Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a nőkről akik egyszerűen megtiltanak dolgokat a férjüknek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki mondjuk régen motorozott de mikor összeházasodtak a feleségével már egyre ritkábban ment motorral aztán hanyagolta. Pár év múlva megint elszeretne kezdeni motorozni, de a felesége határozottan megtiltja, nem csak utal rá, ki mondja hogy "megtiltom hogy motorozz!".

Én amikor meghallottam hogy van ilyen egyből az jutott az eszembe, hogy mit képzel ez magáról?!



2013. szept. 25. 18:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sosem tiltottam semmit a férjemnek, nincs jogom hozzá. Ha valami nem tetszik, szólok, megbeszéljük, kompromisszumot kötünk, volt hogy egy nagyon veszélyes hobbija volt, nem értette miért akarom lebeszélni róla (alkohol), de nem tiltottam meg hogy igyon.Amikor semmi sem hatott, választás elé állítottam. De nem tiltottam.
2013. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk egyszer én is kerek perec megtiltottam a páromnak, hogy motorozzon. De az más még az anyukájával lakott, az anyukája pénzéből, aki vett egy robogót csak aztán átvitte a csávójának aki szépen le is amortizálta. Ez a csávó másik városban lakik ( nagyváros) ahova most a barátom suliba jár. És amikor mondta az anyjának, hogy légyszi adj pénzt helyijáratos buszra mert el kell jutnom a-ból bé-be, anyósom erre annyit mondott, hogy menjen el a motorért és menjen el azzal. ( megjegyzem a motor elindul, de fogja magát és mondjuk 1 kilóméter után leáll minden előjel nélkül. Szenvedni kell vele meg berúgni akkor újraindul de x méter után megint leáll). Na akkor megmondtam a barátomnak, hogy meg nem akarom tudni, hogy ráül arra a motorra, mert ha pl. hídon, vagy turbó körforgalomban leáll alatta az a szar belekoccannak, bele is halhat, de szerintem ez ésszerű. Én sem akarok minden nap azon rágódni, hogy na mikor áll le a motor, mikor csapják el, pláne egy olyan nagyvárosban ahol még nem is vezetett.
2013. szept. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem lenne pofám megtiltani semmit a férjemnek. Úgy, mint ahogy másnak se. Egy embernek nem lehet tiltani semmit szerintem. Mégis milyen jogon? Persze itt most nem a bűnözésről beszélek. De megtiltani egy hobbit, vagy eltiltani a párjától a 19 éves lányt, stb., amiket itt lehet olvasni? Megtiltani, hogy alkoholt igyon, TV-t vegyen, elmenjen a haverokkal focimeccsre, millió példát tudnék. Szánalmasnak tartom az ilyen viselkedést. Javasolni lehet, elmondani az érveinket a dolog ellen lehet, szépen kérni lehet. Persze tiltani is lehet, de senki ne csodálkozzon, ha az arcába nevetnek. Az én férjem is csinált már olyan dolgokat, amiket nem kifejezetten értékeltem. Volt köztük veszélyes, volt köztük értelmetlen, volt ami sok pénzt vitt el. De hogy megtiltsam? Na ne. A házisárkány titulus tőlem távol áll.
2013. szept. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az én aszsonyom megtiltotta, hogy fotózzak. Szépen kigondotlam, h megveszek ezt azt (ami már meg is volt) ésmegtanulok fotózni. Gyerekeket, esküvőt, és mindent.

De ő : "Te nem fogsz itt fotózni!!!"

Ebben semmi veszélyes nincs. Még pénzt is hozott volna a konyhára, de hát az neki nem jó. Így most magamnak fotózok és néha munából. De abból ő nem lát semmit.

Mondanom sem kell, hogy minden más területen így állt hozzá. Gyerekek se csinálhatnak semmit. Még az udvarra se mehetnek ki. (én már nem lakok velük)

2013. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!