Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségként tényleg olyan...

Feleségként tényleg olyan elítélendő ha egy másik férfival beszélgetek esetleg elmegyünk egyet sétálni, de ennyi?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, nagyon kedves, jó humorú, szeretek vele lenni, sétálni, beszélgetni, de ennyi a dolog. A munkatársaim elkezdtek pletykálni, hogy biztosan együtt vagyunk csak mert sokat beszélgetünk. Ma láttak minket együtt sétálni és az egyik kolléganőm (akiről tudom, hogy rendszeresen kibeszél) meg is jegyezte üzenetben, hogy hát ott sétálgattunk... Nekem ez így jó, a Párom előtt sem titkolom, hogy olykor-olykor beszélgetünk, de már kezdek elgondolkodni, hogy nem gáz -e így anyaként és feleségként a dolog. Mostanában a férjemmel nem túl jó a kapcsolatunk, lehet, hogy emiatt vágyódom el inkább, az is meglehet, hogy külön válnak majd útjaink, nem tudom, de zavar a pletyka, holott tényleg csak beszélgetünk, felvidít a társasága a rosszabb napokon is. Ő elvált, neki is jól esik a társaság. Szóval nem tudom, én nem örülök a pletykáknak őszintén szólva, a férfi akivel barátkozom azt mondta csak nevessek a képükbe és mondjam, hogy igen együtt vagyunk ha Ti úgyis ennyire tudjátok és ne foglalkozzak velük mert annál rosszabb. De nem tudok nem foglalkozni vele... Bosszant. Mit tehetnék? Ha bujkálunk annál rosszabb.
2013. júl. 7. 01:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
55%

1-essel és 5-össel egyet értek.


Ez valóban randi. És minél jobban lubickolsz az új férfi humoros vidám társaságában, annál kevésbé fogod már látni azt a nagyszerű embert, akihez feleségül mentél, annál silányabbnak és átlagosnak fogod látni a férjed. Igenis hozzájárul ez a viselkedésed ahhoz, hogy a férjeddel nem a legjobb a kapcsolatod, és az esetleges válásotokhoz is.


Igen, felelőtlenség, mert ha szültél közös gyerekeket a férjeddel alkotott családba, akkor semmi jogod nincs hozzá, hogy önkényesen meglazítsd ezt a köteléket egy másik pasi szép szeméért. Gondolnod kéne mind a gyerekeidre, mind pedig a férjedre, akinek a társaságát nem tartod már elégnek.

2013. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

"akinek a társaságát nem tartod már elégnek."


Nem tudjuk, miért romlott meg a kapcsolat.

2013. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
17%
Egy biztos:férfi és nő, ha beszélgetnek egymással, mert kollégák, abban nincs semmi! De egy férfi és egy nő, még ha kollégák is, sem mennek el együtt sétálni, ha közömbösek egymásnak! Te most kit akarsz becsapni???
2013. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
42%

tuti le leszek pontozva

de nekem mindig is pasi barátaim voltak tini korom óta


nem egy kollégával hoztak már össze a munkatársnőim persze alaptalanul

mentünk el sörözni sétálni moziba stb.... sőt volt olyan is akinek segítettem festeni, költözni el a nejétől stb....


a baráti köröm 90% pasi aki nő van az valamelyiknek a felesége barátnője élettársnője


az h eközben a párommal mi hogy álltunk ahhoz semmi közük nem volt....


azt nem tudjuk mi a baj a házasságával a kérdezőnek erről nem irt mondjuk ha fontos neki akkor gondolom tess érte

de itt nem is ez volt a kérdés hanem h el kell e ítélni h valakivel sétál beszélget - én személy szerint nem ítélem el - addig amíg nem kavar mellé :-))))

2013. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
85%

Csak ez van az nemmbaj, de mivel nem jó a kapcsolatod a férjeddel, így most megcsillan előtted,mhogy ilyen jó kapcsolat is lehet egy férfivel, mint amilyen most a barátságod a kollégával, így nem is akarod megmenteni.

A a kapcsolatoddal minden rendben lenne, és tényleg csak barátság lenne az még nem elítélendő, főleg, ha a férj tud róla, és nem szól bele, sőt akár meg is ismeri az illetőt.

