Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így hozzámenni?...

Érdemes így hozzámenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon rendes , kedves, engem mégis zavar valami, a helyesírása. Nem apróbb hibákra gondolok itt, amiket én is, más is elkövet, hanem alapvető gondok vannak . Pl. Hoggy vagy? Mért? haggyad ...stb. Kértem, ne nagyon írjon sms-t, mert zavar. Ha email-t ír, akkor is tele van helyesírási hibával. Már vagy 10szer kértem, kapcsolja be az ellenőrzőt és kb. 3 perc alatt az egészet kijavíthatja vele. De nem... Az msn -ről nem is írok inkább...

Tegnapelőtt szóba hozta, hogy esetleg összeköltözhetnénk, és ő akár gyűrűt is hajlandó az ujjamra húzni. Én gondolkodási időt kértem, emiatt. Ezen az "aprócska" problémán elcsúszhat egy kapcsolat?


2009. okt. 17. 13:12
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
51%
szerintem meg túl sok a beképzelt ember
2009. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer válaszoltam, de még annyit hozzáfűzök (amire már mások is utaltak), hogy te nem vagy szerelmes belé. Az, hogy "rendes, kedves" - kevés. Nem szabad eleve kompromisszummal belehajszolni magadat egy kapcsolatba, hogy "jó ez nekem, elvégre rendes ember". Olyan emberhez menj hozzá, aki AZ IGAZI, a hibáira majd úgyis rájössz az együttélés során. Keresd a nagy ŐT, majd eljön, ne mondj le az igényeidről.
2009. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
70%
nem olvastam végig a kommenteket... Az én férjem sem tud helyesen írni, de lesza.rom, mert szeretem... Pedig néha nekem is égnek áll a hajam, de csak mosolygok. Imádom, és nem tudnám csak azért kitörölni az életemből, mert nem tud helyesen írni. ha téged ez ennyire zavar, megkérdőjelezném, hogy mennyire szereted.
2009. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%
Azt mondom kíméld meg szegény srácot és nem menj hozzá, ha egy kapcsolat, "de"; "ha" szóval kezdődik, ott már rég gond van (a részedről).... Oké, hogy zavaró a helyesírása, de ennyire? Ott már más gond van..... csak ráfogod valamire. Ez hasonlít, a: "Bocsi nem járok veled, mert most hagyott el a barátom és nem állok készen egy új kapcsolatra!" dumára.
2009. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
49%
Szívecske, ha úgyis lepontozod aki amellett érvel, hogy ne hagyd ott a barátod és sok-sok jópontot kap, aki a szakítás mellett kardoskodik, akkor miért írtál ide? Te már régen eldöntötted, mit fogsz tenni.
2009. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!