Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családban szégyenlősség! Ki...

Családban szégyenlősség! Ki hogy van ezzel? Lányok, Fiuk! Otthon családtagok, rokon elött mertek pucéran lenni? Menyire elfogadott nálatok a meztelenkedés otthon? Fiu és 29 éves vagyok

Figyelt kérdés
Én sokat vagyok itthon pucéran , néha zavarja pl szüleimet , ha látják a f..amat! Érdekel másnál hogy van ez!

2013. júl. 7. 07:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
Mi is pucérkodunk,mert a barátnőm nudista,én csak ismerkedek a dologgal.Ha átjönnek a szülők (bárkié) azért figyelembe veszem a szokásaikat,és legalább egy boxert felrántok,és a barátnőm is.
2013. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem se gaz .. Mi is szoktunk egymás elott elmenni pucéran .. Mondjuk Tesom túlzásba viszi :D de ha a család egyik tagját se zavarja akkor nincs min kiakadni . Szerintem ..
2013. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%

Janifiú menj haza és ne kérdezd meg újra és újra ugyanazt, te perverz állat! :)


Intelligens ember a szülei előtt nem himbálja amúgy se.

2013. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%

Ez az "ők neveltek fel" betesz. Nekem meg anyám a seggemet harapdálta kiskoromban, elég hülyén jönne ki, ha ma is tenné.


A másik meg, hogy kicsi gyereknél nem mindegy? A strandon is mászkálnak pucér kisfiúk és kislányok, de egy himbálózó felnőtt pöc$ csak úgy eléggé elveszi a kedvet az élettől.


Harmadrészt, soha, de soha nem fogom megérteni azokat, akiknek még a kádban ülve is pofázniuk kell. Félnek egyedül? Ha mondanivalója van, zuhanyozzon le, és beszélhet.

2013. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%
Ezt sosem értem miért felháborító ha családtagok otthon egymás között meztelenül vannak. Melyik családban mi a szokás az a természetes, és nincs benne semmi igénytelenség.
2013. júl. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igénytelenség, ha csupasz fenékkel leülsz valahova.
2013. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
24%

Családban egymás előtt nem vagyunk szégyenlősek.

A rokonok előtt kicsit szégyenlősebb vagyok de ,nem gond ha pucéran látnak.

31N

2013. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
Mi a férjemmel, ha a másik fürdik, simán beszélgetünk, közben fogat mosunk, ő borotválkozik, vagy ha ő fürdik, én fésülködök, stb. Így is alig találkozunk, mert látástól vakulásig dolgozunk, amíg fürdünk, megbeszéljük a napi dolgokat, utána bezuhanunk az ágyba. A gyerekek, vagy a szüleink előtt nem meztelenkedünk, ez egyikünk családjában se volt szokás. De az, hogy mi egymás előtt meztelenül vagyunk, szerintem teljesen más kategória, mint amikor egy felnőtt gyerek himbálja a szüleinek. Ha zavarja őket, tekintettel lehetnél rájuk, és igazán felhúzhatnál egy gatyát, vagy magadra tekerhetnél egy törölközőt.
2013. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
91%
a család elött egyáltalán nem merek pucér lenni, de az utcán minden nap pucéran sétálok:D
2013. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
65%

29 évesen, nem fiú vagy, hanem férfi. És az, hogy ennyi idősen még otthon laksz, valószínűleg az ilyen betges gondolkodásod miatt van.

Ha a szüleidet zavarja, miért nem bírsz felvenni egy gatyát? Szerinted jó nekik a szőrös f.aszodat bámulni, meg eltűrni, ahogy a pucér seggeddel ülsz le a kanapéra?? Én rég kivágtalak volna.

2013. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!