Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nélkülem lenni kikapcsolódá...

Ha nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem?

Figyelt kérdés
A férjem fél éve nem találkozott a barátaival, egyetlen barátjával sem, a haverok nagyon hiányolták, sokat hívogatták, így újra elkezdett találkozni velük. Egy hétig(!) csak aludni(!) járt haza, reggel elment és tíz, tizenegy óra magasságában érkezett meg, én közben nem hívtam, nem kerestem, ő sem keresett, reggelente megkérdezte nekem milyen napom volt, hogy vagyok, de én nem kérdeztem tőle semmit, mert nem érdekelt, olyan dühös voltam. Most egy hét után azt kérte beszéljük meg, arra kért, hogy ne haragudjak és értsem meg, hogy csak egy kis szabadságra, kikapcsolódásra(!) volt szüksége, ezt egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Ha neki nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem micsoda?

2013. szept. 18. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
83%

sokkal jobban szeret, de én kevésbé


Akkor hagyd ott! TAláljon egy normális nőt!

2013. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit írd le higgadtabban.

Tehát elment velük. De hová? Sörözni, beszélgetni? Mert az tényleg nem gond. Vagy hová ment, amiért idegesít?

Azt írod, mindig ezt csinálja. És trógerek a barátai. De miért trógerek? Ez mit jelent? És miért nem dolgozott?

2013. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 Shaddark ***** válasza:
84%

"ő minden ilyen alkalommal sokkal jobban szeret, de én kevésbé"


A szeretet nem elvárás függő, mivel elfogadással is jár ezért csak simán vagy van vagy nincs. Ami az elvárásainknak való megfelelés függvényében érzünk azt birtoklási vágynak hívjuk...

Ám szerintem jobban jársz így hogy fél évente egy hét, mintha minden este elmenne velük, vagy minden hétvégén helyetted őket választaná. Szerintem szerencsés nő vagy hogy ilyet fogtál ki :)

2013. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
Mert drogosok, reggeltől estig szívják a füvet és arról beszélgetnek valamelyikük autójában, hogy milyen jó b aszni, ez nekik a kikapcsolódás, hogy leléphetnek ottonról és előadhatják, hogy milyen menők, normális férfiak nem így viselkednek, ez amikor tizenévesek voltak, biztos még normális volt, de most szerintem nem az, szerintem ez szánalmas.
2013. szept. 18. 15:45
 35/62 A kérdező kommentje:
Nem bírom ennél higgadtabban leírni, mert nagyon ideges vagyok, ilyenkor úgy érzem egyáltalán nem szeretem és nem érdekel, hogy ki mit ír, mennyire nem vagyok normális.
2013. szept. 18. 15:46
 36/62 anonim ***** válasza:
73%
Szívjál te is egy kicsit, hátha ellazulsz :D
2013. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
78%

Így azért kicsi már más a szitu.

Ténylegesen tudod, hogy drogoznak, vagy csak feltételezed róluk? A te férjed is drogozni lép le néha 1 hétre? Ha igen, akkor ezt tudtad róla korábban is, mielőtt hozzámentél volna.

Én tuti nem tűrnék el egy drogost magam mellett.

2013. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Tudtam mielőtt hozzámentem, de akkor nem csinálta, én is találkoztam a barátaival és jó volt velük, jól elvoltunk, csak közben felnőttünk. Azért nem találkozik velük fél évig, vagy akár egy évig, mert nem akarja ezt csinálni, ő ezt mondja, annyira pedig nem kedvesek a szívének ezek a haverok, hogy mást is csináljon velük, azokat a dolgokat szívesebben csinálja velem, ezt hívom érdekbarátságnak, hiszen velem füvet szívni nem lehet. Aztán mikor találkozik velük egyszer, akkor úgy látja, hogy milyen szuper nagyarcok a barátai és nem tud elszakadni tőlük.
2013. szept. 18. 15:54
 39/62 anonim ***** válasza:
69%
Kb. megértem a gondodat, mert hasonló helyzetben voltam, viszont azt tudom neked írni, hogy nem jó ez így, hogy duzzogsz, és hergeled magad. Az én párom is eljárt a szingli haverjaival borozni, és ilyenkor azt tárgyalták ki, melyik nő milyen, meg hasonló pasis dumák. Volt, hogy cukkolták is a páromat, hogy neki már nincs szabad élet. Első reakcióm az volt, hogy a legnagyobb hangadót kajak megutáltam. Úgy pörög a lányok után, mint a propeller, tök gáz, ahogy feltűnően bámulja a seggeket. (Volt szerencsém egyszer tapasztalni.) Elkezdtem tiltakozni, mérges voltam. Egyszer rájöttem, hogy így meg a hátam mögött találkozott vele. Feltettem magamnak a kérdést, hogy "ez most így jobb, hogy nem mondja el, hogy hol voltak, nem meséli el, hogy miket mondott?" A válasz NEM! Úgy döntöttem, hogy kézbe veszem a dolgot, és én küldtem, hogy menjen. Mikor haza jött, mosolyogva hallgattam végig a buta történeteket. Amikor azt mesélte, hogy cikizte a haver, hogy a párom már pórázon van, annyit mondtam csak nevetve: "Ő is szeretne ilyen pórázon lenni már, csak nem tud!" :) Az lett a vége, hogy most már, hogy bármikor mehet anélkül, hogy pipa lennék már nem is olyan érdekes a dolog. A heti kiruccanás lecsökkent havi 1 közös bulira. Legutóbb már mikor küldtem, azt mondta a párom, hogy ő már kinőtt ebből. Ne felejtsd el, hogy a "tiltott gyümölcs a legédesebb!" ;)
2013. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
59%
Kövezzetek meg de a fűvel szerintem semmi gond nincs. Még mindig jobb mintha kur...ni járni vagy alkesz lenne. Illetve nem rendszeresen csinálja. Tehát nem minden napos a dolog hanem fél évent vagy évente 1 hét az ilyen azt írtad. Szerintem bővel belefér. Az én társam is inkább járjon el fél évente 1hétre úgy hogy haza jár aludni ahogy neked is, minthogy minden nap vagy minden áldott hétvégén le lépjen otthonról. Az estéit nem tölti máshol, veled van. Ráadásul meg is szeretné veled beszélni. Nézd el neki. 1 hetet kibírsz. Csinálj te is fél évente 1 hetet amit napközben barátnődnél töltesz vagy bármi. Hidd el ez bőven belefér. Persze mindenki máshogy kezeli máshogy éli meg ezeket , de szerintem most nincs igazad. Ennyi kikapcsolódás jár egy pasinak szerintem és ez még nem is sok tapasztalatból mondom. Nem szereted a barátait, de nem is neked kell velük lenned. Az ő barátai és az ő "magánügyük" milyen témákról beszélgetnek. Ezt nem szabhatod meg nekik és nem is szabad. Nyugodj meg, nem csinált rosszat. Beszéld meg vele kössetek komprumisszumot, de ne húzd fel magad. Nem éri meg. Ettől ő még nem lett rossz ember, és ennyi kikapcsolódás neki is jár. Ettől ő még ugyan az az ember , sőt szeret téged. És legalább nem csal meg! Hidd el jobb egy ilyen férfi mint aki minden hétvégén eljár a haverokkal és haza se megy.
2013. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!