Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családban szégyenlősség! Ki...

Családban szégyenlősség! Ki hogy van ezzel? Lányok, Fiuk! Otthon családtagok, rokon elött mertek pucéran lenni? Menyire elfogadott nálatok a meztelenkedés otthon? Fiu és 29 éves vagyok

Figyelt kérdés
Én sokat vagyok itthon pucéran , néha zavarja pl szüleimet , ha látják a f..amat! Érdekel másnál hogy van ez!

2013. júl. 7. 07:11
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
28%
a családod elött nem (a feleséged gyerekeid) ha kijössz a fürdőből vagy pl. úgy alszol aanyukád apukád előtt sztem max alsó gatya
2013. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt férfi vagy elvileg, naná, hogy zavarja őket, nem kisfiú vagy már, nem pelenkáznak már, nem ők mossák a p.ö.cs.ödet fürdéskor, hanem te magadnak.

Nálunk sem volt tabu a test, de legfeljebb annyira vetkőztünk neki egymás előtt, amennyit uszodában vagy strandon látunk egymásból, pl. férfiaknál sort vagy alsó, nem lengetik a töküket a másik előtt.

Anyámat láttam már öltözködni, melltartót cserélni, ő is engem, de ezek pillanatnyi dolgok, mi sem rohangászunk egész nap egy szál cs.ö.csben.

De nem is ez a lényeg, vannak nálunk szégyellősebb emberek, de vannak még ennél is nyíltabbak, a lényeg az, hogy ne hozzuk egymást zavarba, tartsuk tiszteletben egymást, gyerekeket, felnőtteket egyaránt.

Ha a szüleidet zavarja a meztelenséged, akkor ne mutogasd magad.

2014. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%

Szocializáció kérdése. Mi nem vagyunk prűd család, de nálunk nem szokás az ilyesmi. A meztelen testem látványát meghagyom a szerelmemnek. Egyébként ha 29 évesen fiúként aposztrofálod magad és nem férfiként, akkor komoly bajok vannak.


28 N

2014. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
93%
A pàrom előtt oké a meztelenkedés, mas előtt soha,sem szülő sem más rokon, felveszem a melltartót pl edesanyám előtt,de ugy hogy elfordulok. Biztos vagyok benne, ha lesznek gyerekeim, akkor előttük sem. Szerintem ez nagyon nem illik...fòleg nem 29 èvesen...nem is értem, hogy te ezt , hogy nem érzed kellemetlennek. Hozzáteszem en amigy is szegyenlős típus vagyok. :) 22L
2016. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%
Jujj de beteg vagy ! :-) :-) :-)
2016. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
Mi is csak fürdőben kifelé-befelé menet vagyunk meztelenek, max. egy percig egymás előtt. Családon belül szerintem annyira nem gáz, de felnőtt férfiként ne mászkálj már otthon teljesen pucéran! A három éves öcsém csinál ilyet amikor nem akar elmenni fürdeni
2016. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
45%
nálunk ez nem tabu egymás előtt levetkőzni 21 fiu
2018. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
96%

Csak azt tudnám miért kellet még 6 év múlva is kiemelni?

35 éves létedre is otthon lógatod a p.csödet a szüleidnek?


HA az utcán mászkálnál egy szál *aszban elvinnének a rendőrök. A szüleid is jogosan nem akarnak téged igy látni a saját házukban. Ha te saját lakásban vagy pucéran és igy fogadsz vendéget akkor saját szociális problémád, akinek nem tetszik nem látogat meg legközelebb.

2019. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%
Hiába emelgeted az aberrált kérdésed, még ma, 2020-ban is betegnek számítasz.
2020. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Fb-on az egyik csopiban ezt taglalják 🤣
2020. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!