Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámmal jó viszonyban...

Édesanyámmal jó viszonyban vagyok, de nem merem elmondani neki, hogy abortuszom lesz, már nagykorú vagyok, de szerintetek is jobb, ha nem tudja?

Figyelt kérdés
Neki is volt fiatalabb korában, de tudom, hogy nagon fölkavarta.
2009. okt. 8. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
72%

Én is unom már ez a gyilkolós dumát... Egyrészt nem tudod mi a helyzet... Másrészt van amikor jobb nem megszületni ( ne gyertek a mi-lett-volna-ha-anyád-is-így-gondolkozik szöveggel. Akkor nem lettem volna és kész.)

Kedves kérdező! Én elmondanám neki! Nem azért mert annyira jóban vagyok vele, hanem azért, mert 100%osan biztos vagyok a vélményemben, és egy esetleges eltávolodása sem gyengítene meg. Ha az anyukádnál egy kicsi esély is van hogy emiatt kevésbé fogad el akkor én nem mondanám el.

2009. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
63%
az a kedves abortsuzellenes se volt még olyan helyzetben h jött volna egy baba, de mondjuk nincs meg hozzá a kellő háttér, mind pénz, mind stabil párkapcsolat vagy akármi.. hisz ezek MIND kellenek egy baba életéhez... vagy esetleg te minden gyereket megszültél ami "becsúszott"? okoskodó idióta... te nem tartod magad gyilkosnak, ha pl olyan helyre hagyod" " megszületni a gyereket, ahol lehet h két nap után utcára kerül? akkor ki a gyerekgyilkos? hm?
2009. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem a tiszteleten múlik. Nagyon jó kapcsolatom van az édesanyámmal, és én is tudok az ő abortuszáról és arról, hogy ez mennyire megviselte. Ha nekem lenne, az is megviselné, de biztos hogy lelkileg támogatna, mert tudja, hogy miért tenném. A legtöbb nőt nagyon meggyötri lelkileg az abortusz, és én még akkor is elmondanám neki, ha lenne állandó partnerem, aki segítene ebben az időszakban.
2009. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

Nem az eltávolodásától félek. Elég felvilágosultak vagyunk ahhoz, hogy elfogadóak legyünk egymással.

Csak nem szeretném rárakni a terhet. Sokkal könnyebb lenne, ha elmondhatnám neki, de félek, hogy ez egy olyan tüske lenne a szívébe, ami örökre ott marad és fáj. Elég nehéz neki így is, nem akarok neki még több fejfájást okozni.

2009. okt. 8. 18:27
 15/61 anonim ***** válasza:
60%

szerintem neki nem lehet gyereke, azért van ezen a véleményen.

Neki is megvan a saját véleménye, nektek is, és nekem is.

Pár mondat alapján nem lehet senkit megítélni, elítélni, gondolom ebben az esetben ez a legjobb döntés.

Mondd el, mert ha később derül ki, sokkal rosszabbul fogja viselni, mintha most elmondanád.

2009. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
82%
18.00vagyok, sokan nem ertik ezt a szitut, de pl az en anyukamat megette volna a banat! O is egyedul nevelt minket es allandoan emeszti magat mindenen, ha nincs problemaja,akkor is talal valamit,amin lehet ragodni. Tudom,h ha elmondtam volna egyedul sirdogalt volna minden nap, mert szeretne mar,h szuljek egy gyereket, de sajnos nem engedhettem meg magamnek se anyagilag es pszihesen se voltam felkeszulve. En ezt nevezem kegyes `hazugsagnak`, tulajdonkeppen nem hazudtam,csak nem mondtam el es nem is fogom.
2009. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

18:35

Igen, az én anyukám is ilyen...

2009. okt. 8. 18:41
 18/61 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben elmondanám...

Nem vitatom, hogy miért kellett abortusz, mert nem az én ügyem, de gondolom nem vagy férjezett, ha anyukáddal élsz. Megkérdezhetem mennyivel haladtad túl a felnőttség határát?

2009. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
33%

Én megértem azt aki abortuszra megy, és azt is aki ellenzi.

Elég ha utánanézel, hogy hogyan csinálják. Az élő magzatot gyakorlatilag bedarálják, illetve ha nagyobb akkor kiszedik de úgy, hogy levágják a fejét meg hasonló szép dolgok. Tudom, hogy jobb nem tudni az egészről semmit, úgy könnyebb felfogni, hogy semmi extra az egész.



A betegséged meg nem mentség arra, hogy nem tudj biztonságosan szexelni. Az óvszert ha előírásszerűen használod, akkor az esetek nagy részében nem fog kiszakadni. És ha közben figyeltek akkor esetleg észre is lehet venni ha gond van.


Ha pedig mégis bekövetkezik a baj, akkor go doki, aki valamit csak kitalál. Te az egészet a betegségedre fogod, hogy minden amiatt van. Persze így is lehet.


A kérdésedre a válasz pedig, én nem tuti, hogy elmondanám, ne cipelje ő is ezt a nagy terhet, ő nem tehet róla.


24/F

2009. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is nagyon nagyon jó anyukámmal a kapcsolatom, de ha ilyen lenne, én nem mondanám el. Ez az én dolgom, rám tartozik. Attól, hogy az anyukám, miért mondanék el neki mindent? Viszont ha rákérdezne, nem hazudnék a szemébe.
2009. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!