Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor a legcélrave...

Szerintetek mikor a legcélravezetőbb feltenni a "Mit kapok, ha minden vizsgám 5ös lesz? " kérdést a szülőknek?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, és eszembe jutott, hogy mit kérjek akkor, ha minden vizsgám 5ös lesz. Egy új számítógépre gondoltam, de az nem olyan olcsó. Úgy értem, hogy akkor és úgy kellene feltenni a kérdést, amikor a válasz "Mit szeretnél?" legyen, ha ez lehetséges. Remélem értitek a kérdést. Mondhattok rám amit akartok, nem érdekel. Ha jön válasz, azt előre is köszönöm! ;)

2013. nov. 12. 18:24
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
36%
A legutóbbi hozzászólásod alapján (úgymint anyádat), őszintén mondom, remélem, soha nem kerülsz be a pszichológia szakra. NEm minden az ötös jegyed.
2013. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
55%
Na ebben egyetértünk. Én se láttam még ilyen hülye irományt mint a tiéd. Még egy ilyen beképzelt, követelőző kis görcsöt. Te elvársz valamit de cserébe nem adsz semmit? Hú de nagy dolog. Képzeld, én fősulin is majdnem kitűnő vagyok, és nem ám pszichológián vagy ilyesmi szakon...és soha eszembe se jutott bármit kérni, örülök ha támogatnak mert magamnak, magamért tanulok..
2013. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

tévedésben vagy


egy gyereket nem ajándékkal és büntetéssel kell tanulásra sarkalni :-)


nekem spec eszembe se jutott megbüntetni mert becsúszott egy rossz jegy

bőven elég volt leülni és megbeszélni vele h akkor most mi is volt ?

megértette és hamarosan ki is javította :-)

2013. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

#41, jó'van, reménykedni szabad, és tudom mire megyek egy ötössel. Kösz hogy itt voltál!


#42, a hülye irományok írásában király vagy! Na ebben mindenkinél jobb vagy! ennyit rólad


Egyáltalán nem vagyok követelőző. Feltettem egy komolytalan kis kérdést, és erre minden mást kapok válaszok formájában. Mondjuk, azzal, aki csak a véleményét írta le rendesen, nem provokatívan, azzal semmi bajom nincs. Vége

2013. nov. 14. 18:06
 45/51 anonim ***** válasza:
nem, nem tudod, mire mégy egy ötössel. Ugyanis ekkora arccal fogsz te még sírni, hogy hiába tanultál, rossz jegyet kaptál.
2013. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Hidd el, egy évig kaptam rossz jegyeketl, de nem haltam bele, igazából honnan veszitek, hogy dicsekedni akarok??? Egyáltalán nincs nagy arcom, inkább neked, mert csak úgy véleményezel mást.
2013. nov. 14. 18:29
 47/51 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen úgy beszélsz itt felnőtt emberekkel, ahogy ők nem mernének egymással, szóval de, igen, nagy arcod van. NAgyon neveletlen vagy, és buta, ezért mondtam, hogy az ötöseid semmit nem számítanak, mert a személyiséged miatt lesz még problémád bőven.


Anyukádék helyében pedig nemhogy nem vennék neked semmit ajándékba, de még szégyellném is magam, hogy ilyen 14 éves gyerekem van, aki ennyire nem tisztel másokat.

2013. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Szerintem magam döntöm el, hogy kit tisztelek (sőt, ez birtos). Sokan vannak rajtad kívűl, akiket tisztelek, mert nem így beszélnek, de ha valaki így beszél, azt nem szeretem, vitatkouni kezdek vele, és ebben az esetben mindig az enyém az utolsó szó. Amúgy nem unod még?
2013. nov. 14. 18:48
 49/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem unom. Szeretek taknyos kölyköket nevelni.
2013. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Ja, én is, ezért vagyok még itt! :)
2013. nov. 14. 18:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!