Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nélkülem lenni kikapcsolódá...

Ha nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem?

Figyelt kérdés
A férjem fél éve nem találkozott a barátaival, egyetlen barátjával sem, a haverok nagyon hiányolták, sokat hívogatták, így újra elkezdett találkozni velük. Egy hétig(!) csak aludni(!) járt haza, reggel elment és tíz, tizenegy óra magasságában érkezett meg, én közben nem hívtam, nem kerestem, ő sem keresett, reggelente megkérdezte nekem milyen napom volt, hogy vagyok, de én nem kérdeztem tőle semmit, mert nem érdekelt, olyan dühös voltam. Most egy hét után azt kérte beszéljük meg, arra kért, hogy ne haragudjak és értsem meg, hogy csak egy kis szabadságra, kikapcsolódásra(!) volt szüksége, ezt egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Ha neki nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem micsoda?

2013. szept. 18. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Enni sem jött haza, csak aludni.
2013. szept. 18. 16:53
 52/62 anonim ***** válasza:

TE írtad, hogy egyre kevésbé szereted, akkor meg?

Örülj, hogy nincs otthon, ha úgysem szereted!

2013. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Nyugodtan leírhatod még egy párszor, hogy nem szeretem. Szeretem, szerelmes vagyok belé, de ezektől a dolgoktól nem vagyok szerelmes, ilyenkor nem érzem, hogy annyira szeretném, sőt, újra leírom, egyáltalán nem érzem, csak haragot érzek, kapaszkodj csak ebbe.
2013. szept. 18. 16:57
 54/62 anonim ***** válasza:
25%
Szerelmes vagy belé, kivéve ha a barátaival van. Ahha. Értelmes egy nőszemélye vagy, az fix.
2013. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy 1 hétig csak aludni jár haza nekem sem férne bele. Ha találkozni akar a haverjaival akkor találkozzon hetente pl. 1 este/délután/mittudomén, de ne egyhuzamban 1 hetet töltsön el velük így. Én is találkozom a barátaimmal heti 1x biztosan, de eszem ágában nem lenne egy hétig ezt csinálni. 25/L
2013. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
80%

Megcsalt, hogy így ki vagy akadva?

Ha nem akkor egy kicsit önző vagy. Nem gondolod?

2013. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy füvest dobnátok, aki a légynek sem árt, csak tömi a fejét, vigyorog, vagy alszik, az alkoholisták (szintén drogosok) mellett meg mindenki ott akar maradni, hiába agresszív tetűk.
2013. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Rosszat tett a férjed, jogosan vagy kiakadva, de szerintem ne hergeld magad. A harag rossz tanácsadó. Ha szereted, még ha haragszol is a legjobb amit most tehetsz, hogy beszélsz vele, és megpróbáljátok rendbe hozni a dolgokat. Ez nem egy megcsalás, amit nem lehet megbocsájtani. Kössetek kompromisszumot. Engedj Te is egy kicsit, de legyen ő is tekintettel rád, ha együtt akartok maradni. Kérd meg pl. (mi így csináljuk), hogy szóljon előre, ha haverozni megy (1 este), hogy arra az időre Te is tudjál szervezni valamit a barátnőddel, és így senki sem kuksol otthon várva a másikat. Majd este meséljétek el egymásnak ki merre járt, és milyen volt a buli. Nálunk működik.
2013. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

Valahol megértelek Téged is, és a válaszolókat is, mindenben van igazság - abban is, hogy engedned kell, abban is, hogy ez a heti muri nem tetszik. Csupán egyetlen dolog böki a csőrömet, de az kegyetlenül:


Fél év alatt EGYSZER összehozott egy "rúgjunk ki a hámból" heti akciót, de aludni hazajárt. Válaszaidból úgy veszem ki, az a legnagyobb problémád, hogy az időt, amit a haverokkal töltött, azt nem veled töltötte, mert ha szeret, akkor veled kellett volna lennie?!?!?!


Nos, ez esetben levezetném, hogy egy félévben 26 hét van, ebből 25-öt CSAK VELED tölt, de te igényt tartasz arra a maradék 1-re is??????? Így előbb-utóbb azt fogod elérni, hogy menekülni fog, méghozzá jogosan. Senki sem szereti, ha ennyire rátelepszenek.


Azt megértem, hogy az egy hét egyhuzamban nem tetszik, de így az egész úgy jön le, hogy neked akkor sem felelne meg, ha hétvégente találkozna velük pár órára, mert az az időt is töltse inkább veled. Ez így nem normális, kicsit el kell engedni.

2013. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele, hogy ez így nem pálya, de azt is vedd figyelembe, hogy fél évig nem volt sehol, csak a te szoknyád mellett és ez az egy hét most így kitört belőle.

Mi lenne, ha havonta 1-szer vagy 2-szer elmenne a haverjaival és cső? Miért velünk beszélgetsz, amikor vele kéne.


De ne ess neki valami hisztivel, mert csak annyit lát majd, hogy idegbajos vagy. Legyél képes a kompromisszumra, ez a lényeg.

2013. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!