Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereket nem a neven szolita...

A gyereket nem a neven szolitani bunkosag?

Figyelt kérdés
Unokatestverem fiarol van szo. Az en csaladom Krisznek "becezi" a kisfiu hallgat is ra megszokta 5 eves. Az apukajanak egyre jobban nem tetszik, eddig a szuleim konyoruletesege miatt nem haltak ehen, de most dolgozik az unokahugom igy a parjanak nagy lett a szaja.
2013. aug. 26. 22:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Jah... szóval nem tetszik nekik a választott név és máshogy hívják. Mint a szülők, mint az oviban. Ne haragudj, szerintem ez egy paraszt dolog , én rokonaim lennétek felétek se néznék. Ez tök durva :-(
2013. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Az anyuka Krisztiant szeretett.volna de apa.dontott

Nekunk Krisz lett

2013. aug. 26. 23:15
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy, hogy ezek nem korrektek. akkor sincs joga senkinek a gyereket önkényesen elnevezni más néven, mert csak. nem csoda, hogy apuka ki van akadva. s igenis, bunkóság, amit csináltatok.
2013. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Most azért Krisznek szólítani, mikor ennek semmi köze az igazi nevéhez, azért, hogy dacoljatok az apukával, mert az anyuka Kriszt akart, tényleg elég értelmetlen. Főleg, hogy a család másik fele meg az eredeti nevén hívja.

A másik meg az, hogy azért az apuka is szólhatott volna hamarabb, hogy zavarja és nem csak mikor már a gyerek 5 éves.

2013. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
szegény gyerek...más néven szólítja a szülő, más néven a másik rokon.hát remek. aztán majd ne lepődjetek meg,ha közli, hogy ő nem Krisz, hanem Armando, s kihez beszéltek?
2013. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Ugy tunik lassan vege lesz ennek a remalomnak es szakitanak.

Akkor mar senki nem fogja Ar...nak hivni.

Mindenki a beceneven szolitja meg az oviba is.

A dadus anyum baratnoje es megert minket tamogat

2013. aug. 26. 23:18
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
az anyja meg az apja két külön néven hívja?
2013. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Apuka lehet bármilyen link f @ sz, a gyereknek lehet bármilyen idióta neve, másnak elnevezni hülyeség, és ebben szerintem nincs igazatok. Gondolom eddig nem volt vele probléma, de ha óvódás és lassan iskolába megy, egyre tágabb közösségekben éli az életét, úgyis a nevén fogják szólítani és nem úgy ahogy anyuci családjának tetszik.
2013. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
kb. mindenki leírta, hogy ökörséget csináltok, és hogy igenis bunkóság. szerintem gondolkodj el ezen, én megyek aludni.
2013. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Látom, úgyse fogod elfogadni, hogy a válaszolòk suerint nincs igazad. Azért majd h gyereked lesz, mindenképp egyeztesd a nevet a családoddal is. A gyereknek a legrosszabb ez az egész, legalább rá lehetnétek tekintettel. Jó érzés lehet 5éves fejjel, hogy a család egy része szerint ciki a neve.
2013. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!