Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofon vágott a mai...

A férjem pofon vágott a mai veszekedésünk után, Soha nem ütött még meg engem. Szakítsak vele többször is megcsinálná? Az a gond hogy nagyon szeretem, persze ezt ő meg is bánta. Mi tévő legyek? 26L

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 19:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
40%
Ha jot akarsz magadnak dobd ki a pasit!
2009. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
95%

Azért az hogy pénzügy elég tág fogalom.

Engem egyszer ütött meg,de meg is érdemeltem.Pucoltam a kocsit,aztán a slaggal nyomattam.Valamiért lehajoltam a slag meg felfelényomta a vizet.A villanyvezetékek felé.egyszer csak kikaptam a kezemből a slagot és puff.Hát megérdemeltem.Amikor megkérdeztem miért tette,azt mondta nem tudta mit mondjon és ez volt a lehetőség hogy megakadályozza a visszafordíthatatlant.

Aztán a következő percben sírt.....aztán leöntöttem vízzel....

Adj nekiegy esélyt,de csak akkor ha eléggé ismered.És tudod hogy képes megbánni ezt.

2009. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom, az az anyuka is, akit anyák napján pofoztak fel... Annyira nincs manapság az emberekben tartás. Ha egyszer megüt, többször is megteszi, ugyanis rögzül benne, hogy úgysem teszel ellene semmit. Hajrá, majd utána megy a hajcihő, a gyerek előtt agyonverik az anyát, és lesz újabb hír a TV2-nek. Ha engem egyetlen egyszer megütne a párom, fognám, és otthagynám. Rám ne emeljen kezet senki.
2009. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
50%

20.53-as! Én már tapasztaltam. Azért írtam, amit írtam. Neked is ezt tanácsolnám... Max. kínodban vigyorogsz... :(

Inkább legyek egyedülálló, mint hogy pofonok csattanjanak az arcomon annak a kezétől, aki elvileg szeret. Hát, ha ez a szeretet.... A szerelemről ne is beszéljünk, meg arról, hogy utána hogy szexelsz azzal, aki bántott... Én konkrétan mocskosnak éreztem magam és utáltam magam, hogy ezek után még képes vagyok vele... Az önbizalmam meg csúszott lefele a béka seg.ge alá. És persze az erőszaktevő ezt látja és kihasználja, és jönnek az újabb pofonok, verés, esetleg nemi erőszak.

Én nemigen hallottam arról, hogy valaki egy pofonnál megállt.

20.20-as

2009. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
65%

Miért kell olyan drasztikusan felfogni mindent????

Azt hiszem egy beszélgetést megér kedves kérdező,hogy mi is a dörgés.ISmered tudnod kell megbánta e vagy látszik hogy hajlamos lesz rá.

Amúgy meg ha valakinek pénzügyi nehézségei vannak teljesen kihat a pszichéjére.Elborul az agya hiszen van akinek veszélybe kerül lakása,mindennapi megélhetése.STB.

2009. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
73%

Ne boruljon el az agya. Annyira meg végképp ne, hogy kezet emeljen egy NÁLÁNÁL GYENGÉBBRE, aki mellesleg nő, és a felesége, akit szeret. Nem ösztönállat az ember.


És mi az, hogy csak az írjon, akinek tapasztalata van? Véleménye nem lehet az embernek? Pl ha az anyját, anyósát verték? Esetleg őt magát gyerekként?


Bárki is pontoizott le, továbbra is tartom a véleményem. Aki egy pofont megereszt, annak talán még meg lehet bocsátani, bár én többé nem tudnék bízni benne, nem tudnőm elviselni, hogy egy ujjal is hozzám érjen. A második pofon után azonban menekülni kell jó messzire, mert hamarosan jön a harmadik-negyedik-ötödik, és nem lesz megállás lefelé a lejtőn.

2009. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
52%
Méghogy az ember nem ösztönös lény???Elmondom neked hogy nagyon is az.Még a párválasztás is az ösztönökre vezethető vissza.Gondolj csak bele,mikor egy szülő megsuhantja a gyerekét...Gondold csak végig gyerek fejjel és gondold végig szülő fejjel.
2009. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
67%

Amikor először kaptam, az anyjáról veszekedtünk. Az csak egy pofon volt... Esküdözött égre-földre, hogy soha többé nem lesz ilyen, és könyörgött, hogy bocsássak meg. Majd jónéhány hónap múlva jött a második, a harmadik, majd hajtépés, az utolsó ilyen alkalmával háromszor kaptam: hátamra, fejemre. Most ott tartok, hogy otthagyom, de két gyerekkel nem egyszerű...

Ha egyszer megütött, mégegyszer meg fog!!!!!!!!!!!

2009. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
47%
De nem minden férfi ilyen....Nem lehet általánosítani.Amúgy az már alap,hogy egy fiúval az anyjáról veszekedni....pffff necces.
2009. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
63%

22:08: tanulj meg olvasni. Azt írtam, hogy nem ÖSZTÖNÁLLAT. Az ember nem állat, aki ki van szolgáltatva az ösztöneinek, hanem ember, aki (elméletben) tud rajtuk uralkodni. Ezért nem tepersz le egy nőt az utcán, ha megkívánod, pl.


Gyereket verni meg legalább annyira undorító, mint nőt. Pláne ösztönből... az ilyen ember inkább ne csináljon gyereket.


Gondolom, te a kutyádat is vered. :-(

2009. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!