Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy apu csalja anyukám?

Lehet hogy apu csalja anyukám?

Figyelt kérdés

Igazából lehet hogy teljesen alaptalan a feltevésem, de: Apu cégéhez kb. fél-háromnegyed éve jött egy új főnökasszony, akivel apukám nagyon gyorsan jóban lett. Többször meg is jegyezte, hogy nagyon szép nő, de azt konkrétan nem mondta, hogy bejön neki. Na, a lényeg, ami gyanút keltett bennem: Pár hónapja több SMS-t is kap naponta valami R. Judittól, a főnökasszonyt is így hívják. Nem néztem bele, előbb töröm el a saját kezem, minthogy másnak beletúrjak a telefonjába. Csak ugye amikor jött az üzi, kiírta hogy kitől. Amióta jönnek ezek az SMS-ek, apukám feltűnően jókedvű lett, és elég drága dolgokat kap céges ajándék jelző alatt. Apu kollégájának a lánya a barátnőm, és mondta, hogy az apja soha semmi ilyen céges ajándékot nem kapott (kivéve ünnepekre, akkor mindenkinek jár valami), pedig ugyan abban a beosztásban dolgozik, és mások sem nagyon kapnak ilyeneket. 3-400 000-es notebookra, drága órára, zsír új telefonra, táblagépre, egyebekre gondoljatok. Azonban most ami teljesen kiakasztott, az egy zsír új cégautó, amit sajátjaként megkap 3 hónap után.. Ilyen még nem volt a cég történetében, hogy valakinek a vállalat örökbe odaadja a céges kocsit. Ez konkrétan egy zsír új fehér 5-ös BMW, utánanéztem, és ennek a felszereltségi szintnek, meg az extráinak olyan 20 millió az ára.. És ezt is a főnökasszonytól kapta. Anyu ebből nem sejt semmit, és nem is szeretnék semmit mondani neki, mert egyeltalán nem biztos, hogy apukám kavar a főnöknőjével. De ilyen dolgok után mire gondoljak? Beszéljek apummal? Vagy maradjak kussban, és majd lesz valami? Segítsetek, légyszíves.:(

14/F



2013. júl. 11. 01:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
24%
Nav és? Majd agyerek is kap egy kismotort,
2013. júl. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
50%
És ha belenézne a telefonba, és kiderülne, hogy mégis alaptalan volt a gyanúja? Akkor hogy néz majd az apja szemébe? És a sajátjába a tükörben? Kérdező, inkább beszélj apukáddal.
2013. júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak kamu! Ha a cégtől kapná apukád az ajándékokat, arról sokan tudnának, főleg a barátnőd.

De az sem létezik, hogy valaki saját zsebből adjon ilyen drága ajándékokat.

2013. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
54%
Szerintem ne folyjál bele ebbe. Mi van akkor ha megnézed az SMS-eket és kiderül hogy megcsalja Anyukádat? Elmondod Anyukádnak a dolgot? Apukád nem lenne boldog ezek után... Ha meg nem szólsz Anyukádnak és kiborul a bili akkor hogy nézel tükörbe, hogy te tudtál az egészről és mégsem szóltál neki? Szerintem hagyd az egészet, úgysem tudsz mit tenni.
2013. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
92%
Tudod mit? Én egyszerűen leülnék apáddal a helyedben egy arra alkalmas időben és helyen, és ezt így elmondanám neki, ahogy leírtad. "Figyi apu, nekem fura, hogy ilyen sok céges cuccot kapsz, a kollégád meg nem, és te is megváltoztál mostanában. Ja és majdnem elfelejtettem, véletlenül látom, elég sokszor kapsz sms-t attól az R. Judittól, aki a főnököd. Nem nézem meg, csak ugye kiírja, mikor kapod. Apu, én szeretném tudni, mi folyik itt, nyugtalanítanak ezek a dolgok, és ugye te sem gondolod komolyan, hogy hülyére veszel, mert 14 vagyok?"
2013. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Szerintem robbantsd ki a balhét ha kell.

Odamész apádhoz, és megmondod neki, hogy mutassa meg az sms-eket, amiket a főnökétől kapott, mert nem bízol benne. A saját gyermekének nem mondhatja azt, hogy féltékenységi jelenetet rendez, viszont ha anyukád csinálná, az már más lenne. Ha nem mutatja meg, akkor meg igenis mehet a balhé, egyből szólj anyukádnak (ne legyen idő smst törölni).

2013. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

14-es: Én lennék a legboldogabb, ha csak kamu lenne.. Valójában tényleg a cégtől kapja, csak valószínűleg ebben a főnöknőjének van benne a keze. Egy több milliárdos forgalmat bonyolító cégről beszélünk, annak a Mo.-i kirendeltségének a vezetője. Szerinted mennyi pénze van a csajnak? 3 hónaponta új kocsival látom, olyan 30-35 millánál alább nem adja.. Nem is biztos hogy zsebből kapta, mert akár a cégen keresztül is adhatta neki a főnöke. Amúgy a céges ajándékokat nem szokták más orrára kötni, aki kapja annak odaadják, aztán csá. 15-ös: Pont ez a gáz. Nem tudom, hogy mi lenne a jó/jobb megoldás. Mert ha elmondom akkor apu bizalmát vesztem el, ha meg nem, akkor anyumét. Szóval mindkét esetben rajtam is csattanna az az ostor. 16-os: Szerintem így fogok tenni, várom a megfelelő pillanatot.. Ez a balhérobbantás nem lenne jó dolog, mert ha tényleg csak üzleti kapcsolt van közöttük, akkor nem bírnék apám szemébe nézni. Most voltam barátnőmnél, és megkértem az apját, hogy kicsit figyelje apum meg a főnököt. Hátha észrevesz valamit..

2013. júl. 11. 15:59
 18/42 anonim ***** válasza:

Inkább nézd meg a telefonját, jobb tisztában lenni azzal, ahogyan jelenleg a dolgok felétek állnak.

Ez az egész több, mint gyanús.Jogod van tudni az igazat...

az már más kérdés, hogy anyudnak mi lenne a legjobb.

2013. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Este megpróbálok belenézni. Mostmár nekem is nagyon furcsa a helyzet.:/
2013. júl. 11. 20:23
 20/42 anonim ***** válasza:
És ha nem találsz semmit, akkor bevallod majd neki, hogy belenéztél a telefonjába?
2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!