZeket válaszolhattad volna. De neked az agyadban eindult a lavina erre a kérdésre és elkezdtél sértegetni. Valószínű pont ezen a ponton van valami bibi nálad. Persze lehet képzelni az aktív nemi életet főleg férfiaknál.( zsebzsötem)

És aki számítógépekkel foglalkozik (akinek ez a munkája) az napközben dolgozik a géppel nem internetes oldalakra írkál.

2009. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
61%

meguntam, hogy hülyék vagytok.

mellesleg normális munkahelyeken be van kötve az internet, nem mindenki egy sötét raktárban dolgozik egyedül. nah mind1, nem reagálok ide többet, mert idegesítő a tudatlanság meg amit műveltek, főleg mert egy csöpp sme jut el az agyatokig amiket írok.

2009. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha máshol marnátok egymást, ha már segíteni nem tudtok a kérdezőnek.
2009. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Szia! Gondoltam rád néha, hogy mi lehet veled! Hogy döntöttél és édesanyádnak elmondtad?
2009. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim válasza:
Ne mondd el neki!Ne terheld , de ha akarod akkor mondd el neki!
2010. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

Elbújt ez a kérdés a teendők közepette, most fülugrott, hát válaszolok, hogy mi lett:

Az lett a nagy eredmény, hogy az stk-s nőgyógyász, akit itt nem akarok jellemezni, mert túl sok csúnya szó lenne benne, nem vizsgált ki elég alaposan, és már a műtétre készültem, amikor megjött. Nah, ez gyanús volt, de hát hallottam már olyat, hogy ilyen történik, másnap sikerült mindössze fél óra várakozással bejutnom ehhez a dokihoz, elküldött még egy sürgős vizelet tesztre, ami természetesen negatív lett.

Tehát nem voltam terhes, de ezt az orvost majdnem kiheréltem dühömben, mert végig csináltatta velem ezt az egész procedúrát, egy egyszerű késés miatt!

De a lényeg, hogy nem történt baj... Bár eddig is vigyáztam, de most méginkább.

2010. júl. 26. 09:41
 60/61 anonim ***** válasza:

hát hallod az eszem megáll! Ilyen orvosok léteznek?? Te jó ég!! Az ilyentől el kéne venni a diplomáját.Nagyon örülök,hogy végül megoldódott a probléma! Minden jót Neked! De azt az orvost én beperelném, vagy csapnék egy olyan negativ hirverést körülötte, hogy az életben ne legyen több páciense...:S

Leírnád a nevét és hogy hol dolgozik? Csak hogy legalább mi nem menjünk hozzá véletlenül? Köszi

2010. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!