Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofon vágott a mai...

A férjem pofon vágott a mai veszekedésünk után, Soha nem ütött még meg engem. Szakítsak vele többször is megcsinálná? Az a gond hogy nagyon szeretem, persze ezt ő meg is bánta. Mi tévő legyek? 26L

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 19:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
27%
Hát bocs de nő vagyok és nem is leszbi:DÉs van ám kutyám nem is egy de de kezet nem emeltem rájuk erőből pedig lopkodják a tyúkokat a szomszédból.Amúgy meg mindenki másképp kezeli a dühét.
2009. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%

én is 5 éve vagyoka párommal,és idén elöször ö is nekem jött.aztán gonoltam én i hoyg jo több ilyen nem lesz biztos....dehogynem.aztán egyre többször kaptam pofont..persze egy pofon szerinte nem verés.

ugyhogy nyugodj bele,leszz folytatás.

2009. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nehéz dolog együtt élni. Gépkocsit sem vezethethetsz jogosítvány nélkül. Kár, hogy a házassághoz, és a gyerekszüléshez és neveléshez nem kell jogosítvány. Itt tanulhatsz néhámy dolgot arról, hogy hogyan kell vitatkozni és hogyan nem. A jelenetek között próbáld a saját helyzetedre illőt megtalálni. Próbáld azt is megtalálni, mi által lehet kölcsönösen megérteni egymást. Mindkét félnek van tanulnivalója.

[link]


A másik pedig arról, hogy mit hoztatok esetleg a gyerekkorból.

[link]

2009. nov. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
A vitába nem szeretnék belefolyni, csak saját tapasztalatról írnék. Én egyszer kaptam pofont a páromtól, azóta eltelt 6-7 év, nem fordult elő többet. Az más kérdés, hogy nem maradtunk együtt, de nem ez miatt. Na persze elfelejteni sosem tudtam azt az egyet sem, de akkor megbocsájtottam és valóban nem ismétlődött meg.
2009. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
26%

Találkoztam már olyan nővel, akit valószínűleg így csendesítenék el, ha más nem marad. És nem azért, mert "ki meri mondani az igazat", ez csak a kényszeres savazó szemszögéből tűnik így. Azért, mert sértő, tiszteletlen, irracionális, ilyesmi. Szerencsére a legtöbb embernek el tudtam eddig igen higgadtan mondani, hogy még előrébb is lennénk, ha az utóbbi egy-két mondatát megtartja magának.


Ezzel nem állítom, hogy a nők provokálják stb. Persze az olyanok, akik már pörkölnének ide, szinte biztos, hogy ilyen kis dráma szakosok. Az állításom annyi, hogy még én, aki az embereket nyugtatja, bizonyos helyzetekben csapnék, mert jól tudom, hogy akad olyan 24/7 irritáló pitsa, aki követeli, még ha nem is tudja.

2009. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
utolsó egyet értek,teljes mértékben.21L
2009. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
NéhAA engem is megüt a férjem. Ráhuz a fenekemre, vagy elkapja a kezem és jol megszoritja. persze mindig talál rá okot hogy kimagyarázaa azért kaptad , mert beledumáltál... vagy nem hagytál békén-- elöbb utobb eből komoly verés lesz .. gondolom pár év ..
2009. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
:(
2017. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!