Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyozhetném meg a...

Hogyan gyozhetném meg a pàromat, h ne akarjon mindenkinek (csalàdon belul) dràga szulinapi, ill. karàcsonyi ajàndékokat venni?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk,o pedig idevalosi!2eve vunk egyutt,mindketten jol keresunk,gyerek nincs,de 2011jan.ban akarunk eskudni,szoval azert van mire gyujtenunk!!A noverenek van 2gyereke,es az egyiknek biciklit akar karira venni,ami legalabb 25ezer ft-ba kerul (itt) es akkor ez meg csak 1gyerek,ill. 1fo a csalàdjàbol!! mi ill.o viszont sose kapunk olyan erteku ajandekokat,de azt mondja,ot ez nem zavarja,mert a csaladja nem engedhet meg annyit,mint mi!! de akkor nekunk miert kell draga cuccokat venni?? hogyan ertethetnem ezt meg vele,észérvekkel??
2009. okt. 29. 13:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
43%
Már egyszer írtam ide és igen, igazat adok neked (én az vagyok, akinek az anyósa kapott mindig értékes ajándékokat, mert sógorkának van pénze, ezért nekünk is be "kellett" szállni). Rohadtul kíváncsi lennék rá, hogy akik szerint irígy vagy, azok vajon mennyire képmutatóak és hasonló helyzetben úgy viselkednének-e, ahogy itt leírták. De ezt a megjegyzésemet gyakorlatilag leírhatnám az összes kérdésnél, amikor leb...szák a kérdezőt (pl. mert féltékeny, mert valami rosszul esik neki). Azt hiszem sokszor röhögnék rajtuk..... (Akinek nem inge ne vegye magára).
2009. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:

Hááát ez nehéééz kérdés... ismerős a téma!Nálunk ugyanez van, de igazából el kell fogadnod Neked! Ha jól kerestek, akkor igazából úgysem okoz nagy problémát! Gondolj arra, hogy akkor elég jó szívű párod van, és így Te is tudod, hogy mire számíts tőle a jövőben... Talán jobban szeretnéd, hogy hanyagolja őket? ne segítsen nekik,mikor megteheti? ne szeresse őket??? ha így lenne akkor lenne nagy a probléma, mert akkor valószínű Rád is az a sors várna! Örülj neki, hogy ilyen jószívű párod van! talán próbálkozz azzal, hogy legyen ajándék, de nem kell mindig a legdrágább... mert később meg majd követelik...

Te is lehet szeretnél mindent megadni az unokaöcsédnek, hugodnak, ha megtehetnéd, csak biztos zavaró, hogy nem csak a te boldogságod az első neki...

2010. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

azóta már férj-feleség vagytok, gondolom. (ha még itt vagy az oldalon, Kérdező :D)


amúgy csak most, hogy visszaolvastam újra a kérdező véleményeit, meg a sajátomat (okt. 29., 15:00 és 15:13) esett le, hogy ez is milyen már, hogy a család nincs ott az esküvőn? mikor kedvelik egymást a rokonok, ahogy ez kiderült a soraidból.

az is lehet, hogy ezzel is próbálta kiengesztelni a családtagokat már előre is, mert valahol azért sajnálja, hogy nem lesznek, vagyis most már nem voltak ott az esküvőn.

talán így akar tőlük "bocsánatot kérni."

2010. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

elnézést, ezt benéztem.

szóval az esküvőig még van hátra jó pár hónap.

2010. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Emlékszem erre a régi kérdésre! :D

Azóta mi történt, változott a hozzáállása a párodnak?

2013. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!