Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok ha a határoz...

Hogyan fogadnátok ha a határozott kérésetek ellenére dohányozna a feleségetek/férjetek/lakótársatok a lakásban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 14:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
56%

Nem tolerálom azt, aki nincs tekintettel másokra. Sok bagós önző, és szerinte jár neki az, hogy bagózzon - tekintet nélkül bárki igényeire. Nálam ez nem megy.


Tehát:


Lakótárs: kirúgnám, vagy elköltöznék.

Férj: elválnék és elköltöznék.

Feség: lásd kint fent.

Élettárs: elköltözni.

2013. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
50%
itt mindenki meghülyült????elvalni azert,mert valaki ragyujt a lakasban?Hat ti nem vagytok norm@lisak.ez a mai emberiseg,azt a kur-va eletet...
2013. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
55%

ma 11:24 aki emiatt elválik az nem is szereti igazán a társát.

Ennyire primitívek lettek az emberek! Sajnálom az ilyeneket!

2013. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
60%
32: Azért aki nem veszi figyelembe a társa kérését (főleg hogy az egészségét nem szeretné károsítani az illető), az nem épp az a társ, akivel közösen meg lehet beszélni a problémákat és kompromisszumra jutni. Nem a dohányzás a lényeg ilyenkor, hanem hogy az egyik fél konkrétan let..ojja a másik igényeit, komfortérzetét, hogy kellemesen érezze magát a saját otthonában. Ez a fő baj, nem a cigi.
2013. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
52%
de ez oda-vissza igaz,a masik is kenyelmesen szeretne dohanyozni.
2013. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy aki dohányzik, az nem érzi, hogy milyen penetráns bűz is van egy dohányos lakásában. Akkor is, ha csak egy szobában/konyhában gyújt rá. Tapasztalatból mondom. 10 éve szoktam le a cigiről, előtte sajnos én is tök igénytelen voltam, és cigiztem benn. Amikor letettem a cigit, már 2 nap múltán, mikor léptem be a lakásba, megcsapott az állott hamutartó szag. Olyan szag volt a lakásban. Nagyon nehezen szellőzött ki, és szűnt meg.

Aki azt mondja, hogy ez egy tolerálható dolog, annak javaslom, hogy 3-4 napot ne gyújtson rá, és utána belépve a lakásba szagolja meg, mit szagoltat a párjával. És miben él ő.

Amikor nem egyedül él az ember, akkor kellenek kompromisszumok. Minden kapcsolatban vannak. Aki azt mondja, hogy ez nagy kérés... Nem is értem. És most abba nem is megyek bele, hogy a passzív dohányzás legalább annyira káros, mint a tényleges dohányzás.

2013. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
28%
36-os vagyok - És csak a konyhában cigiztem, csukott ajtónál, nyitott ablaknál. Míg cigiztem, nem éreztem a szagot. Csak mikor néhány napja nem cigiztem. Erős szag volt a ruhákon, bútorokon, ujjamon... több hét kellett, hogy ne lehessen érezni.
2013. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
29%

Na hát itt mindenki jellembajnok, tökéletes és hibátlan:D

Ennyi gyökeret egy rakáson.

2013. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
88%

35:"de ez oda-vissza igaz,a masik is kenyelmesen szeretne dohanyozni"


Akkor két ilyen embernek nem kell együtt élni...

Azt, hogy a cigifüst (még akkor is, ha épp akkor nem dohányoznak a lakásban, hanem csak később érződik) mennyire zavaró egy nem dohányzónak, azt a dohányos tényleg nem értheti. Most gondolj bele, hogy egy sertéstelepet nyitnak a szomszédodban és egész nap trágyaszag van a lakásodban. Eltűrnéd szó nélkül? Na a cigifüst nekünk is ugyanilyen.

2013. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
32%
jol van mar,en is leszoktam egyszer 7honapra,es engem nem zavart a cigifüst sehol.nem tudom mit kell ezt tuldramatizalni.a tragyaszag es a cigifüst azert nem ugyan az.amugy meg a szomszedban is mindenki azt csinal,amit akar,ha disznofarmot csinal,akkor az lesz lesz.arom.
2013. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!