Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így hozzámenni?...

Érdemes így hozzámenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon rendes , kedves, engem mégis zavar valami, a helyesírása. Nem apróbb hibákra gondolok itt, amiket én is, más is elkövet, hanem alapvető gondok vannak . Pl. Hoggy vagy? Mért? haggyad ...stb. Kértem, ne nagyon írjon sms-t, mert zavar. Ha email-t ír, akkor is tele van helyesírási hibával. Már vagy 10szer kértem, kapcsolja be az ellenőrzőt és kb. 3 perc alatt az egészet kijavíthatja vele. De nem... Az msn -ről nem is írok inkább...

Tegnapelőtt szóba hozta, hogy esetleg összeköltözhetnénk, és ő akár gyűrűt is hajlandó az ujjamra húzni. Én gondolkodási időt kértem, emiatt. Ezen az "aprócska" problémán elcsúszhat egy kapcsolat?


2009. okt. 17. 13:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Szerintem ha kételyeid vannak, várjatok a házassággal.
2009. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
61%

Az én Drága Szerelmemnek sem erőssége a helyesírás,egyszerűen nincs hozzá "érzéke",(ezt a lánya is örökölte,tehát nem lustaságról meg tanulatlanságról van szó),ha megfeszülnék,sem tudnék változtatni a dolgon.

De igazából magasról teszek rá.Eleinte kijavítgattam,de már nem foglalkoztat.Néha persze még most is előfordul,szerintem ösztönösen,ilyenkor vagy örül a segítségnek,vagy cikinek érzi...hangulatától is függ.

Lényeg a lényeg:nem ezen múlik egy kapcsolat,szerelem,esetleg házasság sikeressége,jövője.

Tedd túl magad rajta,vagy olyannak fogadod el amilyen,a helyesírási hibáival együtt,vagy ez örökre egy falat fog képezni kettőtök között,ami lássuk be,nem egy jó házasság ismérve...

2009. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
82%

VAN akit NEM zavar. ŐT zavarja. Az a kérdés, hogy ebben a helyzetben mit tegyen. Ha képes lenne eltekinteni ettől, nem kérdezett volna. Hiába parasztoztok le valakit emiatt. Ha mélyen belül így érzi, akkor valamit tenni kell. Ha nem szeretné a srácot, már régen elhagyta volna. Szerintem az nem nagy kérés, hogy valaki ha béna helyesírással rendelkezik, legalább az ellenőrző programot legyen kedves használni, ha a párjának ír. Ha fontos, akkor tegyen már meg ennyit, ez nem nagy dolog. Az, hogy erre legyint, az alapból is igénytelenség, de, hogy ha a párom megkér rá és nem teszem, akkor az az én hibám is. Bármennyire is szuperfulldiszlexiás vagyok is. Mindenkinek más a fontos. Ha neki ez, hadd várja már el, hogy tegyenek érte.

Amúgy az, hogy leszoktál a cigiről, nagyon nagyon becsülendő! Nem csak a párod allergiája miatt, hanem magad miatt is. Ehhez külön gratulálok! A pároddal meg beszélj komolyan. Mondd el neki, milyen sokat rombol benned ez a dolog vele kapcsolatban. Ne engedd, hogy kitérjen, hogy ne vegye komolyan amit mondasz. Legalább látszódjon, hogy a kedvedben akar járni, ha képtelen is a megtanulására.

2009. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
41%

JJaja mehhet. Ha eggy ijen lényektellen dolog zavarr, az azt mutattya, hogy valami naggyob baly van a kabcsolatban-vagy a szeméjjiségedbe. Leggyen fokkrémkupak, vagy cipösszegrény. Lehett hty tudd ő hejjessennn írrni, csakk viccess neki, vagyg nemmérdekli. Te mek csesszegeted és mégiss ellvenne. Tehát szerelmes. Te nem vaggy az! A szerellmess nem kérdeszi, hogy érdemess-e. Ha ezt kérdezzed, akkor a vállassz :NEM


még nemmm látam az okott, s márr azt akkartammm mondani, ha kérdezed, érdemes-e: AKKOR NEM!!!

Nem góndóltam, hoty ijjen piszlecsáré ügy miett kérdezzed!


manapság SZERELEMBŐL házasodunk!!

Érdemes? Erre egy normális válasz: ha nagyon gazdag. Ha érdekből akarsz férjhez menni, akkor ne a helyesírását nézd, hanem a bankszámláját!


Vagy neked is van valami hibád, félsz, hogy nem kelnél el?

2009. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
77%

"Ezen az "aprócska" problémán elcsúszhat egy kapcsolat?"


Igen, el, ha te ebből problémát csinálsz. Akkor teljesen tönkre is mehet.

2009. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
46%
Sok a hepped! Inkább itt a bibi! Pszichológus sokat segíthet szerintem is, még abban is, hogy elviseld az ő helyesírását. Magadat meg tudod változtatni, d emást nem! Magadon dolgozz, ez sikerrel kecsegtet. Mást szekálhatsz, nem fog megváltozni! H a te változol, még ő is változhat!
2009. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
52%

Ugye nem gondolod komolyan hogy emiatt az apró

"probléma" miatt akarod elhagyni??

2009. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd el a pcsába! El se kellett volna jutni idáig! Ha márkérdezed, akkor ott nagyobb bajok vannak. Csak szegény fiút sajnálom! De jobb későn, mint soha!
2009. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
62%

Még hozzá sem mentél, már rá akarsz erőltetni valamit, ami csak neked fontos. Miközben ő a lábaid elé terít mindent!

Keress olyat, akibe beleszeretesz!

2009. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
55%

Most komolyan nézz magadba!

Neked nincsenek hibáid??

2009. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!