Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lesz így...

Szerintetek mennyire lesz így a kapcsolatunk tartós hosszú távon?

Figyelt kérdés

4 éve ismerkedtem meg a jelenlegi párommal.Nagyon jól elvagyunk,jegyben járunk együtt tervezzük leélni az életünket.Viszont van itt egy kis gond ami engem valahogy nem hagy nyugodni.Nem szeretnék gyereket sem most sem később.Lehet hogy ezért néhányan most elég szép véleményt fognak rólam alkotni de hát ez van.

Mindig úgy voltam vele hogy aki erre született és van akinek egyszerűen nem szabad gyereket a kezébe adni.Hát én az utóbbiba tartozok.Képtelen vagyok akár odaköszönni is vagy megfogni egy gyereket.Nem tudom miért egyszerűen elhuzakodom az egésztől.Igazából férjhez menni sem szeretnék de úgy vagyok vele hogy ez még "belefér" és a páromért megteszem,mert neki minden vágya az esküvő.

A párom ezt megértette (úgy ahogy).Amikor eljegyzett akkor már tudta hogy állok ezzel a "gyerek-témával".

Ő is mindig azt mondja hogy nem szeretne gyereket mert nem lenne hozzájuk elég türelme,de mégis amikor úgy néha felhozódik,egyszerűen látom rajta hogy később Ő nagyon is szeretne legalább 1 gyereket.Amikor rákérdezek tagadja.



Oké,hogy nem tudom hogy fogok gondolkodni majd 5 vagy 10 év múlva,de eszem ágában sincs megváltoztatni a gondolkodás-módom és kitartok amellett amit elhatároztam.


Szerintetek ez mennyire lesz nagy baj hosszútávon?

Tönkreteheti ez a kapcsolatot?


23/N



2013. okt. 24. 15:57
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak utolsó, hogy ez történt veletek. :( Az élet nagyon igazságtalan.
2013. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Éljél vele boldogan, aztán ha 10 év múlva ő akar és te nem, akkor eldönti, hogy szeret e annyira, hogy lemondjon róla, vagy keress egy másik társat.Azt viszont kikérem magamnak, mint anya, hogy ez legyen az általános vélemény rólunk, hogy egy bányarémek leszünk. A hajam mindig rendben van, soha nem hordtam szakadt, kinyúlt cuccokat, sminkelem magam. 33 éves vagyok, de amikor kérdezik, mindig huszonnal kérdezik. Sőt ma épp láttam egy anyukát, aki annyira tipp-top volt, hogy sok 20 éves megirigyelhetné.
2013. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sajnálom és bocsánat hogy ezt mondom de remélem velünk ilyen nem fog megtörténni.


Egy kicsit amúgy is eltértünk a témától,és különben is azt sem tudom mit akar a párom.Amikor rákérdezek tagadja de ha felhozódik akkor mindig mondja hogy talán egyszer akar majd.

Nem akarom rábeszélni arra hogy mondjon le a gyerekvállalásról és azt sem szeretném ha ő akarna rábeszélni az ellenkezőjére.

Pedig úgy érzem ez lesz.


Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.

2013. okt. 24. 16:44
 24/55 anonim ***** válasza:
Nem bántáskép de megkérdezhetem, hogy hogy csinálod? Mármint, hogy van időd magadra? Mert a környezetemben az anyukák mind arra panaszkodnak, hogy nincs idejük fésülködni, fodrászhoz menni, stb.
2013. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Te viccelsz ugye? Nincs idejük fésülködni? Én 30 perc alatt beszárítom a hajam, a gyerekem simán el van, néha játszunk, hogy őt is fújom stb. Ez nem igaz, hogy nincs idő, ez inkább igénytelenség ne haragudj.
2013. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
73%
Nem haragszok, csak van pár nő az ismeretségi körömből aki mindig erre hivatkozik. Szülés előtt tip-top kis nők voltak most pedig, tényleg azok a melegítős, ápolatlan anyukák lettek. Sajnálom, hogy általánosítottam, nem állt szándékomban senkit megbántani.
2013. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

"33 éves vagyok, de amikor kérdezik, mindig huszonnal kérdezik."


Volt egyszer egy kérdés, már fogalmam sincs, miről szólt, de az egyik válaszoló megírta, hogy sokszor nézik egy bizonyos korúnak. Nem tudom, mennyinek, de nagyon specifikus volt, pl. 15-16. Megkérdeztem, hogy kik nézik ennyinek, és honnan tudja, hogy ennyinek nézik, de nem válaszolt.


Tőled megkérdezem, kik és hogyan kérdezik meg a korod? Jön egy idegen az utcán, és a semmiből megszólít, hogy "Hány éves is Ön, huszon... ?"


(Nem kötekedés vagy irigykedés, tőlem is gyakran elkérik a személyimet - 26 vagyok - , de soha nem tudom, hány évesnek néznek konkrétan.)

2013. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
En szakitanek veled ezert, igen mert en szeretnek, most gondolom kapok 500 minuszt mert meg mertem mondani...
2013. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
50%

Annyira nevetséges az olyan emberek, mint a nyolcas.


Miért kell bemesélni magadnak, hogy minden nő akar gyereket? Miért nem elhinni, hogy igenis vannak nők, akik nem ez az életük értelme. Attól még, hogy biológiailag képesek vagyunk rá, nem akarunk mindannyian gyereket.


Az a "nő vagy, egyik héten ezt gondolod, a másik héten meg azt" duma meg gusztustalan, és veled egy nő bizony nagyon kib**szott. Én jövőhéten is azt fogom gondolni, hogy te egy f**sz vagy.

2013. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalás kérdése egy olyan dolog, ami a legjobb kapcsolatot is tönkreteheti idővel. Ez egy fontos dolog és ha erről nem vélekedtek ugyanúgy, akkor valakinek le kell mondani a vágyáról és az már egy másik kérdés, hogy vajon megteszi/ meg tudja tenni/ meg akarja tenni. Ideig óráig lehet színlelni és saját magunkkal is elhitetni hogy "behódolunk" a másik akaratának. De ez később nagyobb erővel üthet vissza.

(egyébként mondanám azt, hogy még nagyon fiatalok vagytok ahhoz, hogy végleges döntéseket legyen erről, de nyilván te tudod jobban :) )

De arra készülj fel, akár vége is lehet a kapcsolatotoknak amiatt, hogy a párod esetleg mégis akar majd gyereket, te pedig nem.

2013. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!