Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nélkülem lenni kikapcsolódá...

Ha nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem?

Figyelt kérdés
A férjem fél éve nem találkozott a barátaival, egyetlen barátjával sem, a haverok nagyon hiányolták, sokat hívogatták, így újra elkezdett találkozni velük. Egy hétig(!) csak aludni(!) járt haza, reggel elment és tíz, tizenegy óra magasságában érkezett meg, én közben nem hívtam, nem kerestem, ő sem keresett, reggelente megkérdezte nekem milyen napom volt, hogy vagyok, de én nem kérdeztem tőle semmit, mert nem érdekelt, olyan dühös voltam. Most egy hét után azt kérte beszéljük meg, arra kért, hogy ne haragudjak és értsem meg, hogy csak egy kis szabadságra, kikapcsolódásra(!) volt szüksége, ezt egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Ha neki nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem micsoda?

2013. szept. 18. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
48%

Megmutattam férjemnek ezt a kérdést, és a válaszokat, majd megkérdeztem, hogy férfiként mennyire tolerálná, ha most 8 hónap után, amióta sehol nem voltam, egyben letudnám a csavargásaimat. 5,5 hónapos a babánk, de a terhesség utolsó heteiben kórházban, úgy hogy gyakorlatilag 8 hónapja nem voltam kikapcsolódni. Az 5,5 hónap alatt tudtam elmenni moziba egy nagyon jó barátnőmmel, illetve lánybúcsú lett volna még, de akkor meg közbejött egy betegség.

Párom szülei jövő hónapban egy hétig itt lesznek, ki is tudnám használni az alkalmat, hogy elmenjek ide-oda.

Erre párom annyit reagált: "ha azt venném észre, hogy három napja csak aludni jársz haza, és nem velem töltöd a szabadidőd nagy részét, akkor a negyedik nap már nem is kellene hazajönnöd".

Úgy hogy pasiban is van ilyen, aki így reagálna, gondolom őt mégsem sárkányoznátok le.

2013. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Aszongya, "nem fogok ilyen trógerekkel haverkodni" - megérdemled, ha otthagy az urad! Tróger rinyapina vagy.
2013. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!