Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nélkülem lenni kikapcsolódá...

Ha nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem?

Figyelt kérdés
A férjem fél éve nem találkozott a barátaival, egyetlen barátjával sem, a haverok nagyon hiányolták, sokat hívogatták, így újra elkezdett találkozni velük. Egy hétig(!) csak aludni(!) járt haza, reggel elment és tíz, tizenegy óra magasságában érkezett meg, én közben nem hívtam, nem kerestem, ő sem keresett, reggelente megkérdezte nekem milyen napom volt, hogy vagyok, de én nem kérdeztem tőle semmit, mert nem érdekelt, olyan dühös voltam. Most egy hét után azt kérte beszéljük meg, arra kért, hogy ne haragudjak és értsem meg, hogy csak egy kis szabadságra, kikapcsolódásra(!) volt szüksége, ezt egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Ha neki nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem micsoda?

2013. szept. 18. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
69%
Biztos menekül tőled, látszik milyen sárkány vagy!
2013. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

Energiaveszteség, fáradtság, idegőrlés vagy legalábbis erős, amolyan fejfájást előidéző koncentráció, ilyesmi.


Mint a munka és a szabadság.

A munkában az ember elfárad, rengeteg energiát használ fel, néha még a feje is megfájdul. A szabadságban mindezt kipiheni, kikapcsolódik. Kell a munka, de néha-néha be kell iktatni egy-egy szabadnapot, mert az ember meghülyül. Van aki imádja a munkáját, nem tudna meglenni nélküle, más pedig utálja, de csinálja. Ez mindegy is, aki imádja a munkáját, az is elfárad benne, annak is kell a kikapcsolódás néha!

Ugyanígy van a férjed a ti kapcsolatotokkal. Néha kell valami más, egy kis pihi, fellélegzés. Az, hogy téged imád vagy utál, az a kérdésedből nem derül ki. Bár ha féltékeny vagy rá, vagy ennyire irányítani akarod, akkor az nem jelent túl jót.

2013. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

#9 nagyon igaz! Mindennap kéne egy többet-kevesebbet egyedül lenni - kinek-kinek igényei szerint. Jó, megértő házastárs ezt tudja. Nem lehetünk kullancsok egymás nyakán

Annak rossz a vége.. Egyedül lenni jó. És akkor tud élmény lenni, valakivel lenni.

2013. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Értem, tehát attól, hogy szeret a férjem, velem lenni kényszer, kötelesség. Akkor minek vagyunk együtt? Miért nem él egyedül, vagy a barátaival és velem is találkozna fél évente egy hétre, akkor elszórakoznánk, nem foglalkoznánk semmivel, csak egymással, én lennék a szabadság, a kikapcsolódás.
2013. szept. 18. 15:07
 15/62 anonim ***** válasza:
93%

A férjed, nem a rabszolgád. Legyen külön életetek is. Az, hogy összeházasodtatok, nem jelenti azt, hogy WC-re is csak kézenfogva mehettek.

Járjon el ő is a haverjaival, te is a barátnőiddel. Ha le akarod kötni, akkor ott fog hagyni - megjegyzem jogosan.

2013. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Akkor itt mindenki szerint normális, egy hétig(!) csak aludni(!) járni haza?
2013. szept. 18. 15:09
 17/62 anonim ***** válasza:
92%

"Ha neki nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem micsoda?"


Már bocs, de aki ilyen kérdésre választ vár, anélkül lenni kikapcsolódás!

2013. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
80%
Belefér!Kicsit túlzásba esett, de épp ezért legyen megbeszélve hogy mondjuk havonta 1-2hétvége sikerüljön így.Most sok kihagyás után összejött ez, na bumm.De ő mondta hogy beszéljétek meg!Tehát érdekled, és tudja hogy ez így nem jó, de ez így jött össze.Meg kell beszélni hogy nem gond hogy a haverokkal elvannak néha, de legyen egy bizonyos határ.Beszélgetni kellene Vele!Nem itt írogatni nekünk.Ő akart veled beszélni!Te hátráltál meg!
2013. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
80%
14 nagyon nem érted, kérdező. Jó kapcsolat két szabad ember közt lehet. Ehhez NAPONTA szükséges, hogy kicsit legalább egyedül legyen. Ha ez nincs meg, kifárad és menekülésbe torkollik a kapcsolat. Ez is ilyen menekülésnek tűnik, bár nem tudjuk pontosan, csak olyan jellege van.
2013. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
81%

Ne puffogj, neki is szüksége van a barátokra. Attól, hogy nem szereted a barátait, neki még a barátai. Fél éve nem látta őket, most elment velük, nem gond. 10-11-re otthon volt, nem maradt ki hajnalig minden egyes nap.

Én irigylem a problémád. Az én párom sokszor előttem megy el dolgozni úgy, hogy utánam érkezik haza. És még szombaton is dolgozik, néha vasárnap is. Ha ilyenkor hétköznap szabadnapot kap, én örülök, hogy végre tud a barátaival is találkozni.

Ne legyél már ennyire önző. Nem csajozni volt.

2013. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!