Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségként tényleg olyan...

Feleségként tényleg olyan elítélendő ha egy másik férfival beszélgetek esetleg elmegyünk egyet sétálni, de ennyi?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, nagyon kedves, jó humorú, szeretek vele lenni, sétálni, beszélgetni, de ennyi a dolog. A munkatársaim elkezdtek pletykálni, hogy biztosan együtt vagyunk csak mert sokat beszélgetünk. Ma láttak minket együtt sétálni és az egyik kolléganőm (akiről tudom, hogy rendszeresen kibeszél) meg is jegyezte üzenetben, hogy hát ott sétálgattunk... Nekem ez így jó, a Párom előtt sem titkolom, hogy olykor-olykor beszélgetünk, de már kezdek elgondolkodni, hogy nem gáz -e így anyaként és feleségként a dolog. Mostanában a férjemmel nem túl jó a kapcsolatunk, lehet, hogy emiatt vágyódom el inkább, az is meglehet, hogy külön válnak majd útjaink, nem tudom, de zavar a pletyka, holott tényleg csak beszélgetünk, felvidít a társasága a rosszabb napokon is. Ő elvált, neki is jól esik a társaság. Szóval nem tudom, én nem örülök a pletykáknak őszintén szólva, a férfi akivel barátkozom azt mondta csak nevessek a képükbe és mondjam, hogy igen együtt vagyunk ha Ti úgyis ennyire tudjátok és ne foglalkozzak velük mert annál rosszabb. De nem tudok nem foglalkozni vele... Bosszant. Mit tehetnék? Ha bujkálunk annál rosszabb.
2013. júl. 7. 01:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
79%
Újabb szerencsétlenkedő nő! Szeretem is,nem is, de azért boldogtalan vagyok, meg szarik is rám, de sajnálom jaj mi legyen???
2013. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Örülök, ha Neked minden ennyire egyszerű, én azért nem tudok olyan könnyen eldobni x évet ami meghatározta az eddigi életemet...
2013. júl. 7. 13:15
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a második oldalon lévő leírásodból látszik hogy túl sok kompromisszumot vállalsz. Ráadásul mindezt egy rossz kapcsolatért. Ne mentegesd őt sem, ha nem tudja vállalni az apai és férfias szerepét és csak te próbálkozol és nyilvánvaló hogy nem fog változni akkor miért kötsz ilyen kompromisszumokat. Evvel csak magad nyomod el. Szóval legyél korrekt önmagaddal. Ne csald meg, hanem válj el tőle. csak ekkor lesz lehetőséged neked való párt találnod. Nem működik, de nem az a megoldás hogy megcsalod. Vagy felvállalod őt és "küzdesz" amíg tudsz. Vagy pedig belátod hogy nem megy és külön váltok. AMúgy külön válás esetén lehet hogy észre tér egy időre, már ha látja hogy komolyan gondolod, de valószínűleg ebben az esetben sem fog megváltozni. A lényeg hogy túlzó kompromisszumok árán ne próbálj kapcsolatot fenntartani, hisz evvel magad is megalázod és a családodnak sem jó. Attól még lehetsz jó anya, sőt, a gyerek érdeke is az hogy az anyja jól érezze magát a bőrében.

Szóval szerintem ne mentegesd a férjed. Az elején feladja, panaszkodik, és nem teljesíti apai és férji kötelességeit, helyette gépezik és hasonlók. Ez rendben lenne akkor ha valóban lett volna változás rövid időn belül, de nem volt. Te továbbra is próbálkozol, de meddig? Egy kapcsolat 2 emberen múlik.

Ne magad okold ha nem dicsér és ha így viselkedik veled hogy nem szeret. Neked kell a lábadra állnod és legyen annyi önbizalmad hogy kimondod hogy te nem ezt érdemled. De nem a megcsalás a megoldás hanem az hogy a sarkadra állsz. Amúgy fordított esetben is ugyanez lenne a helyzet. Ha egy nő nem értékeli a pasit akkor a pasinak kellene felébrednie hogy felesleges túlzó kompromisszumok árán ilyen kapcsolatot fenntartania.

Szóval beláttad hogy már nincs értelme erőltetni. De akkor miért nem lépsz? Előbb zárd le ezt és csak azután ismerkedj más pasikkal, hisz önmagaddal szemben is így korrekt.

Az is érthető hogy sok mindent megéltetek és sajnálod otthagyni. De csak az emlékek miatt fenntartani egy rossz kapcsolatot nem éri meg! Sőt.

Amúgy meg lehet hogy a szingliség is jót tenne neked, hisz ha ennyire alárendeled magad, akkor ideje lenne egy kicsit magadra találnod.

2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
8%
Fél év mélypont elég ahhoz, hogy felrúgjatok egy házasságot. Az tök jó...
2013. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
78%
A fél év azért elég sok, főleg ha az egyik fél melózik a kapcsolatért, a másik meg tojik bele!
2013. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, mi nem tudjuk megváltoztatni a férjedet, ezt csak te tudod esetleg megtenni. Ha neked sem sikerül pedig mindent megtettél, mit lehetne még tanácsolni a váláson kívül? Persze, hogy nem könnyű, semmi sem könnyű egy ilyen helyzetben. Mérlegelni viszont csakis te tudod a dolgokat, ha úgy érzed, még van mit megtenned a házasságod érdekében, akkor tedd meg, ha már nincs, jobb minél előbb új életet kezdeni.
2013. júl. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
16%

,,,egy férfival, nagyon kedves, jó humorú, szeretek vele lenni, sétálni, beszélgetni,,

Na ezeket a frejeddel kene tenned akkor a hazassagod is jobb lenne.

feledd ezt a pasit es tedd ezeket a sajat ferjeddel maglatod jobb lesz a helyzet

2013. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
55%
34-es, látom egy szót sem értettél abból amit a kérdező ír. Volt már kapcsolatod életedben? Ha igen akkor tudhatnád hogy lényegtelen hogy fél év alatt derül ki az hogy nem illenek össze, vagy 3 hónap alatt. Van olyan is persze amikor a kér fél felelőtlenségéről van szó és lehet csiszolni a kapcsolaton. De vannak olyanok is amit nem érdemes erőltetni. Minden kapcsolat más. Ha erőltetsz egy olyan kapcsolatot amit nem érdemes, akkor csupán annyit érsz el hogy évtizedekig kínzod magad, a gyereked és másokat is.
2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Ezzel megalázod a férjedet és lehet, hogy a későbbiekben rossz híred lesz. Előbb-utóbb az új barát mást is fog akarni...

Szóval. Amíg a férjeddel vagy, addig légy hű. Ezt ígérted a házasságkötő teremben. Nemde bár?

2013. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Aki azt tanácsolta a kérdezőnek, hogy a férjével sétáljon....mégis mikor, amikor a drága párja mást se csinál csak döglik meg a számítógép előtt fetreng????
2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!