Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok ha a határoz...

Hogyan fogadnátok ha a határozott kérésetek ellenére dohányozna a feleségetek/férjetek/lakótársatok a lakásban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 14:51
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
89%

Előző: azért, mert mindenkinek más a toleranciaszintje. Van aki a cigifüstöt nem bírja, más azt, ha tele a mosogató, a harmadik meg a felhajtott vécéülőkét.

Egyeseknél (mint nálam) az otthon az a hely, ahol feltétlenül jól akarja magát érezni. Bizonyos dolgokat tudok tolerálni, de végre legyen egy hely, ahol nincs büdös és kellemesen érzem magam. Ha a párom dohányozna és telefüstölné a lakást, akkor pont elvenné tőlem azt a helyet, ahol feltöltődhetek.

Ha pedig két ember igényei nem egyeztethetőek össze (az egyik otthon kényelemben akar cigizni, a másik füstmentes környezetet akar), akkor ne éljenek együtt.

2013. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám tolerálni. Én nem dohányzom, a párom igen, de szerencsére nem sokat. A lakásban vagy a kocsiban soha nem gyújtana rá, mert ő is igénytelennek tartja dohányos létére. Így ismertem meg, hogy dohányzik, ezt el is fogadtam.
2013. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!