Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nehogy megfertőz minket,...

"Nehogy megfertőz minket, b*zdmeg! ". Te hogyan reagáltál volna rá?

Figyelt kérdés
A barátom apukája tette ezt a kedves kijelentést nekem, mert meg vagyok fázva és úgy aludtam náluk( este felé jött ki rajtam, nem tudtam volna már haza menni sem, mert nem volt buszom) . Nem is tudtam mit válaszolni, ezután pedig nagyon kellemetlenül éreztem magam. Sajnos nem ez volt az első ilyen jellegű beszólása és vannak egyéb dolgai is velem szemben...

2013. szept. 7. 23:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mért mész oda?
2013. szept. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, ilyen beszólogatások után, még mindig odajárkálsz? Én biztos nem tenném...
2013. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda és kész, nyilvánvalóan zavarja a jelenléted. Legyetek nálad.
2013. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem hetente alszok náluk, hanem havonta max. 1-szer (azt meg kibírom). Legtöbbször van, hogy felugrunk vmiért, de jó, ha 20 percet tartózkodunk a lakásban, utána megyünk is. Szóval így se vagyok náluk sokat, ha ennél is kevesebbet , vagy sőt egyáltalán nem is mennék hozzájuk azzal meg a barátomat sérteném meg.

Igazság szerint az elején mondanom kellett volna az apjának, hogy irritál amit csinál, de nem mertem.

Egyébként meg szerintem szimplán unatkozik. Egy ideje munkanélküli ,mert az apja lerobbant, és most Őt ápolja otthon, és sehova nem megy.

2013. szept. 8. 10:19
 25/25 A kérdező kommentje:
Nálam jóval többet vagyunk. Sokszor jön át és alszik itt.
2013. szept. 8. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!