Viszont most te tuti panaszkodsz a férfinek, hogy ilyen a házasságod, meg ezt csinálta a férjed, meg így nem ért eg, meg úgy...akkor ha tetszel ennek az embernek, akkor úgy érzi szabad az út, hiszen nem robdít bele a kapcsolatba, tehát adod alá a lovat.


Igaza volt annak is, hogy ez az ismerkedős rész ezek randik, sétálás beszélgetés, egy kávé elfogyasztása.


Lehet ebből ez is , és az is.

Ha szerelmes lennél a férjedbe, akkor nem vaalószínű, hogy lmerülne, hogy beleszeretsz a kollégádba, de így nagyon esélyes, aztán már igaz is lesz a pletyka.


Hozzáteszem, hogy én is a férfiakkal jövök ki jobban, velük érzem jól magam, a nőkkel mindig feszélyezve érzem magam, (ami talán az önbizalomhiányomnak köszönhető...a férfiak elfogadnak, nem kritizálnak,stb)


Ha hagyod elfajulni, akkor baj lesz, es ugy néz ki hagyod....

Nem véletlenül merült fel benned, hogy tényleg nem helyes

2013. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
#14: Azzal nincs gond amit írtál, ha egyébként rendben van a kapcsolatod, és nem "bujkáltok" a haverokkal, és nem azt várod tőlük, amit a párodtól kéne.
2013. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
55%
ha nincs rendben a kapcsolat a párommal akkor meg kellene szakítanom a barátaimmal a kapcsolatot csak mert ellenkező nemhez tartoznak ???
2013. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
17: Nem, de itt arról van szó, hogy az elromlott kapcsolatot akarja pótolni mással.
2013. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Megakarod menteni a házasságod? Mi a probléma? Beszéltek róla?

Nem lehet, hogy most dob az önbizalmadon ez a férfi? Tetszik a játszadozás? Férjed tud boldoggá tenni vagy csak ez a férfi?

2013. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Fél éve van mélyponton a házasságunk. Próbáltam megmenteni, de kezdem feladni. A helyzet az, hogy a férjemnem sokáig nem volt munkahelye, így kénytelen voltam pici baba mellett visszamenni dolgozni. Sosem hibáztattam, keresett ő munkahelyet de szinte mindenhonnan elutasították. Mindenben mellette álltam, mondván, hogy majd csak lesz valahogy. Munka mellett szakmát tanultam, elláttam a háztartást, a gyereket, mindeközben ő nem csinált semmit, egész nap csak feküdt, vagy számítógépezett. Ezt én nagyon sokáig tűrtem, aztán szépen lassan, ha már a szép szó nem volt elég, csúnyán kezdtem el szólni azért, hogy tulajdonképpen semmiben nem segít be. Én hulla fáradtan is vágytam az együttlétekre, ő számtalanszor visszautasított, betudtam annak, hogy depressziós, nem bántottam. De így ment és megy is a mai napig, már hosszú ideje és egyre fogytán a türelmem. Számtalanszor próbáltam már vele beszélni erről, volt, hogy meghallgatott, megígérte megváltozik, próbált is, de én azt láttam még mindig a fetrengés, a számítógép az első és majd csak utána jövök én. Azt látom nem érti mi a problémám, úgy gondolja az a rendkívül minimális törődés ami szinte egyenlő a nullával elég nekem...három hete szinte abszolút nem beszélünk már egymással, még egy puszit se adunk egymásnak, ő szinte haragszik rám, hogy hétből hét napot dolgozom, holott tudja, hogy nincs más választásom. Néha mondja, hogy hiányzom neki, de ha otthon is vagyok eszébe sem jut összebújni, vagy hosszasan beszélgetni, így nekem önmagában kevés az ha mondja, hogy hiányzom de nem érezteti... Igazatok van, magamat is be akarom csapni, tény, hogy szimpatikus a férfi akivel találkozgatok, de nem akarom megcsalni a férjem, sosem tettem meg, most sem fogom. Gondolkodom a külön költözésen, már felvetettem neki is, de úgy tűnt nem gondolta, hogy komolyan fontolóra vettem. Megpróbálom még egyszer beszélgetésre bírni, de ha továbbra sem működik, azt hiszem nincs értelme folytatni...
2013. júl. 7. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!