Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy apu csalja anyukám?

Lehet hogy apu csalja anyukám?

Figyelt kérdés

Igazából lehet hogy teljesen alaptalan a feltevésem, de: Apu cégéhez kb. fél-háromnegyed éve jött egy új főnökasszony, akivel apukám nagyon gyorsan jóban lett. Többször meg is jegyezte, hogy nagyon szép nő, de azt konkrétan nem mondta, hogy bejön neki. Na, a lényeg, ami gyanút keltett bennem: Pár hónapja több SMS-t is kap naponta valami R. Judittól, a főnökasszonyt is így hívják. Nem néztem bele, előbb töröm el a saját kezem, minthogy másnak beletúrjak a telefonjába. Csak ugye amikor jött az üzi, kiírta hogy kitől. Amióta jönnek ezek az SMS-ek, apukám feltűnően jókedvű lett, és elég drága dolgokat kap céges ajándék jelző alatt. Apu kollégájának a lánya a barátnőm, és mondta, hogy az apja soha semmi ilyen céges ajándékot nem kapott (kivéve ünnepekre, akkor mindenkinek jár valami), pedig ugyan abban a beosztásban dolgozik, és mások sem nagyon kapnak ilyeneket. 3-400 000-es notebookra, drága órára, zsír új telefonra, táblagépre, egyebekre gondoljatok. Azonban most ami teljesen kiakasztott, az egy zsír új cégautó, amit sajátjaként megkap 3 hónap után.. Ilyen még nem volt a cég történetében, hogy valakinek a vállalat örökbe odaadja a céges kocsit. Ez konkrétan egy zsír új fehér 5-ös BMW, utánanéztem, és ennek a felszereltségi szintnek, meg az extráinak olyan 20 millió az ára.. És ezt is a főnökasszonytól kapta. Anyu ebből nem sejt semmit, és nem is szeretnék semmit mondani neki, mert egyeltalán nem biztos, hogy apukám kavar a főnöknőjével. De ilyen dolgok után mire gondoljak? Beszéljek apummal? Vagy maradjak kussban, és majd lesz valami? Segítsetek, légyszíves.:(

14/F



2013. júl. 11. 01:25
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogom. Talán később. De szerintem egy ilyen helyzetben ő is megértheti hogy meg akarok róla bizonyosodni, hogy nem egy másik nővel kavar.
2013. júl. 11. 22:48
 22/42 A kérdező kommentje:
Hát nem tudtam belenézni a telefonjába.. Szerintem egy isteni csodát kaptam most. Apu amikor hazaért, azt mondta hogy lemegyünk csak ketten a Balatonra (Siófokra, amióta megszülettem, oda járunk), egy jó kis apa-fia napra.:) Már régóta terveztük, és úgy volt, hogy barátnőm is eljön. Csak ezt az egészet elmondtam neki amit itt leírtam (már egy ideje tudja), és azt mondta, hogy inkább menjünk ketten, mert apuval beszélnem kell.:) Nagyon imádom.:) Mondjuk ezzel együtt kicsit apu is megrémített, mert ő is azt mondta, hogy sok mindent szeretne velem megbeszélni. Ez azért még egy árulkodó jel.:/ Mondjuk szerintem a barátnőmről is lesz szó, mert most kezd egyre komolyabbra fordulni a kapcsoltunk, és tuti hogy elvegetálja ezt a védekezéses, meg hogyan bánjunk a nőkkel dumát. Bár régebben is már elmondta, de akkor egész hasznos tanácsokat kaptam.:) Szerintem most is "tanulok" majd.:D Szerintem már útközben a kocsiban megkérdezem hogy valóban van-e egy másik nő is a dologban. Vagy hagyjam hogy magától mondja? És ha erről nem is lesz szó? Vagy csak akkor kérdezzem meg, amikor már leértünk? Ebben is kicsit tanácstalan vagyok.
2013. júl. 12. 01:32
 23/42 anonim ***** válasza:

Majd kialakul, a helyzet adja majd magát.

Jó alkalom lesz a beszélgetésre.


Lehet,hogy azt akarja veled megbeszélni, hogy elválnak,mert összejött a főnöknőjével?-remélem,nem....

Majd írd meg,mi volt.

2013. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ahogy utolsó írja, lehet, hogy erről (is) akar beszélni, hagyd, hátha magától rátér, ha mégsem, akkor kezdj el óvatosan puhatolózni, de ne számon kérően, csak úgy, hogy aggódsz miattuk (hiszen a szüleid), és tényleg írd majd meg, mi lett! :)
2013. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm.:) Akkor hagyom, hátha magától is elmondja. Hát nagyon remélem hogy nem válásról meg ilyesmikről fog szólni a dolog.:/
2013. júl. 12. 16:49
 26/42 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen, viszonyuk van.:((( De öröm az ürömben hogy az SMS-ek nagyobb része üzleti célból ment.
2013. júl. 15. 17:08
 27/42 anonim ***** válasza:
:(
2013. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Elmondta?Hogyan reagáltál?

Anyukád tudja már?:(

Mi lesz ezután?

2013. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Igen, elmondta. Hát igazából nem ért meglepetésként, számítottam rá. De teljesen ledöbbentem. Utána felhívott barátnőm, de folyton kinyomtam, mert egyszerűen nem tudtam beszélni. Aztán felvettem, szegénykém teljesen megrémült, hogy valami gáz van. Hát jól hitte, nem is tudom hány órát beszéltünk éjszaka. Anyu még nem tudja, apa majd elmondja neki. Ahogy hazaért anya, én inkább elmentem motorozni, most is össze-vissza megyek, egyszerűen nem merek hazamenni, és most túlzottan egy emberrel sincs kedvem társalogni. Ezt is telóról írom. Hogy utána mi lesz? Fogalmam sincs.:(
2013. júl. 15. 19:07
 30/42 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már minden második házasság válással végződik. Ez nem egy közhely, ez a szomorú statisztika. De én azt mondom, inkább legyen az ember őszinte, mint hogy csalja a másikat, mert úgy senki nem boldog igazán. Az ember meg nem tehet róla, hogy beleszeret valakibe, még ha az a főnöke is a felesége helyett. Ezeket az érzéseket nem irányíthatjuk, csak elfojthatjuk, de az meg megint kinek jó? Hazugságban élni? Inkább fájjon az igazság.
2013. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!