Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor a legcélrave...

Szerintetek mikor a legcélravezetőbb feltenni a "Mit kapok, ha minden vizsgám 5ös lesz? " kérdést a szülőknek?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, és eszembe jutott, hogy mit kérjek akkor, ha minden vizsgám 5ös lesz. Egy új számítógépre gondoltam, de az nem olyan olcsó. Úgy értem, hogy akkor és úgy kellene feltenni a kérdést, amikor a válasz "Mit szeretnél?" legyen, ha ez lehetséges. Remélem értitek a kérdést. Mondhattok rám amit akartok, nem érdekel. Ha jön válasz, azt előre is köszönöm! ;)

2013. nov. 12. 18:24
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
#28, úgy látom, az olvasás megy alapszinten, de az értelmezés az még annyira sem. Akinek alkoholisták voltak a szülei, azok 'a gyerek magának tanul' pártiak. Namost, mi arról nem tehetünk, hogy vannak alkoholista szülők.
2013. nov. 12. 21:35
 32/51 A kérdező kommentje:
Amúgy ja, szerintem smn lehet úgy könnyű az élet, de ezért még nem kell mindenkit leszólni
2013. nov. 12. 21:38
 33/51 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, akkor tedd fel ezt a kérdést a szüleidnek, amikor ők felteszik neked azt a kérdést,hogy mit kapnak tőled azért, amiért felneveltek!
2013. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
45%

hmm

mind a két gyerekem szintén 5-ös tanuló

de még egyszer sem kaptam egy nagy ölelésnél és dicsérő szónál többet a kitűnő biziért

na jó egy cukrászda ..

de pc-t csak mert jól tanulsz ......


mint írtam nem a szüleidnek tanulsz hanem saját magadnak ....


szal szerintem akkor már te is törleszthetnél a szüleid felé mert hát kapsz enni, meleg van télen, van ruhád,


szóval te mit is adsz a minden napi dolgokért a szüleidnek ???


ha ŐK megkérdik h mit szeretnél akkor mond el de TE ne kérd!!!

2013. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
26%
Látom itt le vannak pontozva azok akik kérdezik, te mit adsz a mindennapi szeretetért és ellátásért, de válaszolni nem válaszolsz rá. Én anyukád helyében mondanám, hogy jó, megkapod a pc-t de te meg a meleg ételért cserébe fizess be wellnesselni. Tudod..amilyen a mosdó olyan a törülköző. Az eszem megáll hogy ilyen tök könnyű, általános iskolai vizsgákért is várják a jutalmat. Diplomaosztóra miért fogsz rinyálni? Saját lakásért?
2013. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
78%

24, közoktatáshoz értőként hadd mondjam, hogy ilyen nincs. HA az iskola pedprogramja tartalmazza is, hogy kíváncsiságból felméri a tudást nyolcadik végén, az csak egy érdemjegy lehet, nem teheti (és egyetlen iskola sem teszi) ettől függővé a tanév teljesítését.

Szóval szép, hogy a kérdezőt támogatnád, de ilyen Magyarországon jelenleg nincs.

2013. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
26%
Semmikor. Ne haragudj, de aki nem teljesen hülye, és tanul, az 8.-os korában vígan 5ös lesz mindenből, ha nem fog ki echte rosszindulatú tanárokat. Ne hidd azt, hogy ez mekkora rohadt nehéz dolog... ha én lennék a szülőd, akkor jól megbüntetnélek azért, hogy követelőzöl azért, mert a rád szabott munkát rendesen elvégzed. Vagy visszavágnék, hogy minden nap mosom a büdös zoknidat, vegyél nekem aranyláncot...
2013. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

"Anya, kaphatok új számítógépet ha mindenből 5-ös leszek?"

Így kérdezd meg. Hogy mikor? Mit tudom én? Ma este fél 7kor.

2013. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
14%

Hahhahahaha :D

Tényleg nagyon nagy dolog minden tantárgyból 4,5 felett lenni. Tehát ez azt jelenti, hogy kitűnőre vagy lezárva.

Érdekes módon ez nekem, és még sok embernek sikerült.

Általánosban szart se tanultam, szóval ez tényleg nem egy nagy dolog szerintem...

2013. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

#34. 1. Megint egy 'ha nem tanul, büntetés, ha tanul, semmi'... 2. Eddig is így voltam vele


#35. Ilyen Hülye írományt még nem láttam, és most szépen fogalmaztam. Nem pontoztam le senkit, csak a 'tanulj meg olvasni'-t, meg most téged. Mindenkinek valamennyire igaza. Azért nem írok állandóan mert nincs időm, csak kb. 20:30 - 21:30.


#37, anyádat.


38, ok!


#39, ügyes(ek) vagy(tok).

2013. nov. 13. 21:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!