Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg köteles vagyok ezeket...

Tényleg köteles vagyok ezeket mind megtenni, csak azért mert én vagyok a nő?

Figyelt kérdés

Mindketten keresőképesek vagyunk,tehát mindketten dolgozunk.

A párom irodai munkát végez (adminisztrátor),én pedig szociális gondozó vagyok,egy idősek otthonában sokszor szombaton is bemegyek!


Én főzök(munka előtt sokszor,reggel hogy legyen főtt kaja,mikor hazaér),én takarítok,én mosok,én járkálok el a boltba,ház körül mindent én végzek!


Nála a mosogatás így néz ki:

Vizet önt a mosogatóban a tányérra,hogy ne nehezítse meg a munkámat,"ne száradjon rá a tányérra az étel!"

De elmosogatni nehezére esne!

Egyszer olyan beteg voltam,hogy 3 napig nem tudtam lábra állni,ő meg 3 napig szendvicsen,és tasakos levesen élt,depressziós volt h nincs normálisan főzve....

Szerinte,ezek mind női dolgok.....kapcsolatunk amúgy hétköznapi kapcsolat,semmi extra veszekedés,de ez így nekem nem jó....


Meg akarom leckéztetni,hogy kicsit észhez térjen,mivel nem a középkorban élünk,ő ugyanannyira takaríthat,moshat,főzhet mint én!


Arra gondoltam,hogy mivel nekem lehetőségem van kedvezményesen étkezni a munkahelyemen,így nem főzök,kimosok,de az ő ruháit külön válogatom.

Szépen már szóltam neki,de direkt mindent rosszul csinált,csak hogy ne kelljen semmit sem csinálni!


Pl: HIDEG vízben mosogatta a zsíros tányérokat,kiteregetni úgy teregetett ki,hogy a ruhák kb úgy voltak a szárítóra rakva,mintha odadobta volna őket,nem túlzok,felmosni(nem igaz h ne tudja már valaki)tiszta vízzel mosott fel,én szóltam,hogy "mi van a vízben?"

"semmi!Miért kel bele valami"


Na és ne legyek ideges!


2013. szept. 5. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
86%
#25: már vártam, hogy mikor téved ide hogy hozzád hasonló tapló :) Főzzön rád a radai rosebb!
2013. szept. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
4%
Igen köteles. Miért ezeken kívül mit csinálsz szétteszed a lábad és megdugatod magad? Ennyiből áll csak hogy te nő vagy? Nem, ha valóban szereted akkor megcsinálod a házimunkát. És nem fordítva hogy ha ő szeret akkor megcsinálja.
2013. szept. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
94%
32-es te nem vagy normális.
2013. szept. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
54%

Nehogy már ezekhez a házimunkákhoz diploma kelljen, józan ésszel bárki képes rá. Egyszerűen lusta és ráadásul taktikázik is, hátha rálegyintesz, úgy sem tudja normálisan megcsinálni.

Bírd ki és hagyd rá. Csak a magad részét végezd el.

2013. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

Én sok helyütt a házban tiszta vízzel mosok fel, bőven elég.

Ezeket a dolgokat én mindíg tisztázni szoktam az ismerkedésnél, mindíg szólok, hogy néha kell a segítség. Párom meg is tesz mindent, igaz ő sem profi takarító, de nem érdekel:)))

2013. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
Fenyítsd be, úgysem fog változni, max egy időre.
2013. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
95%

"Már az ismerkedés fázisában figyelni kell az ilyesmire.

Mama kicsi fia kizárt. Körül kell nézni a lakásában. Ha nagy a kupi, és mindig, az vészjel! "


Nem feltétlen.Randiztam olyan pasival,akinél rend volt,főtt kaja,vasalt ruha,csodálkoztam is rendesen.Aztán egyszer hamarabb jött az anyukája takaritani és főzni.Ugyanis minden nap feljárt hozzá megcsinálni mindent.Nem lett több randi.

2013. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Szeretheted ezt a srácot, mivel amikor lebetegedtél sem vett erőt magán, és még mindig együtt vagytok. Ha megtehetitek vegyetek egy mosogatógépet, és egy szárítógépet, ezek sokat segítenének. Remélem sikerül rábírni, hogy többet segítsen, mert ha egyszer gyerekeitek lesznek, marha nehéz lesz neked!
2013. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

38. Ne haragudj, de ez nagyon vicces :DD



32. Jó, légyszi akkor fejtsd ki, miből áll a férfiség. Mert szerinted a nő dolga a házimunka, melegen és készenlétben tartani a puncit, dédelgetni a férfit. Ezt bármelyik nő bevállalja, ha cserébe a férfi férfi, és keres annyit hogy bőven jómódban eltartja a családot, a nő, hogy mindig kívánatos legyen számára, el tud járni rendszeresen fodrász/kozmetikus/edzés, a férfi emellett a az ágyban is legyen férfi, és kellő méretű hímtagjával juttassa a nőt mikor kívánja hüvelyi orgazmushoz... Na egy ilyen férfi mellett szívesen végezném a házimunkát otthon :P


Az én férjem csak az ágyban ilyen férfi, (többek közt ezért is a férjem :D). Mivel mind a ketten dolgozunk, nem derogál neki a háztartásban segíteni. Kérni se kell, csinálja magától, tudja, hogy ketten előbb végzünk, utána többet tudunk egymással foglalkozni.


Én eleve nem élnék ilyen férfivel, ami kérdező írsz. De ha már így alakult, akkor ne törődj bele. Nem az anyja vagy, ne szolgáld már ki. Az elején írj fel neki mindent, vásárláshoz részletes lista, mosást hogy indítsa be, mit tegyen bele, felmosásba szintén... Aztán szép lassan majd megtanulja. Direkt elrontás rettentő gyerekes. Egyszerűen ne vegyél róla tudomást.

2013. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!