Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg köteles vagyok ezeket...

Tényleg köteles vagyok ezeket mind megtenni, csak azért mert én vagyok a nő?

Figyelt kérdés

Mindketten keresőképesek vagyunk,tehát mindketten dolgozunk.

A párom irodai munkát végez (adminisztrátor),én pedig szociális gondozó vagyok,egy idősek otthonában sokszor szombaton is bemegyek!


Én főzök(munka előtt sokszor,reggel hogy legyen főtt kaja,mikor hazaér),én takarítok,én mosok,én járkálok el a boltba,ház körül mindent én végzek!


Nála a mosogatás így néz ki:

Vizet önt a mosogatóban a tányérra,hogy ne nehezítse meg a munkámat,"ne száradjon rá a tányérra az étel!"

De elmosogatni nehezére esne!

Egyszer olyan beteg voltam,hogy 3 napig nem tudtam lábra állni,ő meg 3 napig szendvicsen,és tasakos levesen élt,depressziós volt h nincs normálisan főzve....

Szerinte,ezek mind női dolgok.....kapcsolatunk amúgy hétköznapi kapcsolat,semmi extra veszekedés,de ez így nekem nem jó....


Meg akarom leckéztetni,hogy kicsit észhez térjen,mivel nem a középkorban élünk,ő ugyanannyira takaríthat,moshat,főzhet mint én!


Arra gondoltam,hogy mivel nekem lehetőségem van kedvezményesen étkezni a munkahelyemen,így nem főzök,kimosok,de az ő ruháit külön válogatom.

Szépen már szóltam neki,de direkt mindent rosszul csinált,csak hogy ne kelljen semmit sem csinálni!


Pl: HIDEG vízben mosogatta a zsíros tányérokat,kiteregetni úgy teregetett ki,hogy a ruhák kb úgy voltak a szárítóra rakva,mintha odadobta volna őket,nem túlzok,felmosni(nem igaz h ne tudja már valaki)tiszta vízzel mosott fel,én szóltam,hogy "mi van a vízben?"

"semmi!Miért kel bele valami"


Na és ne legyek ideges!


2013. szept. 5. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

Nem minden nő FB-ézik a munkahelyén, viszont pasik közül is sokan ezt teszik.


Egy pasi is tanulhat rengeteg szakmát. Pl. valamilyen szerelő.


SOk férfi fodrász van :)


Milyen frontról beszélsz kisapám?


AZ ápolónő nevetséges munkát végez?


Nagy idióta vagy te! Jobb lett volna ha csendben maradsz, és vissza betonozni, mert gondolom a beírásod alapján, hogy nem a tanult rétegbe tartozol.

2013. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 06:52


Nem szoktam senkit sem megbántani,de szerintem kár volt megnyilvánulnod,bár ne tetted volna....

2013. szept. 11. 15:44
 53/63 A kérdező kommentje:

Na jó!

Kifejtem azt is,hogy miért...


"Mert egy nőnek a házimunkán kívül alig van dolga bemegy az irodában aztán el facebookozza a munkaidőt."


Mi van?

Ismerek olyan nőket(nem is keveset),akik gyárban 12 óráznak két naponta,3 10 perces szünettel,és munka után otthon várják a gyerekek.....


"A nők gyerekkoruktól kezdve el vannak kényeztetve arra vannak nevelve hogy csak magukkal törődjenek"


Arra vannak nevelve,hogy önzőek legyenek?Te ezeket honnan veszed?Kitalálod,vagy olvasod?

Anyám mindig is fiús volt,öcsémnek 10 éves korában Playstationt-t vett,én meg sírós babát szerettem volna,megkaptam,hogy "vegyen apád,nekem már nincs pénzem"


Nem tudom honnan veszed a baromságaidat,de nagyon égő....már bocs,én elsüllyednék...



Ápolónak lenni nevetséges,aztán a háborúról beszélsz?

Te nem vagy normális!!!

Ki ápolná a háborúban lesérült férfiakat,te Albert Einstein,ha nem lennének ápolónők???

2013. szept. 11. 15:55
 54/63 anonim ***** válasza:
17%-osra nem kell figyelni, valami tanulógyerek, akit anyuka nem ölelt meg elégszer.
2013. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Vegyél egy korbácsot és azzal csapkodd a férjedet ha nem takarit
2013. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne foglalkozz az ilyenekkel. Sok pasi, főleg a tanulatlanabb és/vagy elkényeztetett példányok foggal-körömmel ragaszkodnak a túlhaladott "jogaikhoz".


