Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem hogyan éli meg, hogy...

A férjem hogyan éli meg, hogy nem a saját kisbabáját várja?

Figyelt kérdés
Nem lehetett gyermekünk 15 évig.Most én terhes vagyok egy másik férfitől,de a férjemmel várom a babát.Véletlenül lett így,én elakartam válni,őszinte voltam vele,nem kényszeríteném semmire most sem.Azt mondja elfogadja a picit,és várja is,de bennem ott van a kétség.....Vajon,mennyire fogja szeretni a kicsit?
2009. nov. 3. 15:07
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
A kórházban,amikor szültem,egyik kismamatársam azt mondta,h minden nő saját magának szüli a gyermekét.Teljesen igaza volt!
2010. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
most olvasom a sztorit, hát sajnálom, pedig szerintem működhetett volna, gondolom valahol a férfi-büszkeség motoszkált, h mit gondol ez meg az, pedig annyira jó lenne ha minden ember csak magára figyelne!
2010. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nem a gyereket bántotta meg, mert ő nem hiszem hogy értette amit a férjed mondott. Ez különben is neked szólt. És ne haragudj hogy ezt mondom, de h.lye vagy ha ezek után még reménykedsz bármiféle közös dologban a férjeddel. Nem értem egyes nők hogy nem képesek felfogni hogy mi az a megalázás. Mert ez az volt. És még ezek után is szerelmesek abba pasasba... Hát mik vannak :)

Engem egyszer hozott kellemetlen helyzetbe egy férfi, többet nem beszéltem vele.


32/N

2010. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!