Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámmal jó viszonyban...

Édesanyámmal jó viszonyban vagyok, de nem merem elmondani neki, hogy abortuszom lesz, már nagykorú vagyok, de szerintetek is jobb, ha nem tudja?

Figyelt kérdés
Neki is volt fiatalabb korában, de tudom, hogy nagon fölkavarta.
2009. okt. 8. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként az apa , hogy vélekedik erről? Ő sem akarja? Ő nincs melletted?
2009. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
59%

Aki leírta az abortusz különböző fajtáit annak üzenem: egészségére.

Osszad csak az észt a felelőtlenségről! Te úgy gondolod, hogy a kérdező éppen jó dolgában nem tudott mit kitalálni ezért teherbe esett , hogy mehessen abortuszra?

És mire föl ítélkezel? Megveszed a gyerek kelengyéjét? Küldesz pénzt az étkeztetésére? Küldesz pénzt óvódára , iskolára? Veszel egy lakást, ahol élhet? Csak add meg a címed, hogy tudják hova kell menni !

2009. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
51%

Azért idéztem be, mert a nővérke szerint kitaláltam az egészet, hogy hogyan végzik.

És nem azt mondtam, hogy ne menjen a kérdező abortuszra, de annyira idióta korlátolt barmok vagytok, hogy nem tudjátok felfogni mit írok, ennyire értelmi szegény itt mindenki. tényleg csak gratulálni tudok, egy általános iskolásnak nem kell ennyiszer elmondani ugyanazt.

2009. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
50%
Jah és különben is, igenis legyen tisztában mindenki aki abortuszt végeztet, hogy mit is jelent az egész. Mert sokan nem fogják fel az egészet, az ilyen "Fúj már megint ez a gyülölkőds magzatgyilkos duma." vagy "Én is unom már ez a gyilkolós dumát..." hozzászólók pl. főleg nem.
2009. okt. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
53%
Még fönn vagy? Akkor ma nincs szex?
2009. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
55%
Látom nagyon értelmes vagy.
2009. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy én értem, hogy mit mondasz meg, hogy miért vagy kiakadva. De tényleg!

Viszont férfi létedre ítélkezni ilyen ügyben nagyon "veszélyes". És onnantól kezdve, hogy fogalmad sincs az átélni valókról nem vagy hiteles sem elfogadott. Ez van.

2009. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
52%
Az értelemnek nincs köze a szexuális élmények számához. Válszolhattál volna.
2009. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
42%
De a prűdség sem szégyen.
2009. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
53%

Csak provokálsz, és ezzel mutatod meg az alacsony értelmi szintedet.


De ha olyan k.ára kíváncsi vagy rá, rendes aktív szexuális életet élek. Amúgy semmi közöd hozzá. Nem vagyok prűd, de azt hiszem nem veled fogok a szexuális élményekről trécselni.


Az meg, hogy egy férfi vagyok, nem jelenti azt, hogy nem ugathatok a témához. És ha már itt tartunk, akkor elég szomorú, hogy engem jobban megérint a téma mint a nőket akik szerint az egész normális dolog és semmi gáz nincs benne.

2009. okt. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!