Pár éve utaztam a vonaton, és egy faluban felszállt két pasi. Ápolatlanul, böfögve, sörös doboz a kezükben. Mellettem, a másik oldalon ültek le, és akaratlanul is végig kellett hallgatnom a beszédüket. Alkoholgőzösen előadták, hogy az ő nejüknek szava nincs, ők főznek, takarítanak, és kuss a nevük. A megfogalmazásuk még alpáribb volt. Tanulatlan, tipikus munkásemberek voltak.

Olyan rossz érzés fogott el, hogy nekik feleségük van, szegény asszony, miért ment hozzájuk.


Ui:

Elnézést a "Tanulatlan, tipikus munkásemberek voltak. " kitételtől, nekem is vannak olyan ismerőseim akik gyárban dolgoznak, de ők kulturált emberek, és soha nem viselkednének így, vagy mondanának ilyent. Azt hiszem érthető volt, mire gondolok.

2013. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

Milyen háborúról beszélsz itt pár ember? LOL

A mai háború a számítógép mellől zajlana, közelharcnak, ilyen hülyeségeknek már nincs helye. Távirányított bomba, repülőgép. Egyesek megrekedtek az elmúlt világháborúk színvonalánál.Ha ma kitörne egy világháború, ott nem katonai sebesültek lennének, hanem a civil lakosság!!!!!

A gerilla harcok, helyi konfliktusok nem világháború, és még ott is csak magas színvonalon kiképzett speciális katonák vesznek részt, nem az átlaglakosság, akik max. golyófogónak lennének jók. Röhej!


Mellesleg megjegyzem, én nőként, totál amatőrként jobban lövök célba, mint katona viselt férfiak. De ennek semmi jelentősége, mert egy mai világháború az asztal mellől zajlana.

2013. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Csak vannak itt páran, akik nem fogják fel, hogy 2013-at írunk, nem 1943-at, nem 1843-at, és nem és nem a sötét középkorban vagyunk, vagy azelőtt, és totál le vannak maradva. A fizikai erőnek ma már nincs jelentősége. Ami győz, az a szellemi erő, és az ebből előállított technika.

És tekintve azt, hogy jelenleg több nő végez felsőoktatásban, mint férfi, lehet kalkulálni.

És tessenek elolvasni Merle Védett férfiak című könyvét. Bocs, azoktól, akik ismerik.


Egy műszaki diplomás nő.

2013. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Azért sokat mond hogy a nők állítólag sokkal okosabbak mint a férfiak és még a katonai feladatokat is jobban tudják ellátni valahogy ez nem látszik a Nobel vagy Einstein díjak számán vagy ha már egyetem akkor az arányokat érdemes figyelni a szakok között hiszen a számokkal jól lehet játszani hogy elferdítsük a valóságot szerencsére még régebbről le van mentve nekem egy kép ami valóban a valóság.


[link]


A másik meg a katonaság kérdése. Olyan országokban ahol esélye nincs egy háborúnak persze hogy vannak nők a hadseregbe (Dánia, Svédország,). A komoly erőknél és valódi harcokban sehol nem alkalmaznak nőket.


Még hogy nincs háború. A világ tele van háborúval ahol férfiak harcolnak nap mint nap a nőket védve. Miközben errefelé jó dolgotokban olyanba ütitek az orrotokat amihez közötök nincs. [link]


Mindig a férfiak szívják meg régebben dolgozni a földeken, harcolni a háborúkban, eltartani a családot. Akkor legalább mindkét nem megvolt becsülve még ha egy férfinak sokkal nehezebb is volt az élete. De ma ahol a nők privilégiumai megmaradtak lassan örülnünk kell ha nem adóztatnak meg csak azért mert férfiak vagyunk. A nők a testük miatt mindent megkapnak és még van képük elnyomásról beszélni.

2013. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

hehe koreában sem egymást ölik...

2006-ban kockakővel dobálták a rendőröket s nem a rendörség hackertámadása volt...


itt volt a délszláv háboru az iraki bombázás melyik bolygon éltek ti hogy ilyen baromságokat irtok?

2013. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!