Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem hogyan éli meg, hogy...

A férjem hogyan éli meg, hogy nem a saját kisbabáját várja?

Figyelt kérdés
Nem lehetett gyermekünk 15 évig.Most én terhes vagyok egy másik férfitől,de a férjemmel várom a babát.Véletlenül lett így,én elakartam válni,őszinte voltam vele,nem kényszeríteném semmire most sem.Azt mondja elfogadja a picit,és várja is,de bennem ott van a kétség.....Vajon,mennyire fogja szeretni a kicsit?
2009. nov. 3. 15:07
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
86%

Én két ilyen családot is ismerek a baráti körből és mindkettőben a szülők nagyszülők is már,tehát nem újkeletű eset ez:-)

De senkinek nem tűnik fel,hogy nem vérszerinti az apa..

Nem tudom,hogy éreztek 30 évvel ezelőtt,de most boldogan újságolták,hogy megszületettek az unokáik!

A kérdésedre:

nem ismerem a férjed,nem tudom,mennyire fogja szeretni,de nem kizárt,hogy jobban fogja,mintha a sajátja lenne,ajándéknak tekinti majd,amit egy kicsit fura módon kapott meg...

2009. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
70%
Én konkrétan ismerek egy olyan esetet, ahol ugyanez történt. A gyermek 16 éves korában elváltak, és a gyermek az apánál maradt, aki nem is volt vér a szerinti apja.
2009. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Igaza van az egyik válaszolónak,a férjem egy jó ember.Ezért is maradtunk együtt,mert nem agresszíven állt akkor sem a probléma elé,hanem teljesen a szívemre hatott.Ma már örülök,hogy így együtt maradtunk,mert én nem lennék boldog,és tudom,hogy megbántam volna ha elhagyom,mert igazán szeret.

A családunk és barátaink tudják az igazat,mert nem akartam hazudni senkinek,és a férjemet sem akartam még ennél kínosabb helyzetbe hozni.Mindenki tudta,hogy mennyi ideig vártunk közös babára.Még az anyósomék is elfogadják.

Amúgy most vagyunk a picivel(kislány) kiírva péntekre,és a férjem jön velem szülni.A babának minden bútort sajátkezüleg készített.

És igen,nem vagyunk tinédzserek már.Ő 36,én 33éves vagyok.

Köszönöm a válaszaitokat,a férjem is elolvasta őket.

2009. nov. 4. 15:47
 24/53 anonim ***** válasza:
87%

Ha sajat kezuleg keszitette a butorokat (gondolom milyen szepek) es meg szulni is bemegy veled, akkor felesleges is volt a kerdesed, hiszen sajatjanak tekinti a kicsit.

Majd gondolok ratok penteken, mindenkepp irjal majd! Mar karacsonyra a fa alatt igazan edeske lesz, majd figyeli mar a fat!!!:)))

2009. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
70%

Mi ugyan nem vagyunk házasok és épp külön voltunk, amikor megtörtént az eset. Az, hogy voltam mással időközben egyátalán nem is zavarta őt, aztán amikor azt is elmondtam, hogy terhes vagyok, akkor pár óra kiakadás után teljesen átfordult és azóta hihetetlen kedves és segítőkész volt velem. Annyira vágytam a törődésre, hogy csak sodródtunk az árral és én hagytam. Amikor komolyra fordult volna a dolog, akkor viszont megijedt és közölte, hogy nem tud továbblépni a gyerek dolgon...

Nagyon szerencsés vagy, hogy ti tényleg ennyire szeretitek egymást, biztos, hogy boldogok lesztek!

2009. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
37%
Szia, megszuletett a kicsi? Ha tudsz akkor mindenkepp irjal majd, visszanezek es gondolok Ratok:)
2009. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
A kicsi megszületett másnap,a férjem mellettem volt végig.Sokat segített nekem.A szülés hihetetlen élmény volt...Amikor ezt írom a lányom már egy éves lesz és a férjemmel válófélben vagyunk,mert közben kiderült,hogy ő is sokszor megcsalt és egy idegen nő előtt számonkért,hogy kié ez a gyerek...Nagyot csalódtam benn,mert tudott mindent,és hazugnak állított be ismerősök előtt.remélem olvassa valaki.
2010. szept. 26. 21:48
 28/53 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Hát ez elég kemény.Valószínüleg mégsem tudta ezt az egészet feldolgozni a férjed,ezért voltak az újabb megcsalások.Gratulálok a kislányodhoz,és kitartást,sok erőt a váláshoz,és az utána következő életedhez!
2010. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
76%
"Még jó" hogy anno elmondtad ismerősöknek, rokonoknak, hogy mi a helyzet, így azért nem tud teljesen lejáratni. Sajnálom, hogy nem jött össze, remélem találsz valakit, aki elfogad a gyerkőccel együtt!
2010. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim válasza:
76%

Igen olvassa..hihetetlen történet! Pedig annyira jó volt a happy endet olvasni és na tessék..sajnálom, de nagyon. Akkor azért faragta annyira a bútorokat,mert lelkiismeret furdalása volt vagy mi?

A kislány igazi apukájával mi a helyzet? Jóba vagytok? Látogatta a lányát? A kislány mit hisz ki az igazi apukája?

2010. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!