Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nehogy megfertőz minket,...

"Nehogy megfertőz minket, b*zdmeg! ". Te hogyan reagáltál volna rá?

Figyelt kérdés
A barátom apukája tette ezt a kedves kijelentést nekem, mert meg vagyok fázva és úgy aludtam náluk( este felé jött ki rajtam, nem tudtam volna már haza menni sem, mert nem volt buszom) . Nem is tudtam mit válaszolni, ezután pedig nagyon kellemetlenül éreztem magam. Sajnos nem ez volt az első ilyen jellegű beszólása és vannak egyéb dolgai is velem szemben...

2013. szept. 7. 23:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
23:29 A válaszodból látszik, h nem vagy orvos, de hogy még az élethez is buta vagy, az is kitűnik :D (pl. mindenki tudja, h a láz mindig este megy fel és még sorolhatnám a többit is, de szerintem hiába). Szóval ez most egy öngól volt ;)
2013. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

23:29hez én is hozzátennék. Lényegtelen az utolsó busz... ha a barátom átjön hozzánk délután, láthatóan semmi baja, majd este felszökik a láza (van ilyen), akkor biztos nem küldöm haza este busszal, vagy akár történjen ez délután, akkor sem. Csinálok neki egy meleg teát, algopirin és bedugom az ágyba. Ha másnap reggel jobban van, akkor hazaviszem kocsival, mert otthon jobb neki. Ha nincs otthon senki, akkor vele maradok és ápolgatom, de mindenkinek jobb ha otthon aludhat.

Eszembe sincs buszra ültetni, mert kijött rajta a megfázás.. MEkkora paraszt dolog már.

2013. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Egyébként csak folyt az orrom, meg néha felköhögtem. Szóval az a nagy beteg nem is voltam...

Vonatom még lett volna tény, viszont igen, buszom már nem. Így gyalog kellett volna haza sétálnom, egy olyan környéken keresztül ahol nőket erőszakolnak és embereket vernek, lopnak meg.

2013. szept. 7. 23:48
 14/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a párod apukája nem teljesen oké. De nem lehet mindenki tökéletes. Kérd meg a barátodat, hogy inkább ő menjen hozzátok.
2013. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
74%
Szerintem szard le mit mond ennyi. Majd ki békül avval a tudattal, hogy ott vagy.
2013. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 8. 00:01
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

Én egy dolgot nem értek.

Ha állandóan beszólogatott neked, ha állandóan megszól szarás után fürdés után, te ezek után mi a francnak mentél még mindig oda, és aludtál ott vagy fürödtél???


Eléggé megalázó ahogy viselkedik az öreg, de te továbbra is odajársz... Miért???

2013. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
0%
De pillanat hogy erted h a baratodnal? h jartok szoval egy csaj vagy, vagy csak egy egy haverod?
2013. szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
A faternál valami nincs rendben az emeleten. Tudom banális, de ne foglalkozz vele. Lényeg, hogy a párod nem ilyen idióta.
2013. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%

Nekem vannak ilyen dolgaim (a rengeteg "tünet" közül csak egy apróság ez), és orvosilag bizonyítottan Asperger-szindrómás vagyok.

Szerintem a párod apukája sincs rendben. Vagy skizofrén, vagy paranoiás, vagy esetleg Aspergeres.

2013. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!