Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám és a nővérem mindenbe...

Az anyám és a nővérem mindenbe beleeszik amit a hűtőben talál. Mármint úgy, ahogy van. Mit tudnék ez ellen tenni? BŐVEBBEN LENT! 14/L

Figyelt kérdés
Beleesznek a lábasba, nem tudnak maguknak kiszedni tányérba. Beleisznak a tejes dobozba, ásványvizes üvegbe. Szintén beleesznek a joghurtos-, tejfölös-, kefires dobozba ami nagyon undorító. Már mondtam mindkettőnek, hogy gusztustalanok, és moderálják magukat mert lassan ott tartok hogy semmiből se eszek, mert senki után nem eszek, nem iszok. Nagyon zavar engem...

2013. aug. 26. 14:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%
Hashajtót a kajába!
2013. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
17%

9-essel vagyok egy véleményen.

Egy iskolai kiránduláson vagy a koliba veled értenék egyet, de basszuskulcs, a saját családod! Anyád mellét nem volt ciki nyalogatni, mikor szoptatott?? Pedig a nővéred is azt szopogatta..


-.-"

2013. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
hiába szidtok. egyrészt lepereg, másrészt pedig ilyen vagyok. tudod: megszoksz vagy megszöksz:) mintha tehetnék arról hogy mindig is finnyás voltam és most sem változott a helyzet.. :') én kérek elnézést, hogy nem vagyok tökéletes veled ellentétben...
2013. aug. 26. 20:16
 14/34 anonim ***** válasza:
23%
Valóban, megszoksz, vagy megszöksz. Csak mivel 2, nálad idősebb emberről van szó, akik közül tartom valószínűnek az egyik el is tart, a megszoksz-megszöksz párosból NEKED kell választani... öngól, picilány
2013. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
haha megszöknék én szívesen, ne aggódj:D és nem, nem ezért. ;)
2013. aug. 26. 21:30
 16/34 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerű, egy valamiből csak egyszer eszel, iszol, amikor kinyitod. Amúgy merértem, hogy finnyás vagy, én is az vagyok, eddig családból csak nekem nem volt herpeszem, nem is szereznék, meg nem tudhatom, hogy nincs-e egy betegség elején, és nem adja-e át a bacikat.
2013. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
26%
Na ez az. Ne pattogj, örülj, hogy kapsz kaját. Vagy menj el dolgozni, keress magadra pénzt. Igaza van annak aki azt írta, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz, de ez RÁD vonatkozik, nem anyádékra. Szerintem valami fóbiád van!
2013. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
27%

Meg ne haragudj de ha a te anyád beledugná a mosdatlan ujját vagy a nyelvét a kefírbe te ezek után azt ízletesen elnyalogatnád? Nem bántásból, de nekem nagyon úgy tűnik.


A kushölgy baromi nagy arroganciája pedig valószínűleg a korából fakad. Egy jótanács: vannak olyan helyzetek amikor okosabb leszel ha csöndben maradsz. Ez is egy ilyen helyzet. Nem kell a hülyékkel foglalkozni, ne add alájuk a lovat, kiírtál egy kérdést, mindenki tudja hogy nem idióták válaszát vártad. Ne vedd figyelembe, akkor csöndben marad. Bolond lyukból bolond szél fúj. Szép estét.

2013. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Na megcsináltad amit javasoltam? (Herpesz dolog)
2013. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Más dolog ha belenyal a kefirbe vagy lábasba (már pedig nem hinném hogy belenyal, vagy ujjal belenyúl, gondolj csak bele, nem is tudsz úgy belenyalni...), mint ha csak kanállal eszik belőle.
2013. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!