Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 éves fiam bejelentette,...

A 20 éves fiam bejelentette, hogy apa lesz. Ti, hogy fogadnátok ezt a hírt?

Figyelt kérdés
Még nálunk laknak, egyikőjük sem dolgozik. A fiamon kívül még három gyereket nevelünk a párommal.
2014. jan. 2. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
30%

az #1 voltam


a "gratulálnék neki" gondolom érthető, hogy szarkazmus


és igen segítenék amennyire az erőmből telik, mert az én fiam

2014. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
80%
1-2 hónapra kifizetnék nekik egy albérletet, utána meg boldoguljanak ahogy tudnak. Természetesen mint nagyszülő a gyereknek amire szüksége van besegítenék megvenni (már ha telik rá) de azt hogy otthon üljenek kényelmesen amíg én dolgozom, azt biztos nem nézném végig.
2014. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
85%
A párod szerintem nem arra keres, hogy a fiad családjára költsön, és ha jót akarsz, te se így állj a dolgokhoz, mert a végén neked is szülnek még1-et a nyakadra, mint itt nemrég egy kérdésben, ahol még a nőnek állt feljebb, hogy a második anyós kontójára vállalt gyerek után beszóltak neki...
2014. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem dolgozik, az kissé visszaveti a megélhetést, de ha nincs anyagi gond, akkor semmilyen gond nincs, elvégre már nagykorú! Gratulálok az unokához! :)
2014. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező ...ha olyan jól éltek ,akkor se úgy segíts ,hogy eltartod őket ! Nagyon is itt az ideje,hogy felnőjjön a fiad ... álljanak meg a saját lábukon !!!
2014. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos Te is cinkosuk vagy! Miért engedted meg, hogy összeköltözzenek, ha még munkájuk sincs. Miért tartottátok el őket? Ez a kollektív felelőtlenség következménye, mármint a pici baba, aki semmiről nem tehet. A körülményeket közösen biztosítottátok és most kutya kötelességetek a kisbabát a világon tartani.
2014. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam nekik, hogy legyen gyerekük. A lány szülei rossz körülmények között élnek és ezért engedtük meg neki, hogy hozzánk költözzön.
2014. jan. 2. 17:29
 18/76 anonim ***** válasza:
61%
A fogamzásgátlást nem ismerik? A kiscsaj szedhette volna, vagy a fiad vett volna óvszert. De a semmire szülni, ez bizonyos etnikum jó szokása, tartsa le őket az állam vagy a nagyszülők, felelőtlenek. Albérlet, és menjenek dolgozni, ha felnőttek akartak lenni, ám tessék! Álljanak meg a a saját lábukon. A picire figyeljetek, az ilyen "szülők" szokták összeverni, mert idegesíti őket a sírása.
2014. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit fog hozzá a párom szólni... Hogy mondjam meg neki?

Az albérletet úgysem fogják fizetni.

2014. jan. 2. 17:35
 20/76 anonim ***** válasza:
56%
Rendben ,oké hogy nem te bíztattad őket a gyerekvállalásra ... de okosan szeresd őket !!! Arra ösztökéld a fiadat,hogy dolgozzon ... tök mindegy ,mit .Menjen akár segédmunkásnak,vagy a konyhára mosogatni ... De így ,a szülők nyakára gyereket vállalni nagy felelőtlenség !!! (Egyébként halkan kérdezem ,csak a gyerek megtartása volt az egyetlen járható út ???? )
2014. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!