Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem hogyan éli meg, hogy...

A férjem hogyan éli meg, hogy nem a saját kisbabáját várja?

Figyelt kérdés
Nem lehetett gyermekünk 15 évig.Most én terhes vagyok egy másik férfitől,de a férjemmel várom a babát.Véletlenül lett így,én elakartam válni,őszinte voltam vele,nem kényszeríteném semmire most sem.Azt mondja elfogadja a picit,és várja is,de bennem ott van a kétség.....Vajon,mennyire fogja szeretni a kicsit?
2009. nov. 3. 15:07
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%

A kicsit biztos szeretni fogja!

Nem az a baj, hogy más gyerekét várod, hanem az a fájó, hogy megcsaltad.

Először emiatt kérj bocsánatot!

Ha a megcsalást megbocsátja, a babát is biztos elfogadja.

2009. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%
ez embertípus függő. szerintem vele kellene ezt megbeszélned, minden más csak feltételezés.
2009. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
86%

Az is lényeges kérdés,mi van a másik férfival!

Mert én sokszor eljátszottam a gondolattal,mivel régóta nem jön össze a baba,ha a férjem megcsalna,terhes lenne a nő,de lemondana a babáról,gyorsan külföldre menne férjhez egy milliomoshoz,boldogan nevelném sajátomként.De ha csak láthatást engedélyezne,akkor ki lennék borulva...

2009. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted hogyan éli meg? Gondolj bele! TE HOGYAN élnéd meg ha egy másik nőnek csinált volna gyereket?
2009. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
83%
Az tényleg jó kérdés, hogy mi van az apával? Biztos, hogy elzártad már vele? Miért alakult így? Megtudhatjuk? A válasz csak úgy lehetne igazán korrekt. De a leírtak alapján én azt gondolom, hogy szeretheti a babát sajátjaként. Miért ne? Sok pár örökbe fogad, és imádják a gyermeket, pedig genetikailag nincs hozzá közük. De velük és általuk nő fel, teljesen olyan lehet a kötődés, mintha saját gyermek lenne. A férjed veled élt 15 évet, téged szeretett és szeret?, lehettek így is boldogok, hiszen egy család lesztek. Minden azon múlik, hogy a férjed tényleg feldolgozta-e a dolgot, és stabilnak érzi-e majd ezt a családi köteléket így is. Ha biztos lehet benne, hogy nem lépsz le újra.... Én kívánok nektek ehez sok sikert!
2009. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
92%
Sok olyan pár van ahol ez fordítva van, mert a nőnek nem lehet gyereke. Ha ezt megbeszéltétek akkor semmi gáz ezt neki is el kellett fogadnia ezért szeretheti a sajátjaként. De ha a tudta nélkül csaltad meg hát az fájó lehet, hiszen nem tehet arról, hogy meddő. Emiatt a kicsire is fájón gondolhat.
2009. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%

Azzal hogy nem ő nemzette a picit az nem lenne probléma.

A gáz az hogy megcsaltad, és meglehet hogy eleinte a szeretődet fogja látni a babában :(

2009. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb ha ezt tőle kérded meg.Én nem örülnék neki a helyében,mert van lombikbébi program is.
2009. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Azért tud megbocsájtani,mert ő is megcsalt engem,elmondta.Különben nem kértem tőle,hogy maradjon velem,nincs rá kényszerítve.Amúgy nem vagyok egy csapodár típus,és ezt ő is tudja,és normális emberek módjára próbáltuk menteni a házasságunkat.Később tudtam meg,hogy terhes vagyok.
2009. nov. 3. 16:12
 10/53 anonim ***** válasza:
89%

Ne érts félre minket.Nem kell magyarázkodnod :)

Kérdeztél , válaszoltunk ;)

2009. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!