Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereket nem a neven szolita...

A gyereket nem a neven szolitani bunkosag?

Figyelt kérdés
Unokatestverem fiarol van szo. Az en csaladom Krisznek "becezi" a kisfiu hallgat is ra megszokta 5 eves. Az apukajanak egyre jobban nem tetszik, eddig a szuleim konyoruletesege miatt nem haltak ehen, de most dolgozik az unokahugom igy a parjanak nagy lett a szaja.
2013. aug. 26. 22:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom melyikőtök a nagyobb hülye, én csak Armandót sajnálom. Akkor ezek szerint, akinek ezentúl segítek, nyugodtan nevezhetem Hubának vagy Ödönkének a gyerekét?
2013. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
93%
Az Armandót is lehet Arminak becézni az nem gáz. De hát azért Krisz ne legyen már ha semmi köze nincs hozzá...
2013. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
11%
Ékezet nélkül irkálni egy ilyen oldalra, az a bunkóság...
2013. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mindenki szerint bunkóság, amit csináltok.annak, hgy ki kit tart el, ehhez semmi köze.igenis bunkóság olyan néven hívni, aminek köze nincs a nevéhez, csak mert nektek nem tetszik. A válaszaidból, s ebből a derül ki, hoggy töksötétek vagytok, úgyhogy csöppet se vagytok jobbk a cigány apukánál.
2013. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság. Nagy bunkóság kérdező. Mindegy milyen az apja, meg mit csinál és mit nem csinál. Ha ti akarjátok eldönteni, hogy mi legyen egy gyerek neve, akkor szüljetek/csináljatok magatoknak és az lesz a neve, amit akartok.
2013. aug. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Mostmár mindent értek, de milyen nemű a gyerek?

Army, úgy, mint US-ARMY.

2023. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!