Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a nőkről akik egyszerűen megtiltanak dolgokat a férjüknek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki mondjuk régen motorozott de mikor összeházasodtak a feleségével már egyre ritkábban ment motorral aztán hanyagolta. Pár év múlva megint elszeretne kezdeni motorozni, de a felesége határozottan megtiltja, nem csak utal rá, ki mondja hogy "megtiltom hogy motorozz!".

Én amikor meghallottam hogy van ilyen egyből az jutott az eszembe, hogy mit képzel ez magáról?!



2013. szept. 25. 18:43
1 2 3
 1/24 acelsziv ***** válasza:
68%
jogos az utolsó félmondatod: Mit képzel ez magáról? A házastárs nevében benne van, hogy TÁRS. Nem pedig tulajdon, akinek csak úgy parancsolgathatunk. Sajnos vannak idióta emberek.
2013. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a nő azt gondolja, hogy veszélyes, nem akarja hogy baja essen, de azt gondolom, hogy ezt nyugodtan is meg lehet beszélni, nem úgy hogy "megtiltom!!!".
2013. szept. 25. 18:51
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk egy motor veszélyes dolog. Kb. olyan, mintha azt mondanám a férjemnek, hogy beleugrok a kútba. Elvárom, hogy megtiltsa. :)
2013. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%

És azok a palik, akik megtiltanak dolgokat a "párjuknak"? Azért gondolj már bele a hülyeségedbe fordítva is.


Én sem tudnám elviselni ha a TÁRSAM motorozna. És tudod, leszarom, hogy ő lassan menne, stb. A többi barom nem megy lassan, nem figyel a másikra. És szerinted ki sérül jobban, az autós vagy a motoros?


Idióta kérdés.

2013. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Csak a címet olvasva azt mondtam volna: hülye, aki hagyja!


De így...

igaza van.

A fickó nem egyedülálló, már nem csak a saját életéért felel.

2013. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Azért, nem a motorról van szó, hanem a hangnemről. Az én párom is megtiltotta nekem hogy dohányozzak, de nem parancsolta, hogy márpedig most le fogod tenni a cigit!

Hanem azt mondta, hogy cica légyszíves ne cigizz mert, sajnálom, de nem bírom elviselni és én leszoktam.

Ha azt mondta volna, hogy ASSZONY NEM CIGIZHETSZ! akkor valószínűleg még mindég szívnám dugiba.

2013. szept. 25. 18:55
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem ezt az egész szitut. Ma is vásároltam, egy nő felhívta a férjét hogy venne x nadrágot meg y pólót, aztán a felét visszapakolta - gondolom a férje nem engedte neki.


Ha valamit megtiltanak, akkor kinyitom a számat.



Motorozásnak mondjuk én sem örülnék. Fiatalon vagány dolog, de ha van 2-3 kiskorú gyerek, azok mellé nem hiányzik egy lebénult, pláne nem egy halott apa.

2013. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a te párod nem megtiltotta cigit, hanem megkért rá, ne keverd már a fogalmakat, szóval itt nem a hangnem a különbség, hanem az egyik végén felkiáltójel van, a másik végén pedig két kérlelő szempár.
2013. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Hát éppen erről beszélek.

Egy párkapcsolatban nem tiltani kell, hanem kérni.

Ezért nem bírom azokat akik megtiltanak ezt-azt.

2013. szept. 25. 19:03
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Kettőn áll a vásár. Ha a férj egy papucs, akkor "igendrágám" és nem motorozik többet . Ha van önbecsülése akkor szépen megkéri asszonypajtit hogy vegyen vissza, mert ez az ő dolga az ő szenvedélye és semmi joga megtiltani és motorozik továbbra is. Ha tovább pattog a nő, akkor jobb ha rövid úton elválik és elkönyveli az egész kapcsolatot egy félresikerült döntésnek. Mert így kezdődik, először csak motor aztán haverok aztán öltözködés, pénz, és végül az egész élete irányítása a nőé lesz.
2013. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!