Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így hozzámenni?...

Érdemes így hozzámenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon rendes , kedves, engem mégis zavar valami, a helyesírása. Nem apróbb hibákra gondolok itt, amiket én is, más is elkövet, hanem alapvető gondok vannak . Pl. Hoggy vagy? Mért? haggyad ...stb. Kértem, ne nagyon írjon sms-t, mert zavar. Ha email-t ír, akkor is tele van helyesírási hibával. Már vagy 10szer kértem, kapcsolja be az ellenőrzőt és kb. 3 perc alatt az egészet kijavíthatja vele. De nem... Az msn -ről nem is írok inkább...

Tegnapelőtt szóba hozta, hogy esetleg összeköltözhetnénk, és ő akár gyűrűt is hajlandó az ujjamra húzni. Én gondolkodási időt kértem, emiatt. Ezen az "aprócska" problémán elcsúszhat egy kapcsolat?


2009. okt. 17. 13:12
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem,hogy mi a párod iskolai végzettsége? Egyébként tájékozott,sok mindenről el lehet vele beszélgetni,vannak közös témáitok? Ha mindenre igen a válasz,akkor ne,hogy emiatt szakíts! De elhiszem,hogy zavar,engem is zavar,ha látok egy írást tele alapvető hibákkal,de ezen lehet változtatni,csak mondd el neki,hogy téged ez zavar és kérd meg,hogy tegyen ellene,üljetek le és segíts neki,hogy legalább a szarvashibákat sikerüljön kijavítani.Cserébe kérdezd meg,hogy őt mi zavarja benned,akkor te is változtatsz,akkor talán nem érzi majd annyira kínosnak,hogy csak benne van hiba,hanem látja,hogy te is tudod,hogy nem vagy tökéletes és a kedvéért változtatsz bármin,ami neki nem tetszik.

Egy próbát megér!

2009. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
72%

ha én szerelmes lennék egy lányba

nem érdekelne hogy tud-e helyesen írni

2009. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
67%
Ha szeretnéd, röpülnél hozzá! Nem szereted. Nme vayg szerelmes.Szakíts vele. Nem szép dolog megszokásból vele lenni. Ő szeret! Becsapod őt!Ne tedd ezt!
2009. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
24%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:21


egyetértek

tényleg egy paraszt vagy ha emiatt képes vagy elhagyni

2009. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Ez "bajos" dolog , hogy nem tudom elviselni, hogy nem tud helyesen írni? Már olyanról is hallottam, hogy valakinek az a heppje, hogy a párja nem mindig a cipős-szekrénybe , hanem mellé teszi a cipőjét, pedig kifejezetten mondja, hogy annak ott a helye. Akkor ő is mehet párkapcsolati terapeutához??
2009. okt. 17. 13:25
 16/45 A kérdező kommentje:
Aki meg a "paraszt" szót használja nekem ne papoljon. Az is a másik "heppem" ha valaki nem tudja kifejezni magát értelmesen!!
2009. okt. 17. 13:27
 17/45 anonim ***** válasza:
54%

Tanítsd meg helyesen írni.


Az én párom meg nem tud angolul, én meg igen. És ha megpróbál egy mondatot angolul mondani, az kész katasztrófa. Most én is szakítsak vele emiatt?!

Ne legyél ennyire KONZERVATÍV!

2009. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy nem is a pároddal van a baj, hanem veled.
2009. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
70%

ha szeretne engem az a lány akibe

szerelmes vagyok

akkor MINDEN hibáját meg tudnám neki bocsátani

2009. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
70%
A rettenetes helyesírás engem is nagyon tud zavarni, megértelek. Én úgy oldottam meg mindig, hogy aki nem tud, abba bele sem tudtam szeretni. Nem tudatosan, sokszor én is csak utólag jöttem rá, hogy valaki ezért nem tudott a szívembe fészkelődni. Más persze az, ha valaki hebrencs és elgépel valamit (van egy ilyen barátnőm is, aki olyan extrém, hogy már szinte feladat egy levél elolvasása és "lefordítása", mégis nagyon szeretem). Nekem kell az egy kapcsolatban, hogy érezzem a társam sugárzó intelligenciáját. Hiába kedves és szép és vicces, legfeljebb barátságig tudtam velük eljutni. Ha egyébként okos a párod, és más szellemi indoka nincs a dolognak (pl: jól el tudtok beszélgetni, kellőképpen sokoldalú az érdeklődése, olvasott, tájékozott, ért is pár dologhoz, van hobbija, vagy nem tudom, még mi minden lehet, ami fontos lehet számodra), akkor nagyon komolyan meg kellene mondanod ezt neki. Annyira konkrétan, hogy értse, mennyire fontos ez neked. Mondd meg neki, hogy ő a Te királyfid és állja ki érted ezt a próbát (megtanulni a helyesírást és alkalmazni, odafigyelni leveleknél az ellenőrző progira, az a minimum) és akkor megkapja a kezedet és vele a fele királyságot :) Vagy vmi ilyesmi :)
2009. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!