Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok amiatt gyereket,...

Vállalnátok amiatt gyereket, mert úgy néz ki, hogy egy ideig nem lesz munkátok, és lassan betöltitek a 30. évet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 11:54
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, most még van munkám, de nagyon bizonytalan a helyzet ( a főnöknek szúrom a szemét)

és ha sokáig nem lesz melóm, nem kapok gyedet és gyest sem.És szükségem lenne erre a pénzre márcsak a baba miatt is.Szóval könnyen el lehet esni ettől a mai világban.

2013. aug. 4. 12:06
 12/34 anonim ***** válasza:
55%
GYESt kapsz mert alanyi jogon jar.
2013. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Ja, babát mindenképpen szeretnék, így ezt "előrehoznám".

Sokan mondják nem jó nagyon 30 felett szülni, én meg már mindjárt ennyi vagyok.

2013. aug. 4. 12:08
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert a gyereket magamnak szülöm nem az államnak vagyis nem a gyesből meg családiból akarom eltartani teljesen mindegy mennyi lennék. Ne aggódj baba érkezése után végképp nem kapsz munkát,legalábbis nagyon nehezen. Én is látom nap,mint nap meló helyemen,hogy a kis gyerekesek önéletrajza megy a szemétbe,mert egyszerűen nem akarják őket foglalkoztatni. Mindig az a kifogás,de ha a gyerek beteg lesz és még sorolhatnám.
2013. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%
Van párod?
2013. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Természetesen van szerető párom, de az én oldalamról is kellene a pénz.Értitek...
2013. aug. 4. 12:10
 17/34 anonim ***** válasza:
45%
Ebben az esetben minden további nélkül...ha pedig összejön, és bejelented el sem tud küldeni..., az hogy a gyerekmután visszavesznek-e ma már sehol sem biztos, mégha amikor elmegy szülni az ember úgy is tűnik
2013. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Saját lakás van, de a melohelyemre nem várnának vissza, ezer 1000%.
2013. aug. 4. 12:14
 19/34 anonim ***** válasza:
30%

A munkahelye mindenkinek bizonytalan több év távollét után, kivéve az állami és pár, a hírnevére sokat adó multi esetén. Ezért szerintem ez nem szempont.

Mert mi lenne a másik lehetőség? Elmennél máshova dolgozni pár évig, aztán onnan mennél szülni? Semmi értelme.

2013. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
14%
De sok gyerek meg sem született volna mert nincs lakás nincs meló nincs se ez ,lehet még mi sem.Kihalt volna a világ.Na ha "feketéék" kérhetnek minden carra segélyt akár jár akár nem akkor fehérék miért ne?Az idő múlik oszt jól kicsúszol belőle.Nem egészséges dolog 35 meg felette szülni.Áltathatják magukat a nők mert egészségesek fittek stb balablabla..Tudni kell mennyi időskorba kell szülni nem vén banyán..
2013. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!