Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám és a nővérem mindenbe...

Az anyám és a nővérem mindenbe beleeszik amit a hűtőben talál. Mármint úgy, ahogy van. Mit tudnék ez ellen tenni? BŐVEBBEN LENT! 14/L

Figyelt kérdés
Beleesznek a lábasba, nem tudnak maguknak kiszedni tányérba. Beleisznak a tejes dobozba, ásványvizes üvegbe. Szintén beleesznek a joghurtos-, tejfölös-, kefires dobozba ami nagyon undorító. Már mondtam mindkettőnek, hogy gusztustalanok, és moderálják magukat mert lassan ott tartok hogy semmiből se eszek, mert senki után nem eszek, nem iszok. Nagyon zavar engem...

2013. aug. 26. 14:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%
És hol olvastad hogy nem így teszi? Mert én sehol.
2013. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Az egyik kommentelő írta, hogy ha a koszos ujjával nyúl bele az anyja, ő se enne belőle. De a kérdező ilyet nem írt sehol. Szóval ha kanállal nyúl csak bele, mitől fél?
2013. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
4%
Ha a kérdező nem írt olyat hogy a koszos ujjával nyúlt bele az azt jelenti hogy kanállal nyúlt bele? Mert én sehol sem olvastam hogy kanállal nyúlt bele.
2013. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
miért, te hogy eszed a kefírt vagy a tejfölt?? beledugod az ujjadat és leszopogatod?? :O
2013. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
28%
Ha a kérdező nem írt olyat, hogy kanállal nyúlt bele, akkor a koszos ujjával tette? Szánalmas vagy te kommentelő, inkább hallgass :D
2013. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább az számít undorítónak, ha valaki nem tud mit válaszolni, inkább két szót felcserél a mondatban. Burn :)
2013. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
úristen ebben mi az undorító?!:D nem veszed észre magad? az hogy én ezt megosztottam veletek, és nem írok minden egyes válaszra, az miért is undorító?:) megtudhatnám?:) köszi-.-
2013. szept. 3. 15:37
 28/34 anonim ***** válasza:
47%
Te beteg állat. Olvasd már el kinek írtam:DDDDD
2013. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Te beteg állat! Ki válaszolt egy szóval?! -.- Még én kérjek elnézést a te hülyeséged miatt? Na nehogy már!
2013. szept. 4. 17:50
 30/34 anonim ***** válasza:
73%
Éppen a másik hozzászólóval beszéltem ésa te érdekeidet védtem erre te hisztirohamot kapsz:D tanulj meg olvasni ahogy látom van akinek nem érdemes segíteni.
2013. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!