Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofon vágott a mai...

A férjem pofon vágott a mai veszekedésünk után, Soha nem ütött még meg engem. Szakítsak vele többször is megcsinálná? Az a gond hogy nagyon szeretem, persze ezt ő meg is bánta. Mi tévő legyek? 26L

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 19:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
2009. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarlak megbántani,de nem lehet,h addig feszítetted a húrt míg elszakadt?
2009. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
48%
Azzal az emberrel, aki engem megüt /akár egyszer is/ soha többé nem tudnék lefeküdni. Olyan megalázónak tartanám, ezután annyira idegennek élrezném, hogy a szex már soha többé nem müködne köztünk. Ennek folyamányaként az együttélés sem.
2009. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
37%

A válás az nem a masik büntetése,hanem a közös élet csődje,ezért azt mindenárom probálni kell megvédeni.Soha sem csak az egyik fél a hibás.

Azzal, hogy elmentél otthonról olyan helyzetet hoztál létre ami nem segit a dolgon,sőt!

2009. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
Nincs azzal semmi gond, hogy elmentél a nővéredhez. Legalább van alkalma mindkettőtöknek lehiggadni és átgondolni a történteket. Így, tiszta fejjel talán okosabban döntötök!
2009. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
55%

Az első pofon: az első lépés lefelé a lejtőn.


Én onnantól kezdve, hogy a férjem egyszer megüt, nem tudnék bízni benne. Sok mindent meg tudnék neki bocsátani, azt is, ha megcsalna egy másik nővel, de ha akár egyszer is visszaélne a testi erőfölényével, többé nem tudnék megbízni benne. Ezt meg is mondtam neki még az esküvő előtt.


Szerencsére áldott szelíd ember, még káromkodni se szokott, szóval engem nemigen fenyeget ez a veszély.


Te tudod, mit teszel. De ha előfordulna másodszor is, akkor tudd, hogy nem az lesz az utolsó pofon. És ha így lesz, akkor azt ajánlom, menekülj.

2009. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki, az egyik előttem szóló kifejezésével élve, "túlfeszíti a húrt", akkor a másik menjen el levegőzni, vagy vágjon bele az ajtóba, törjön össze valamit, bármi (bár az is ijesztő tud lenni...) de ne üsse meg a párját, arra nincs mentség, aki szeret, tisztel Téged, az nem üt meg! Ne bocsáss meg neki. Ahol pofon csattan, ott a kapcsolat lelkileg megtörik a 2 ember között. Nagy valószínűséggel, 99,9%, hogy újra megteszi, és talán még agresszívabban. Ha valaki KÉPES erre, azon nincs mit magyarázni!!! Jól tetted, hogy eljöttél, és légy erős!
2009. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
55%
Gyerek nem volt szemtanuja az esetnek? Ha igen, vége a házasságnak! De a gyerek életében is elszakadt valami.
2009. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
71%

Engem is felpofozott a férjem. Ki is írtam én is a kérdést ugyanis ami plusz volt még, hogy 10 hetes volt a kisbabánk és éppen anyák napja volt. Életem első anyák napja. :/ Soha nem felejtem el.

Azóta semmi ilyen gondunk nincs. Mi is összevesztünk és én mérgemben leöntöttem vízzel, hogy fogja már be. Hozzáteszem, hogy másnapos is volt mert előző nap az öccse esküvőjén voltunk.

Nagyon mérges voltam, azonnal váltam volna szivem szerint de tényleg nem olyan pedig. És szerintem ez soha többé nem fog előfordulni. Én megbocsátottam (bocsánatot is kért) és tulajdonképpen nem maradt rossz emlék. Ez lehet, hogy fura de vigyorgok ha eszembe jut. Ez fél éve volt.

Nem kell azért a Dunának menni. Régóta ismered, nem hiszem, hogy majd most kezd el verekedős lenni. Egy pofon belefér az életben. Több már nem. És szerintem csak olyanoknak kellene válaszolni akik tapasztaltak már ilyet.

2009. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%
nem értem az ilyeneket... soha nem tudnék bántani egy nőt... SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. Ha ideges vagyok inkább elmegyék sétálni és lenyugszom... nemtudom miért kell verekedni... levágnám legszívesebben a kezét az ilyennek.
2009. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!