Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg köteles vagyok ezeket...

Tényleg köteles vagyok ezeket mind megtenni, csak azért mert én vagyok a nő?

Figyelt kérdés

Mindketten keresőképesek vagyunk,tehát mindketten dolgozunk.

A párom irodai munkát végez (adminisztrátor),én pedig szociális gondozó vagyok,egy idősek otthonában sokszor szombaton is bemegyek!


Én főzök(munka előtt sokszor,reggel hogy legyen főtt kaja,mikor hazaér),én takarítok,én mosok,én járkálok el a boltba,ház körül mindent én végzek!


Nála a mosogatás így néz ki:

Vizet önt a mosogatóban a tányérra,hogy ne nehezítse meg a munkámat,"ne száradjon rá a tányérra az étel!"

De elmosogatni nehezére esne!

Egyszer olyan beteg voltam,hogy 3 napig nem tudtam lábra állni,ő meg 3 napig szendvicsen,és tasakos levesen élt,depressziós volt h nincs normálisan főzve....

Szerinte,ezek mind női dolgok.....kapcsolatunk amúgy hétköznapi kapcsolat,semmi extra veszekedés,de ez így nekem nem jó....


Meg akarom leckéztetni,hogy kicsit észhez térjen,mivel nem a középkorban élünk,ő ugyanannyira takaríthat,moshat,főzhet mint én!


Arra gondoltam,hogy mivel nekem lehetőségem van kedvezményesen étkezni a munkahelyemen,így nem főzök,kimosok,de az ő ruháit külön válogatom.

Szépen már szóltam neki,de direkt mindent rosszul csinált,csak hogy ne kelljen semmit sem csinálni!


Pl: HIDEG vízben mosogatta a zsíros tányérokat,kiteregetni úgy teregetett ki,hogy a ruhák kb úgy voltak a szárítóra rakva,mintha odadobta volna őket,nem túlzok,felmosni(nem igaz h ne tudja már valaki)tiszta vízzel mosott fel,én szóltam,hogy "mi van a vízben?"

"semmi!Miért kel bele valami"


Na és ne legyek ideges!


2013. szept. 5. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Mondjad már meg Drága, hogy melyik magyar férfi "Mindig a férfiak szívják meg régebben dolgozni a földeken, harcolni a háborúkban, eltartani a családot"

LOL, a számítógép előtt tespedés sörös üveggel mégis melyik kategória? :) :D

2013. szept. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Közel száz éve nem volt itt háború, és nem is lesz. Kifogás ultra gyenge!!!!
2013. szept. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
de lázongás zavargás gulcán takarodás volt
2013. szept. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!