Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexmegvonás - mihez kezdjek...

Szexmegvonás - mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete, karácsonykor, nagyon összevesztünk a férjemmel. Több éves hazugságok derültek ki róla, amik engem iszonyatosan bántanak. Nem megcsalás, és semmi köze más nőhöz, tehát azért nem a válóok kategória, de azért ahhoz elég nagy hazugságok, hogy egy hosszú évek óta tartó kapcsolatot is megrendítsen. Majdnem el is hagytam, de aztán maradtam, viszont dühömben azt mondtam neki, hogy ha maradok is, hozzám az életben nem fog nyúlni többet!


Előtte minden nap szexeltünk, most pedig 2 hete semmi nincs. Amin meglepődtem, hogy meg sem próbált közeledni egyszer sem, most ezt nem tudom, hogy fogjam fel: tiszteletben tartja a kérésemet/döntésemet, vagy pedig csak nagy ívben sz*rik rá hogy van-e köztünk kapcsolat? Alig beszélünk, szinte csak ha muszáj, én nagyon magam alatt vagyok lelkileg.


Hiányzik a közelség és a testiség is már, viszont nem nagyon szakad meg abban, hogy megbékítsen, konkrétan csak vagyunk egymás mellett, mintha nem is érdekelné, hogy haragszom. Én már nem bírok így tovább élni, már döntöttem, nem hagyom el, de akkor hogyan tovább? Annyira szánalmas nem leszek, hogy még ezek után én kezdeményezzek, mikor ő hazudott és bántott meg, de akkor hogyan lehet ezt megoldani, mert úgy látszik, ő elfogadta hogy a házasságunk hátralevő részében nem lesz közöttünk szex.


Ti mit tennétek? Nem igazán látom a végét ennek az egész történetnek.


2014. jan. 7. 15:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
Mi a tosznak vagytok együtt, ha már nem szexeltek többet? Ugye tudod, hogy ezzel csak magaddal csesztél ki? :D Max. azt éred el vele, hogy a férjed majd keres valami szeretőt, esetleg egy idő után el is hagy, te meg kielégítetlenül fősz majd a saját levedben. Ennek tényleg sosem lesz vége. Felnőtt emberek vagytok, tényleg csak így tudjátok megoldani a problémát??? Szégyen!
2014. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
64%
Hát most jól tőrbe csaltad magad...ha most békülni akarsz, akkor magadat ásod el előtte, mert nem fog többet komolyan venni. Erre rá is mehetne a kapcsolatotok, mert lehet, utána azt fogja hinni, hogy veled bármit meg lehet tenni, mert gyenge vagy. Nem kellett volna elkezdened játszmázni és akkor nem lenne ez. Az szerintem is gáz, hogy nem kezdeményez, de most vagy annyira szégyelli magát, hogy meg se mer mukkanni, vagy tényleg mindegy neki, vagy túl büszke, vagy tiszteletben tart...ezerféle lehetőség van, neked kell őt ismerned.
2014. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

"ha most békülni akarsz, akkor magadat ásod el előtte, mert nem fog többet komolyan venni."


Egészséges felnőtt ember nem csinál ilyet. Ha mégis, akkor jól kiegészítik egymást, mert az is tény, hogy felnőtt nő sem fenyeget szexmegvonással.

2014. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Mégis min vesztetek össze? Nem lehet hogy az összeveszés oka az oka annak hogy nem közeledik?
2014. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját tapasztalatomat mondom, hátha a párod is olyan mint az enyém.

Ha összeveszünk valamin és én nagyon kiakadok rá, akkor Ő sem szól hozzám. Tudja, hogy nem lenne értelme. Néha mond valamit amiből leszűri, hogy még haragszom vagy sem. Ha csak éppen hogy válaszolok neki, akkor tudja, hogy még felesleges hozzám szólni, mert nem tudjuk nyugodtan megbeszélni. Mikor már átgondoltam magamban mindent na akkor kezdek hozzá szólni és akkor kezdjük megbeszélni a dolgokat. Lehet, hogy a férjed is arra vár, hogy akkor mikor nyugodsz meg és mikor tudjátok nyugodtan megbeszélni. Egyáltalán nem biztos, hogy nem szeret lehet, hogy fél egy újabb vitától.

2014. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
80%
Dedós vagy.
2014. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz: megbocsátasz. Ha nem tudsz megbocsátani: elhagyod. Ha meg akarsz bocsátani, de még nem tudsz: külön költözöl egy időre. Az nem járja, amit te csinálsz, hogy ott maradsz mellette, de közben nem bocsátottál (még) meg.
2014. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

"dühömben azt mondtam neki, hogy ha maradok is, hozzám az életben nem fog nyúlni többet!"


A saját csapdádba estél. A férjed épp betartja, amit kijelentettél.


Vagy megbocsájtod, ami történt, soha többet nem hozod szóba és továbbléptek rajta, vagy pedig elváltok. Nincs más megoldása a történetnek, ami előre vezetne.

2014. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%
Benèzted- mpndjuk ezek utàn tuti nem kezdemènyeznèk hanem vàrnêk, de nagy butasàg volt "zsarolni"
2014. jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beadom a válópert ma.
2014. jan. 8. 08:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!