Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám és a nővérem mindenbe...

Az anyám és a nővérem mindenbe beleeszik amit a hűtőben talál. Mármint úgy, ahogy van. Mit tudnék ez ellen tenni? BŐVEBBEN LENT! 14/L

Figyelt kérdés
Beleesznek a lábasba, nem tudnak maguknak kiszedni tányérba. Beleisznak a tejes dobozba, ásványvizes üvegbe. Szintén beleesznek a joghurtos-, tejfölös-, kefires dobozba ami nagyon undorító. Már mondtam mindkettőnek, hogy gusztustalanok, és moderálják magukat mert lassan ott tartok hogy semmiből se eszek, mert senki után nem eszek, nem iszok. Nagyon zavar engem...

2013. aug. 26. 14:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
7%

Két mondatot felcseréltem, mert pattogsz. Azt hittem így leállsz végre, mert rájössz majd, milyen hülyeséget is írtál. De pattogj még nyugodtan, gumilabda.

Te meg egyébként tanulj meg írni, ha már a másikat az olvasással szekálod.

2013. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
81%
Fúj de undorító..és az is hogy egyes emberek szerint az a normális ha beleeszünk a közös ételbe. Engem szerencsére normálisan neveltek, így nálunk ilyen elő se fordulhat
2014. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
75%

Elég gáz hogy ez sokak szerint normális :(

Teljesen jogosan érzed gusztustalannak. Mondd el otthon, hogy szerinted ez nem normális dolog, vélhetőleg sokszor meg kell ismételned de ne add fel. Ha bevásároltok és vesztek pár kefírt, alkoholos filccel írd rá a neved a sajátodra. És

2014. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
71%

Elég gáz hogy ez sokak szerint normális :(

Teljesen jogosan érzed gusztustalannak. Mondd el otthon, hogy szerinted ez nem normális dolog, vélhetőleg sokszor meg kell ismételned de ne add fel. Ha bevásároltok és vesztek pár kefírt, alkoholos filccel írd rá a neved a sajátodra. És nem igaz hogy ha ők adnak enni, akkor neked nincs jogod a véleményedhez.

2014. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!