Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nélkülem lenni kikapcsolódá...

Ha nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem?

Figyelt kérdés
A férjem fél éve nem találkozott a barátaival, egyetlen barátjával sem, a haverok nagyon hiányolták, sokat hívogatták, így újra elkezdett találkozni velük. Egy hétig(!) csak aludni(!) járt haza, reggel elment és tíz, tizenegy óra magasságában érkezett meg, én közben nem hívtam, nem kerestem, ő sem keresett, reggelente megkérdezte nekem milyen napom volt, hogy vagyok, de én nem kérdeztem tőle semmit, mert nem érdekelt, olyan dühös voltam. Most egy hét után azt kérte beszéljük meg, arra kért, hogy ne haragudjak és értsem meg, hogy csak egy kis szabadságra, kikapcsolódásra(!) volt szüksége, ezt egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Ha neki nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem micsoda?

2013. szept. 18. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
80%

Fél év alatt összesen 1 hétig járt el otthonról. Akkor sem hajnalig, hanem gondolom munka után beültek valahová sörözni. Az max 2-3-4 óra. Miért olyan sok ez.

Ráadásul te is mehetnél vele, ha nem utálnád a barátait.

2013. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
80%

Kötöd az ebet a karóhoz. Hát ha te csak egy egyhetes kikapcsolódás szeretnél lenni, akkor keress valakit, akivel fenn lehet tartani ilyen kapcsolatot! Fogsz találni, sok pasi szereti a rövidtávú élményeket, aztán felejti is a nőt sok időre, vagy örökre.


Béna példámmal arra próbáltam rávilágítani, hogy nem biztos, hogy olyan rossz az a kötelesség. Szóval a példánál maradva: ha van eszed, akkor arra törekszel, hogy a férjed úgy imádjon, mint a munkáját az, aki valóban nagyon szereti a munkáját... És ha kicsit elfáradt, akkor kivegye a szabadságot, aztán a következő munkanap újult erővel dobja be magát a kedvelt tevékenységébe. Azaz lefordítva: menjen el x időre a barátaival, aztán érkezzen úgy haza, hogy öröm hazaérni, mert szereti azt aki várja, és szereti aki várja, érezze az otthon hagyott hiányát...

Szerinted a férjed örül, ha hazaér? Vagy ő azért ment el, mert előled menekül, utálja azt a bizonyos munkát??? ;-)

2013. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
90%
Szidod is a barátait? Oké, nem vagy oda értük, de mehettél volna párszor, hogy megismerd őket! Talán azokkal a gyerekekkel jobban szórakozik, mint veled!
2013. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként meg ha összeadod azt a rövid órácskákat, miket a barátnőiddel töltesz, az egy évre vonatkozóan összesen mennyi idő?

És a férjed összesen mennyi időt van el?

Mert ha csak szökőévente van 1-1 ilyen hét, akkor lehet még kiderül, hogy te jóval többet vagy kimenőn...


Bár ahogy leírod, mintha ez lenne az első eset!?

Talán az a baj, hogy érzed, hogy elrontottál valamit, és azért ment el?

2013. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
26%

Nem gondolom, hogy csajozott?! De még ha le is feküdt egy pár csajjal? Most őszintén mi van akkor?


Ne legyél már ilyen vaskalapos! Szeret, hiszen hazament!

2013. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Nem dolgozott ezen a héten, reggel 11-től este 11-ig volt el, nem egy két órára.
2013. szept. 18. 15:33
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Egy hisztis pina vagy! Beszélni akart veled, de te hisztizel! Majd akkor nézel nagyot, ha haza se jön! Jól tenné!
2013. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Örül, amikor hazaér, de engem ez nem érdekel, úgy gondolom, nem előlem menekül, de ez sem nyugtat meg, ugyanolyan ideges vagyok. A barátait meg ne keverjük bele, nem csak megpróbáltam, hanem meg is ismertem őket, de nem fogok ilyen trógerekkel haverkodni.
2013. szept. 18. 15:36
 29/62 A kérdező kommentje:
Neki nem mondtam semmit, nem hisztiztem, mert nem érdekel, ő minden ilyen alkalommal sokkal jobban szeret, de én kevésbé, majd elmúlik egyszer és nem beszélek úgy, mintha ez lenne az első alkalom, mert nem ez, mindig ezt csinálja, nem találkozik velük fél vagy egy évig, aztán elmegy egy hétre, két hétre.
2013. szept. 18. 15:37
 30/62 anonim ***** válasza:
82%

Hát pedig a barátok a pároddql járnak ,ez olyan mint egy család


Nálunk a párom barátai közösek lettek az évek alatt , én is eljárkálok velük ugyanúgy meg közösen is, bírnak engem és ez így normális..


Persze valószínűleg te is az a tipikus nő vagy aki a divatról, meg fodrászról meg babókról tud csak beszélni ezért nem jössz ki a fiukkal :D


Ha így haladsz el fog hagyni egy lazább, megértőbb teremtésért..

Akit szeretsz elengeded tudod......

2013. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!