Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy apu csalja anyukám?

Lehet hogy apu csalja anyukám?

Figyelt kérdés

Igazából lehet hogy teljesen alaptalan a feltevésem, de: Apu cégéhez kb. fél-háromnegyed éve jött egy új főnökasszony, akivel apukám nagyon gyorsan jóban lett. Többször meg is jegyezte, hogy nagyon szép nő, de azt konkrétan nem mondta, hogy bejön neki. Na, a lényeg, ami gyanút keltett bennem: Pár hónapja több SMS-t is kap naponta valami R. Judittól, a főnökasszonyt is így hívják. Nem néztem bele, előbb töröm el a saját kezem, minthogy másnak beletúrjak a telefonjába. Csak ugye amikor jött az üzi, kiírta hogy kitől. Amióta jönnek ezek az SMS-ek, apukám feltűnően jókedvű lett, és elég drága dolgokat kap céges ajándék jelző alatt. Apu kollégájának a lánya a barátnőm, és mondta, hogy az apja soha semmi ilyen céges ajándékot nem kapott (kivéve ünnepekre, akkor mindenkinek jár valami), pedig ugyan abban a beosztásban dolgozik, és mások sem nagyon kapnak ilyeneket. 3-400 000-es notebookra, drága órára, zsír új telefonra, táblagépre, egyebekre gondoljatok. Azonban most ami teljesen kiakasztott, az egy zsír új cégautó, amit sajátjaként megkap 3 hónap után.. Ilyen még nem volt a cég történetében, hogy valakinek a vállalat örökbe odaadja a céges kocsit. Ez konkrétan egy zsír új fehér 5-ös BMW, utánanéztem, és ennek a felszereltségi szintnek, meg az extráinak olyan 20 millió az ára.. És ezt is a főnökasszonytól kapta. Anyu ebből nem sejt semmit, és nem is szeretnék semmit mondani neki, mert egyeltalán nem biztos, hogy apukám kavar a főnöknőjével. De ilyen dolgok után mire gondoljak? Beszéljek apummal? Vagy maradjak kussban, és majd lesz valami? Segítsetek, légyszíves.:(

14/F



2013. júl. 11. 01:25
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Így igaz. De azért nem kellemes egyik véglet sem.:/
2013. júl. 15. 22:01
 32/42 anonim ***** válasza:

Úhh, hát ez... sajnálom. Megértem, hogy ki vagy borulva.

Azért apudban lehetett volna annyi gerinc, hogy még félrelépés ELŐTT közli a tényállást, így mindenki kevésbé sérült volna. :(((

2013. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Valahol őt is megértem, de igen, szólhatott volna előbb.:/ Barátnőm nem engedett haza, mert "félt", és szülei is mondták hogy inkább maradjak ott, főleg hogy robogóval vagyok. Meg hogy végre éjszaka is együtt vagyunk, és ennek mindennél jobban örül. De most valahogy nincs hozzá kedvem, se beszélgetni, se semmihez.. Értékelem, hogy próbál vigasztalni, de most sajnos nem segít.:( Ja és tudnak róla, hogy ott vagyok, írtam egy SMS-t. Csak mielőtt valaki mondaná...
2013. júl. 16. 02:25
 34/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom :(

Majd írj anyukád mit szólt. Fel a fejjel!

2013. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Hát válás lesz a vége.. Ma végigveszekedték a napot, és elb*szták az egész névnapom. Eddig is utáltam, de mostmár meg se ünnepelem, mert csak a sz*r fog előjönni.. Annyira belemerültek, hogy fel se köszöntöttek.. Csak legyek már 18! Vissza se nézek, amikor az országból, sőt az egész kontinensről elhúzom a belem...
2013. júl. 21. 23:04
 36/42 anonim ***** válasza:
:( sajnálom...
2013. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Barátnőm, barátnőm szülei, barátok, család felköszöntött.. Szüleim le se sz*rtak.. Kíváncsi vagyok mikor fog nekik leesni hogy ma volt Dani nap. De nem fog érdekelni a hatszáz évig tartó bocsánatkérés, meg a mindenféle ajándékokkal való elhalmozás.
2013. júl. 21. 23:58
 38/42 anonim ***** válasza:

Figyelj,nagyon sajnálom.(már írtam neked többször is).

De most ne érezd magad megbántva egy vacak névnap miatt.Nem is tartja mindenki amúgy....


Hidd el,Most kisebb gondjuk is nagyobb ennél a szüleidnek.Pláne anyukádnak.

Én átérzem,mert velem is megtörtént.Ilyenkor kicsit összedől a világ...:(

Gondolj bele egy kicsit!Az a fájdalom,hogy megcsaltak, elárultak,és vége a házasságnak,nem hasonlítható ahhoz a rossz érzéshez,hogy ebben a zűrzavarban nem köszöntöttek fel a névnapodon!!!!

2013. júl. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Nem az faj.. Persze, most mindenkinek kisebb gondja nagyobb ennel, de szerintem azt a 2 szot nem lett volna olyan qrvara megerolteto kimondani.. Raadasul egy szot nem szoltak hozzam aznap.. Mind1 amugy is mar elegge elegem van. Es mar maskor is elfelejtettek, nem eloszor volt ra pelda, szulinapon is. Aztan megy 2 hetig a bocsanatkeres, meg a draga ajandekokkal elhalmozas.
2013. júl. 22. 07:51
 40/42 anonim ***** válasza:

Ja,az más,így már értem.

Fel a fejjel,és utólag is boldog névnapot Dani!:)

2013. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!