Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem hogyan éli meg, hogy...

A férjem hogyan éli meg, hogy nem a saját kisbabáját várja?

Figyelt kérdés
Nem lehetett gyermekünk 15 évig.Most én terhes vagyok egy másik férfitől,de a férjemmel várom a babát.Véletlenül lett így,én elakartam válni,őszinte voltam vele,nem kényszeríteném semmire most sem.Azt mondja elfogadja a picit,és várja is,de bennem ott van a kétség.....Vajon,mennyire fogja szeretni a kicsit?
2009. nov. 3. 15:07
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Igen,az apukája látogatja a kicsit.Ez is probléma volt,hogy én nem akartam becsapni az igazi apát akkor,és a férjem nem akarta,hogy tudjon róla..De én elmondtam neki is akkor,hogy mi az ábra,jó viszonyban váltunk el és nem akartam még jobban becsapni őt sem.Most ez a szerencsém,mert nézhetném magam...Az apukája nagyon szereti a kislányát.Próbál közeledni,hogy legyünk egy család,de nekem hiányzik a férjem még...Persze a családom is örülne,ha rendes kerékvágásba mennének a dolgok ahogy kell...
2010. szept. 26. 22:09
 32/53 anonim válasza:

hat ez egy hihetetlen tortenet en is szurkoltam hogy jol vegzodjon de latom megse az lett belole .

de ha megis az igazi apa kozeledni probal hozzad es a kislanyhoz akkor miert nem probalod meg vele ujra ?amugy nem irtad hogy az akkor csak a ferjed miatt szakadt felbe vagy mas ok is volt ra hogy az igazi apa nem volt veled .na en varom a tovabbi fejlemenyeket.ha gondolod privit is irhatunk kicsit hasonlo a helyzetunk csak maskepp.

2010. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem.Szívesen meghallgatom a te történetedet is..Nyugodtan írj.
2010. szept. 26. 22:58
 34/53 anonim ***** válasza:
Én most olvastam el az egészet...valahol megértem a férjedet,bár nem értek egyet a lejáratós lépésével.Az eseted példa arra,hogy az őszinteségnek sokszor nem happy end a vége legalábbis amíg nincs valóban vége.Ezt úgy értem,még bármerre fordulhat az életetek.Válás után rájöhetsz,hogy mégis ő az igazi,s ő is láthatja úgy,hogy nélküled/nélkületek nincs értelme.Vannak lépések,amelyeket örökre bánnánk,ha nem próbálnánk meg jóvá tenni.Nektek már sikerült egyszer újrakezdeni.Soha ne mond,hogy soha!!
2010. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Leginkább a férjem miatt és a lelkiismeret furdalás miatt szakadt meg akkor a kapcsolat az apával.Most hetente 4x jön hozzánk,de nincs közöttünk semmi...Pedig nagyon szeretne bennünket..
2010. szept. 26. 23:03
 36/53 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy a férjem is nagyon bánja,hogy megbántott,mindent elkövetne,hogy együtt legyünk.De én már féltem a kicsit is,amiért egyszer el tudta dobni magától...És ő mint kiderült mindig csalt az évek alatt.Én pedig Istenítettem őt.Ezért is nem hagytam el akkor.Szeretem még,de nem tudok bízni benn...
2010. szept. 26. 23:07
 37/53 anonim ***** válasza:

És akkor döntsön az ember okosan.Vagy ahogy a szíve mondja?

Nem könnyű,az biztos!Lehet,hogy végül egy harmadik férfi fogja betölteni a hétköznapok apaszerepét?

Lehet ,hogy majd az idő-közhely ugyan,de nagyon igaz!

2010. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Sajnálom a történteket. Igazság szerint mindkettőtöket elítéllek, de mégsem. Hoz az élet néha olyan dolgokat, amiket megbánunk. Nagyon tisztellek, amiért felvállaltad és engeded az apa gyermek kapcsolatot hidd el ez rengeteget jelent, és tisztellek mint embert, amiért még mindig tisztelettel beszélsz a férjedről a sok probléma ellenére. Sok boldogságot kívánok neked!
2010. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
9%

Azt írtad az elején, hogy nem vagy csapodár!

Jellemezd nekem légyszi, hogy akkor ki a csapodár?

Az biztos, hogy nálam nem sok kenyeret ennétek meg.

2010. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 porcukormókus ***** válasza:
71%
Nagyra tartom az őszinteségedet, nem sokan tettek volna így a helyedben. Kívánok minden jót Neked!
2010. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!