Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok ha a határoz...

Hogyan fogadnátok ha a határozott kérésetek ellenére dohányozna a feleségetek/férjetek/lakótársatok a lakásban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 14:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
64%
20: Az az ajtón, ami nem speciálisan hermetikusan zárt (és az átlag lakás márpedig nem úgy néz ki, mint egy atom tengeralattjáró), ott bizony érezni. Lehet, hogy ti, dohányosok ezt nem érzitek, de a nemdohányzók igen.
2013. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, fogalmam sincs, lévén én nem kérnék ilyet.
2013. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
76%

Én leszek most a nap gonosza, de azt mondom, aki dohányzik, az zárja magára a lakását, és szívja a füstöt.


Úgy élem az életem, hogy senkinek nem okozok vele kárt, nem hallgatok hangosan tévét, nem üvölt a zene, nem rohangálok fapapucsban, nem szemetelek... lehetne még sorolni.


A füst olyan dolog, hogy nem lehet irányítani, merre szálljon. Engem nem érdekel, ha a szomszédom cigizik - ha nem tudok róla. De tök mindegy, hol van, ha kimegy az erkélyre, akkor kintről jön be hozzám a füst - ez nyáron különösen kellemes - , ilyen időben pedig, mivel ilyenkor már ő sem nyit ablakot, a konyhában vagy a klotyóban cigizik, a két helyiségben, ahonnan minden szag lejön, és beteríti a lakást.


Engem nem érdekel, ha fúr, farag, büdöset főz, az nem marad meg a lakásban. Mivel ő választotta a cigizést, aki meg őt választotta, az tudta, hogy cigizik, miért nekem kell szívnom a füstjét?

2013. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
62%

iszonytató igénytelen dolog lakásban dohányozni. mivel én dohányzom, így direkt olyan lakást vettünk, ahol van erkély, ki tudok vonulni. képtelen lennék bent rágyújtani, akármennyire is a saját lakásom.


a párom nem dohányzik, de ha mégis ezt tenné, akkor lenne benne annyi kultúra, h ne zárt térben füstöljön.

2013. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
37%

Miért CSAK a dohányosoknak nincsenek jogaik? Amikor még nem volt ekkora hiszti a dohányzás miatt, mindenütt dohányoztak az emberek. Lakásokban, munkahelyeken, kórházban, bárhol. Akkor is volt, akit zavart a füst, de nem csinált ebből ekkora hisztit.

Engem sokkal jobban zavar a nyitott ablakon bejövő kipufogógáz, ami sokkal károsabb az egészségre.

De zavar, ha egy lakásban friss levegő helyett mindenféle illatosító van. Vagy a ruhákból áradó öblítőszag, a különféle magukra kent kozmetikumok szaga.

Ezek ellen mért nem lázadozik senki.

Legyen a lakásban egy helyiség, ahol lehessen dohányozni.

Ha zavar, akkor utána ki kell szellőztetni.

2013. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
64%
Talán mert a nem-dohányzás a normális állapot. Senki nem cigarettával a kezében születik, de ha rászokik, akkor mérgezze csak saját magát.
2013. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
87%
Elhagynàm/megszakitanàm a kapcsolatot.
2013. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
23%

Ne mennyünk sehova, a nem járás a természetes állapot! :-D


Ez azé méretes marhaság, hát nem?

2013. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
66%
10 éve dohányzom. Szerintem alapvető dolog, hogy az ember nem gyújt rá zárt térben, értem ezalatt a lakást/házat is. Legközelebb odasz*runk, ahol eszünk? Erős hasonlat, de van alapja... Alapvető dolog, hogy gyermekek, nem dohányzó emberek mellett nem gyújtunk rá, nem dobáljuk szét a csikket az utcán, betartjuk most már azt a bizonyos 5, de inkább 10 métert. Vagy én vagyok "nemnormális"?!!! Szóljatok..
2013. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
54%
én úgy venném, úgy néz ki, hogy ő uralja a lakást, tehát ő viseli a kalapot én megtűrt személy vagyok, és ha épp az én lakásomban lennénk, tuti nem engedné ezt meg magának. szóval nála nincs egy szavam sem. stb stb stb a végén kilyukadnék oda, hogy nem is szeret. én így reagálnám le.
2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!